ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Jak nastartovat Case IH STX530 Quadtrac v2

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Matty72

Matty72


Počet příspěvků : 3
Registrován : 21. 07. 11

Jak nastartovat Case IH STX530 Quadtrac v2 Empty
PříspěvekPředmět: Jak nastartovat Case IH STX530 Quadtrac v2   Jak nastartovat Case IH STX530 Quadtrac v2 EmptyThu Jul 21, 2011 9:08 pm

Ahoj,koupil jsem tuhle mašinu Case IH STX530 Quadtrac v2 a nevim si sni rady,muze mi nekdo poradit?Hlavne ji nemuzu nastartovat "v napovede mi to pise Startovani KP enter" no a kdyz zmacknu kavesy K P a entr tak se nic nedeje.Dik za pomoc
Návrat nahoru Goto down
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.
MaňaSS


Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

Jak nastartovat Case IH STX530 Quadtrac v2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak nastartovat Case IH STX530 Quadtrac v2   Jak nastartovat Case IH STX530 Quadtrac v2 EmptyThu Jul 21, 2011 9:26 pm

Matty72: Zkus dvakrát zmáčknout . ( jak je nula vedle ní je . a vedle Enter )
Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
Matty72

Matty72


Počet příspěvků : 3
Registrován : 21. 07. 11

Jak nastartovat Case IH STX530 Quadtrac v2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak nastartovat Case IH STX530 Quadtrac v2   Jak nastartovat Case IH STX530 Quadtrac v2 EmptyFri Jul 22, 2011 6:57 am

Aha,tak to mam asi problem,hrahi to na notasu a nemam num.klavesnici.Muzete mi teda poradit kde a jak to teda prenastavit? zkousel jsem to v nastavení ovladaní dal tam jinou klavesu ale porad nic.Jinak zatim diky vsem za pomoc a rady Martin
Návrat nahoru Goto down
kobzik
štamgast 6
štamgast 6
kobzik


Počet příspěvků : 92
Registrován : 11. 07. 11

Jak nastartovat Case IH STX530 Quadtrac v2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak nastartovat Case IH STX530 Quadtrac v2   Jak nastartovat Case IH STX530 Quadtrac v2 EmptyFri Jul 22, 2011 1:13 pm

když ve hře otevřeš nastavení ->ovládání -> tak si najdi ten stroj a změň si tlačítka - NEZAPOMEŇ TO PAK ULOŽIT

nebo přímo otevři složku stroje - soubor s názvem "modDesk".xml v poznámkovém bloku, najdi
<input name="IGNITIONKEY" key1="KEY_KP_enter" button="" />
<input name="ESLimiter_PLUS" category="VEHICLE" key1="KEY_pageup" key2="" button="" device="0" mouse="" />
<input name="ESLimiter_MINUS" category="VEHICLE" key1="KEY_pagedown" key2="" button="" device="0" mouse="" />
<input name="stxEMEL" key1="KEY_insert" button="" />
<input name="stxLEENGED" key1="KEY_delete" button="" />
<input name="frontwork" key1="KEY_7" button="" />
<input name="backwork" key1="KEY_8" button="" />
<input name="backwork1" key1="KEY_9" button="" />
</inputBindings>
Návrat nahoru Goto down
Matty72

Matty72


Počet příspěvků : 3
Registrován : 21. 07. 11

Jak nastartovat Case IH STX530 Quadtrac v2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak nastartovat Case IH STX530 Quadtrac v2   Jak nastartovat Case IH STX530 Quadtrac v2 EmptyFri Jul 22, 2011 2:14 pm

Jj,díky za rady,uz mi to funguje.Kdyz jsem si tu masinu poridil tak jsem vzdycky ze hry vyjel bez ulozeni tak jsem to v nastaveni ovladani nenasel,tak jsem to ulozil a uz jsem to prenastavil.Jinak fakt diky za rady

OK, lock , Martin94
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jak nastartovat Case IH STX530 Quadtrac v2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak nastartovat Case IH STX530 Quadtrac v2   Jak nastartovat Case IH STX530 Quadtrac v2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Jak nastartovat Case IH STX530 Quadtrac v2
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Case 340 - stáhnutí
» CASE
» Case CVX 175
» case 125 v2
» CASE puma 230

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Vyřešené otázky-
Přejdi na: