ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 D & M Monopol Map - vše

Goto down 
+73
robopiny
zetorista
Jack010
Kofy17
deno
josmal
kajak88
Jakub Talaš
1234567892
Jardahov23
Jožka
Bazi
Maseyak
kokossak
vovec
l.deutsch
yRobin
fkollins233
tomik88
honza654
tomik2013
jindar-cz-
Roman83
maros322
Peter40
funteek
evolution123
ariass
Mar
misk
matonem
lucaaaasss
Dodo.
drak1
Kolchozník
Pavel 2
Snekyno
niko1240
DJ Zajo
ReTiRo
karel5655
kohout57
CZTomidlo
Mischel
Dawik
Marek Korman
vasekcerny2
fugaspaja
Bohumil27
Marek 7711
axos340
12145
matej.13
semproncz
minek
buffalo
fandislav05
Martin SK
koudelka
burák
GREG
SLACK
dedek
abraxik
kropic77cz
Peha761
Jendes
michal zelinka
STORM_YZF
Zohan
MaňaSS
miler
alpa53
77 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
AutorZpráva
honza654
Master ***
Master ***



Počet příspěvků : 185
Registrován : 14. 08. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 9 EmptyFri Mar 23, 2012 9:18 am

Díky já jsem ji hledal kde co pročetl a nenašel.
Jsem trubka Like a Star @ heaven
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 9 EmptyFri Mar 23, 2012 11:01 am

misk napsal:
Tatra 148 vyřešila problém,super stroj.jen bych se chtěl zeptat jestli by byl problém do mapy dát BGA?

Pokud stáhneš BGA - je k tomu návod jak to vložit do mapy
Návrat nahoru Goto down
miler

miler


Počet příspěvků : 14
Registrován : 17. 07. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: BGA DLC2   D & M Monopol Map - vše  - Stránka 9 EmptySat Mar 24, 2012 6:23 pm

Neměl by někdo tuto mapu s BGA DLC2 ke stažení ? úpravy neumím, jsem jen vášnivý hráč a mapa je super. Díky
Návrat nahoru Goto down
tomik88

tomik88


Počet příspěvků : 9
Registrován : 23. 02. 12

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 9 EmptyMon Mar 26, 2012 8:08 pm

mam problem s nakladanim mlecnych vyrobku v mlekarne,uz to tady nekdo psal ale nedostal padnou odpoved proto to zkousim znovu. mleko z kravina mi jde vylozit v pohode,ale pak si vezmu lidl naves a jedu pro mlecne vyrobky ktere mi nejdou nalozit.nevite jak to resit?
Návrat nahoru Goto down
lucaaaasss
Master
Master
lucaaaasss


Počet příspěvků : 115
Registrován : 16. 07. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 9 EmptyTue Mar 27, 2012 1:30 pm

tak vem cisternu kera je na mliko a do bys to měl dat
Návrat nahoru Goto down
honza654
Master ***
Master ***
honza654


Počet příspěvků : 185
Registrován : 14. 08. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 9 EmptySun Apr 01, 2012 7:53 am

Ahoj Kluci nevíte někdo kde bych našel nějakou pěknou verzi toho tahače zil 157.
Aby nebyl rezavý a jel po cestě s nákladem 40-50 km/h. Upravit ho neumím.
ta scanie mi nějak nesedí. Díky za všechny vaše nápady. Smile
Návrat nahoru Goto down
fkollins233

fkollins233


Počet příspěvků : 10
Registrován : 01. 04. 12

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 9 EmptySun Apr 01, 2012 4:43 pm

Hojas, chtěl bych se zeptat, mám vloženo celkem asi 30 modu, když je všechny použiju tak běží, po ukončení a při dalším spouštění vyskočí nějaká chybová hláška "bad location" a je konec, neví někdo v čem by mohl být problém?
Ps: intel2duo core 2GHz, ram 4GB, GF9300M GS
Návrat nahoru Goto down
burák
štamgast 2
štamgast 2
burák


Počet příspěvků : 34
Registrován : 12. 07. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 9 EmptySun Apr 01, 2012 5:23 pm

fkollins233
některým z modů- vše vyhoď z mods - zkus samotnou mapu,pokud poběží přidej jeden stroj-zkus a znovu přidej až narazíš na ten který ti to dělá.
Návrat nahoru Goto down
fkollins233

fkollins233


Počet příspěvků : 10
Registrován : 01. 04. 12

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 9 EmptySun Apr 01, 2012 6:26 pm

jen chci poopravit je to allocation.

Musím to tak tydy vyzkoušet, jen ještě pro upřesnění, když koupím stroje tak ve hře běží, uložím je a když ukončím hru, ale neukončím simulátor a a zpustím zas uloženou tak se načte a běží, ale jak ukončím simulator a spouštím od znova tak simulátor naběhne, ale už se nenahraje pozice a vyskočí ta hláška
Návrat nahoru Goto down
misk
štamgast 3
štamgast 3
misk


Počet příspěvků : 39
Registrován : 14. 08. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 9 EmptyTue Apr 03, 2012 6:53 am

Mě tady toto začal dělat stroj po nějakých 100 hodinách hraní,prostě z ničeho nic stroj který fungoval,tak přestal fungovat a dokud jsem ho neodstranil,tak hra psala to co tobě
Návrat nahoru Goto down
fkollins233

fkollins233


Počet příspěvků : 10
Registrován : 01. 04. 12

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 9 EmptyTue Apr 03, 2012 1:04 pm

Upravil jsem podle návodu, který jsem tady našel a už to šlape zatím v pohodě i když jsem tam přihodil nějaký ten mod navíc Very Happy
Jen bych se chtěl ještě zeptat jestli by šel do hry přidělat nějaký výkup na močku
Návrat nahoru Goto down
yRobin
štamgast 2
štamgast 2
yRobin


Počet příspěvků : 28
Registrován : 14. 08. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 9 EmptyTue Apr 03, 2012 4:10 pm

Ty mléčné výrobky do návěsu LIDL opravdu nejdou. Zkoušel sem i cisternu na mlíko,jak radil lucaaaasss a stejně to nefunguje. Poradí někdo prosím? Jinak ta mapa je naprosto super!!!!! pls
Návrat nahoru Goto down
burák
štamgast 2
štamgast 2
burák


Počet příspěvků : 34
Registrován : 12. 07. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 9 EmptyTue Apr 03, 2012 5:03 pm

yRobin- nejdou ti ani když máš v mods jen samotnou mapu?Protože to klidně muže zpusobit jiný vlek.
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 9 EmptyWed Apr 04, 2012 7:07 am

fkollins233 napsal:
Upravil jsem podle návodu, který jsem tady našel a už to šlape zatím v pohodě i když jsem tam přihodil nějaký ten mod navíc Very Happy
Jen bych se chtěl ještě zeptat jestli by šel do hry přidělat nějaký výkup na močku


Tady ho máš : [You must be registered and logged in to see this link.]
- je tam vše potřebné včetně návodu
Návrat nahoru Goto down
yRobin
štamgast 2
štamgast 2
yRobin


Počet příspěvků : 28
Registrován : 14. 08. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 9 EmptyWed Apr 04, 2012 7:46 pm

Burák-díky za radu,opravdu to dělal jeden z návěsů,který jsem si stáhl. Moc ti děkuju za radu. diky diky diky drunken
Návrat nahoru Goto down
fkollins233

fkollins233


Počet příspěvků : 10
Registrován : 01. 04. 12

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 9 EmptyWed Apr 04, 2012 9:19 pm

Tento mod na močku jsem již zkoušel, návod tam sice nějaký je, ale moc mě nepomohl, chtělo by to nějaký konkrétnější navod Sad
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 9 EmptyThu Apr 05, 2012 7:21 am

fkollins233 napsal:
Tento mod na močku jsem již zkoušel, návod tam sice nějaký je, ale moc mě nepomohl, chtělo by to nějaký konkrétnější navod Sad

Tak to promiň, ale pokud to nechápeš tak tedy takhle : na farmu si dáš v ge čerpadlo na močku, kdekoli v mapě si dáš ten druhej vehikl co tam je zabalíš, dáš do mods a pak si do mods dáš tu cisternu a odvážíš močku - nevím co na tom není k pochopení... pokud nevíš jak to tam dostat v GE, nadi si tady na foru vlákno GiantsEditor
Návrat nahoru Goto down
honza654
Master ***
Master ***
honza654


Počet příspěvků : 185
Registrován : 14. 08. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 9 EmptyThu Apr 05, 2012 9:20 pm

Ahoj kluci nevíte prosím vás jak upravit velikost nádrží objem na močku u krav a prasečáku potřeboval bych tak 3násobek díky. honza
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



D & M Monopol Map - vše  - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 9 EmptyFri Apr 06, 2012 12:21 pm

Doporučoval bych ti do toho nezasahovat ,protože když uděláš jakoukoliv změnu v mapě ,což je změna v modu tak se ti změní i číslo modu ,tzv. Hash a tak už mapu budeš mít jinou na rozdíl od ostatních pokud ji někomu nepošleš nebo nedáš někam na net aby si mohl někdo stáhnout.
Návrat nahoru Goto down
l.deutsch
štamgast 4
štamgast 4
l.deutsch


Počet příspěvků : 54
Registrován : 14. 07. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 9 EmptyFri Apr 06, 2012 12:59 pm

No pokud nehrajes MP tak si ten mod rozbal,pak si otevri i3d mapy v GE editoru najdi si tu jimku klikni na ni a v user atributes si najdi policko "movemaxAmount" tebo tak podobne a zmen to cislo ,pak to uloz, vsechno zase zabal a melo by to fungovat.
Návrat nahoru Goto down
honza654
Master ***
Master ***
honza654


Počet příspěvků : 185
Registrován : 14. 08. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 9 EmptyFri Apr 06, 2012 9:16 pm

Díky kluci. Like a Star @ heaven
Návrat nahoru Goto down
honza654
Master ***
Master ***
honza654


Počet příspěvků : 185
Registrován : 14. 08. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 9 EmptySun Apr 08, 2012 12:34 pm

Ach jo zase otravuju. kluci prosím vás udělal jsem to podle návodu ale v user atributes napravo nemám "movemaxAmount".mohli by jste se podívat co dělám špatně. Díky moc pls
Návrat nahoru Goto down
l.deutsch
štamgast 4
štamgast 4
l.deutsch


Počet příspěvků : 54
Registrován : 14. 07. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 9 EmptySun Apr 08, 2012 4:12 pm

Takže v "sceneregraf" si najdes "zivocisnavyroba"rozkliknes,dale pak "kravin",rozkliknes,pak "liquidmanure"kliknes na neho.Ted pokud nemas otevrene okno "user atributes" tak si ho otevri nahore na liste "Window".Otevre se ti okno a tam najdes "movemaxamount".Ja mam napravo jen "atributes",zbyle okna se mi oteviraji v levo.
Návrat nahoru Goto down
honza654
Master ***
Master ***
honza654


Počet příspěvků : 185
Registrován : 14. 08. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 9 EmptySun Apr 08, 2012 5:14 pm

Tak díky moc už jsem to udělal podle tvého návodu a je to.
Na originál mapě stačí opravdu kliknout na nádrž močky a změnit obsah.
tady je to jinak. Díky a mějte se kluci . Smile
Návrat nahoru Goto down
vovec

vovec


Počet příspěvků : 4
Registrován : 18. 03. 12

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 9 EmptyMon Apr 16, 2012 6:50 pm

Zdravim hrajem tu mapu a je super, ale mam pocit ze spravne mi funguje iba pivovar a vyrobna krmiva, kraviny strasne pomaly produkuju mlieko, kravy a prasata aj ked mam vsetko krmivo na 100pro. okrem balikov slamy tych mam cca 150ks, hnoj a mocka pribudaju rychlejsie.
Stretol sa uz niekto s tymto problemom?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



D & M Monopol Map - vše  - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 9 EmptyMon Apr 16, 2012 7:37 pm

Toto co popisuješ není problém ,to je normální u této mapy .Je škoda že to je tak pomalé .Dřív sem se tu ptal jestli někdo neví jak to aspon trochu zrychlyt ale odpovědi sem se nedočkal.
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 9 EmptyTue Apr 17, 2012 7:09 am

Doporučil bych si zjistit, kolik v reále nadojí kráva za den, a pak kouknout jak to má Defender nastavené v tom modu, ale pochybuji, že by byl tak tupej a nastavil to jako v základu, aby mi 4 krávy za den ve hře nadojili mléko za 130 tisíc eur že, takže podle mě ta rychlost tam, bude v pořádku, pač jaksi udělat mapu, ve které začnete hrát s 12 000 eury a za týden hry máte několik mega je kravina že...............
Návrat nahoru Goto down
vovec

vovec


Počet příspěvků : 4
Registrován : 18. 03. 12

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 9 EmptyWed Apr 18, 2012 4:13 pm

Vdaka za objasnenie s realitou suhlasim len som si nebol isty vzhladom na rychlost vyroby napr. piva. A este by som opytal co je to za budovu, ktora je za budovou na baliky, respektive co prijima, predpokladal som ze suche seno, ale ked zberacim vozom pozberam susene seno ono to berie ako travu a tu tam neberie.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



D & M Monopol Map - vše  - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 9 EmptyThu Apr 19, 2012 8:23 am

Ta budova je seník ,bere jen seno ale moc za to nedostaneš ,jen 220 kč/t.Ale pokud chceš vydělávat jak na pivu tak i na mléku a zvířatech tak si stahni tuto mapu.Tady funguje vše tak jak má.


[You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat nahoru Goto down
kokossak

kokossak


Počet příspěvků : 4
Registrován : 18. 03. 12

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 9 EmptyThu Apr 19, 2012 1:46 pm

Ahoj, mapa je skvělá, chtěl jsem se zeptat, jak dluho ste mapu dělali a s jakou frekvencí ? díky
Návrat nahoru Goto down
burák
štamgast 2
štamgast 2
burák


Počet příspěvků : 34
Registrován : 12. 07. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 9 EmptyThu Apr 19, 2012 8:16 pm

kokossak - tady D a M Monopol mapu rozhodně nedělali.Tohle není jediný web v čr a hlavně by to chtělo číst PDF co je u mapy.


Tonn - ten seník byl jako pojistka kdyby někdo naložil seno jiným vlekem než originál.Protože origo script změní seno zpátky na trávu.
Nechápu tvoji větu- "tady funguje vše jak má" Monopol šlape rozhodně lépe než jeho vybrakované napodobeniny.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





D & M Monopol Map - vše  - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 9 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
D & M Monopol Map - vše
Návrat nahoru 
Strana 9 z 11Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Pokec (LS11)-
Přejdi na: