ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Postřik nebo hnojení

Goto down 
+7
Ramm219
kajak88
FRJHR
alpa53
Luboss
Stenly
Bocka
11 posters
AutorZpráva
Bocka
štamgast 1
štamgast 1
Bocka


Počet příspěvků : 20
Registrován : 02. 11. 11

Postřik nebo hnojení Empty
PříspěvekPředmět: Postřik nebo hnojení   Postřik nebo hnojení EmptyThu Nov 10, 2011 12:17 pm

ahoj jak to je když dám postřik tak mám větší výnos a když bych si dal za traktor rozmetadlo hnojiva? je to to samé nebo to výnos ještě víc zvýší? odkaz na rozmetadlo [You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat nahoru Goto down
Stenly
Support
Support
Stenly


Počet příspěvků : 101
Registrován : 13. 07. 11

Postřik nebo hnojení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postřik nebo hnojení   Postřik nebo hnojení EmptyThu Nov 10, 2011 1:29 pm

to je to samé kdyby v tom měl být rozdíl tak by byl rozdíl i v texturách.Hra to bere jako Hnojení
Návrat nahoru Goto down
http://rc-stenly.webnode.cz/
Luboss

Luboss


Počet příspěvků : 2
Registrován : 09. 08. 11

Postřik nebo hnojení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postřik nebo hnojení   Postřik nebo hnojení EmptyFri Nov 11, 2011 11:58 am

Myslím že rozdíl mezi postřikem a hnojením je hlavně v ceně. Hnůj je vedlejší produkt a je tím pádem zadarmo. To samé močka.
Návrat nahoru Goto down
alpa53
Master **
Master **
alpa53


Počet příspěvků : 156
Registrován : 15. 07. 11

Postřik nebo hnojení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postřik nebo hnojení   Postřik nebo hnojení EmptyFri Nov 11, 2011 4:44 pm

Při setí dej na přední závěs traktoru postřikovač, nebo nesený rozmetadlo, dozadu secí stroj a funguješ aji na helfra Třeba tak [You must be registered and logged in to see this link.] a nemusíš nic doplňovat Laughing
Návrat nahoru Goto down
Bocka
štamgast 1
štamgast 1
Bocka


Počet příspěvků : 20
Registrován : 02. 11. 11

Postřik nebo hnojení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postřik nebo hnojení   Postřik nebo hnojení EmptySat Nov 12, 2011 8:24 am

díky za rady zkusím ten stroj
Návrat nahoru Goto down
alpa53
Master **
Master **
alpa53


Počet příspěvků : 156
Registrován : 15. 07. 11

Postřik nebo hnojení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postřik nebo hnojení   Postřik nebo hnojení EmptySat Nov 12, 2011 11:36 am

Já s tím blbnu už od LS09, tak ať se Ti daří, vím že to s realitou nemá moc společnýho, ale účel světí prostředky. Myslím, že to jde i v realitě skombinovat.
Návrat nahoru Goto down
FRJHR
štamgast 3
štamgast 3
FRJHR


Počet příspěvků : 36
Registrován : 15. 08. 11

Postřik nebo hnojení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postřik nebo hnojení   Postřik nebo hnojení EmptyTue Jun 05, 2012 12:51 pm

Zdar kluci máte naprostou pravdu tak to praktikuji i já. S tímto simulátorem taky blbnu už pěkně dlouho tuším od roku 2009

První traktor : Přejet pole kultivátorem samozřejmě co největším.

Druhý traktor : nástroje naplnit postřikovač a secí mašinu taky co největší a hurá na pole.

Jeden traktor kultivuje a druhej hnojí a seje pustíš to s pomocníkem a nemusíš se o nic starat.
Návrat nahoru Goto down
kajak88

kajak88


Počet příspěvků : 4
Registrován : 30. 03. 12

Postřik nebo hnojení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postřik nebo hnojení   Postřik nebo hnojení EmptyThu Jun 07, 2012 11:59 am

má se hnojit před nebo po kultivaci?
Návrat nahoru Goto down
alpa53
Master **
Master **
alpa53


Počet příspěvků : 156
Registrován : 15. 07. 11

Postřik nebo hnojení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postřik nebo hnojení   Postřik nebo hnojení EmptyThu Jun 07, 2012 1:39 pm

Po jinak to zaořeš a máš po výnosu.
Návrat nahoru Goto down
Ramm219
štamgast 3
štamgast 3
Ramm219


Počet příspěvků : 37
Registrován : 29. 04. 12

Postřik nebo hnojení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postřik nebo hnojení   Postřik nebo hnojení EmptyMon Oct 01, 2012 5:32 pm

Co to je za volovinu , hnůj se snad rozhazuje před orbou ne ? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ramm219
štamgast 3
štamgast 3
Ramm219


Počet příspěvků : 37
Registrován : 29. 04. 12

Postřik nebo hnojení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postřik nebo hnojení   Postřik nebo hnojení EmptyMon Oct 01, 2012 5:38 pm

Spíše by mě zajímalo když mám pevné průmyslové hnojivo zda před nebo po setí.
Návrat nahoru Goto down
Zohan
V.I.P.
V.I.P.
Zohan


Počet příspěvků : 413
Registrován : 12. 07. 11

Postřik nebo hnojení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postřik nebo hnojení   Postřik nebo hnojení EmptyMon Oct 01, 2012 6:03 pm

- Hnůj před orbou, protože nevím jak by jsi chtěl jet s tím těžkým vozem po zoraným poli. Very Happy
- Postřik se provádí většinou až po nasetí.
- U těch kuličkovejch hnojiv, nebo prášku to je prakticky jedno.
Návrat nahoru Goto down
Ramm219
štamgast 3
štamgast 3
Ramm219


Počet příspěvků : 37
Registrován : 29. 04. 12

Postřik nebo hnojení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postřik nebo hnojení   Postřik nebo hnojení EmptyMon Oct 01, 2012 6:23 pm

Samozřejmě . Vím to ale ten koment předtím vyzněl docela nelogicky Smile Jen mě ještě prosímtě poraď ještě jednu věc. Jak se plní postřikovače. Hraju mapu Maerkisches land .
Návrat nahoru Goto down
kropic77cz
Moderátor
Moderátor
kropic77cz


Počet příspěvků : 285
Registrován : 29. 07. 11

Postřik nebo hnojení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postřik nebo hnojení   Postřik nebo hnojení EmptyMon Oct 01, 2012 9:11 pm

postřikovače se plní u modré velke nadoby. a nebo si stahni ty vlečky na kterých je osivo,postřik a nafta a máš to vše v jednom
Návrat nahoru Goto down
alpa53
Master **
Master **
alpa53


Počet příspěvků : 156
Registrován : 15. 07. 11

Postřik nebo hnojení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postřik nebo hnojení   Postřik nebo hnojení EmptyTue Oct 02, 2012 9:39 pm

Nazdar lidi zkuste napřed pohnojit a pak to přejet kultivátorem a ten tmavý odstín pohnojení zmizí, tak že to hnojení je fuč. Chce to vyzkoušet na poli, půlku napřed pohnojit a zaorat, a tu druhou obdělat opačně a porovnat výnos. Question
Návrat nahoru Goto down
DJ Zajo
štamgast 5
štamgast 5
DJ Zajo


Počet příspěvků : 68
Registrován : 25. 12. 11

Postřik nebo hnojení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postřik nebo hnojení   Postřik nebo hnojení EmptyWed Oct 03, 2012 5:35 am

súhlas s realitou to nič nemá , ja mám osvedčený spôsob:
1 - orba
2 - kultivátor
3 - sadenie
4 - hnojenie močka,hnoj (pokiaľ nemám) postrek alebo umelé hnojivo
výnos je omnoho väčší , takže som ostal pri tomto postupe

cool
Návrat nahoru Goto down
Dominho

Dominho


Počet příspěvků : 9
Registrován : 31. 03. 15

Postřik nebo hnojení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postřik nebo hnojení   Postřik nebo hnojení EmptySun Apr 05, 2015 9:01 pm

čau, nechci zakládat nové téma, tak to napíšu sem, podobný dotaz měl zakladatel, ale v jiném smyslu Very Happy No, když koupím hnojivo, naplním postřikovač 2 000 l ,tak pohnojím cca 5 ha, fakt nevím kolik přesně je to jen pro srovnání, a když jsem měl v rozmetadle 5500 l tak jsem pohnojil sotva 0,2 ha. Jak je to možné? -.- Přece by to mělo pohnojit mnohem víc ha když jsem v rozmetadle měl skoro 3x tolik. Dík za pomoc.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Postřik nebo hnojení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postřik nebo hnojení   Postřik nebo hnojení Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Postřik nebo hnojení
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Hnojení a postřik
» Postřik
» Orba nebo kultivátorování
» Vlek - cisterna na postřik
» JZDteam 2 nebo JZD

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Pokec (LS11)-
Přejdi na: