ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Mod nejede v MP když upravím cenu

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
TomajsT2S
Master
Master
TomajsT2S


Počet příspěvků : 103
Registrován : 12. 07. 11

Mod nejede v MP když upravím cenu Empty
PříspěvekPředmět: Mod nejede v MP když upravím cenu   Mod nejede v MP když upravím cenu EmptyWed Jul 20, 2011 9:31 am

Zdarec,
Mám problém. Když stáhnu mod (např.: traktor: JD - [You must be registered and logged in to see this link.] ------>> [You must be registered and logged in to see this link.] ) a upravím si u něj cenu z 1Kč na 179999Kč tak kamoš nenajde mou hru (má ji prostě šedou - nemůže se napojit) Nevíte někdo čím to je? Už jsem zkoušel taklhe 3 JD a dělá to u všech. NEchápu to. Díky za rady a pomoc.
Návrat nahoru Goto down
Stenly
Support
Support
Stenly


Počet příspěvků : 101
Registrován : 13. 07. 11

Mod nejede v MP když upravím cenu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mod nejede v MP když upravím cenu   Mod nejede v MP když upravím cenu EmptyWed Jul 20, 2011 9:48 am

Ten upravený mod musíš upnout někam na server třeba ulož.to a všichni kteří chtějí hrát s tebou si ho musí stáhnout to máš stejné jako když stahujete jednu mapu a jedny mody tak tento upravený musí mít všichni ale z jednoho uložiště aby byl stejný Hash klíč ,nemůže si cenu upravit každý na svojem PC


Naposledy upravil Stenly dne Wed Jul 20, 2011 10:05 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://rc-stenly.webnode.cz/
 
Mod nejede v MP když upravím cenu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» kombajn nejede na pomocnika
» Nejede spustit uložená hra??!!! pls poradte
» Když sem píšete tak taky myslete
» mám otázku když si dám k sobě odkazy
» Když je u modu napsáno: open me mods

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Vyřešené otázky-
Přejdi na: