ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 D & M Monopol Map - vše

Goto down 
+73
robopiny
zetorista
Jack010
Kofy17
deno
josmal
kajak88
Jakub Talaš
1234567892
Jardahov23
Jožka
Bazi
Maseyak
kokossak
vovec
l.deutsch
yRobin
fkollins233
tomik88
honza654
tomik2013
jindar-cz-
Roman83
maros322
Peter40
funteek
evolution123
ariass
Mar
misk
matonem
lucaaaasss
Dodo.
drak1
Kolchozník
Pavel 2
Snekyno
niko1240
DJ Zajo
ReTiRo
karel5655
kohout57
CZTomidlo
Mischel
Dawik
Marek Korman
vasekcerny2
fugaspaja
Bohumil27
Marek 7711
axos340
12145
matej.13
semproncz
minek
buffalo
fandislav05
Martin SK
koudelka
burák
GREG
SLACK
dedek
abraxik
kropic77cz
Peha761
Jendes
michal zelinka
STORM_YZF
Zohan
MaňaSS
miler
alpa53
77 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
AutorZpráva
GREG
Master **
Master **



Počet příspěvků : 154
Registrován : 12. 07. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 2 EmptyTue Dec 13, 2011 11:57 am

Pěkná mapa,ale nejdou mi koupit krávy,asi mám nějaký jiný mod ,který mi to brzdí.
Návrat nahoru Goto down
http://DLC1.2.3.PF,BS1.2.3.
michal zelinka
Lama
Lama
michal zelinka


Počet příspěvků : 83
Registrován : 22. 10. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 2 EmptyTue Dec 13, 2011 1:00 pm

prej ty kravy tam pak se zobrazujou Smile
Návrat nahoru Goto down
Zohan
V.I.P.
V.I.P.
Zohan


Počet příspěvků : 413
Registrován : 12. 07. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 2 EmptyTue Dec 13, 2011 2:30 pm

Mapa je super, ale nemůžu pořád pochopit jednu věc.
PROČ ??? Proč tady jsou 3 témata o jedný mapě?
omg
Návrat nahoru Goto down
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.
MaňaSS


Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 2 EmptyTue Dec 13, 2011 2:49 pm

dedek napsal:
Mám problém s mapou nefungují mi žádná vrata.Jak manuálně tak ručně.Ani tlačítko F12 nic nedělá.Neví někdo co stím
Stáhni si toto a dej do mods

[You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
michal zelinka
Lama
Lama
michal zelinka


Počet příspěvků : 83
Registrován : 22. 10. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 2 EmptyTue Dec 13, 2011 3:02 pm

jj ok sem si nefsim sorry sorry
Návrat nahoru Goto down
kropic77cz
Moderátor
Moderátor
kropic77cz


Počet příspěvků : 285
Registrován : 29. 07. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 2 EmptyTue Dec 13, 2011 4:23 pm

asi budu za debila,ale raději se zeptám. Ten zip soubor mam dát do mods jako mapu a nebo rozbalit a přepsat tam kde mam hru.PDFko jsem četl a tomu rozumím.díky jsem LAMA
Návrat nahoru Goto down
abraxik
štamgast 2
štamgast 2
abraxik


Počet příspěvků : 34
Registrován : 11. 07. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 2 EmptyTue Dec 13, 2011 4:25 pm

Do mods
Návrat nahoru Goto down
abraxik
štamgast 2
štamgast 2
abraxik


Počet příspěvků : 34
Registrován : 11. 07. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 2 EmptyTue Dec 13, 2011 4:27 pm

Nepřišel jste někdo na to, jak je to s cenou za chmel a s cenou za to co se dováží do LIDLu. Na PDA tyto ceny nejsou, předpokládám že budou nastavené fixní stejně jako je např. cena balíků. Dík za info
Návrat nahoru Goto down
dedek
štamgast 1
štamgast 1
dedek


Počet příspěvků : 15
Registrován : 12. 12. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 2 EmptyTue Dec 13, 2011 4:34 pm

Tak jsem to hodil do mods a stejně se nic neděje.Skusím to ještě jednou vymazat a nainstalovat znova Smile
Návrat nahoru Goto down
burák
štamgast 2
štamgast 2
burák


Počet příspěvků : 34
Registrován : 12. 07. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 2 EmptyTue Dec 13, 2011 4:37 pm

MaňaSS napsal:
dedek napsal:
Mám problém s mapou nefungují mi žádná vrata.Jak manuálně tak ručně.Ani tlačítko F12 nic nedělá.Neví někdo co stím
Stáhni si toto a dej do mods

[You must be registered and logged in to see this link.]


prosím tě neraď mu hlouposti- script v monopol nemá s tímhle nic společného. Škoda že se lidi obrací sem,místo aby šli tam,kde to bylo vyrobeno že.


dedek- vyházej vše z mods nech tam jen samotnou mapu a vyzkoušej... vymaž si všechny položky shader_cache to najdeš v dokumentech jak je složka mods.
Návrat nahoru Goto down
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.
MaňaSS


Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 2 EmptyTue Dec 13, 2011 4:51 pm

Takže jsem se spletl -OK, myslem jsem že to je script stejný jako je odkaz na link....

Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
dedek
štamgast 1
štamgast 1
dedek


Počet příspěvků : 15
Registrován : 12. 12. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 2 EmptyTue Dec 13, 2011 5:12 pm

Ja ale v mods nic nemám a vymazal jsem teda shader cache a stejně mi to nejde
Návrat nahoru Goto down
burák
štamgast 2
štamgast 2
burák


Počet příspěvků : 34
Registrován : 12. 07. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 2 EmptyTue Dec 13, 2011 5:22 pm

pošli mi log do ZS
Návrat nahoru Goto down
dedek
štamgast 1
štamgast 1
dedek


Počet příspěvků : 15
Registrován : 12. 12. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 2 EmptyTue Dec 13, 2011 5:27 pm

Kde ho najdu ten log prosim
Návrat nahoru Goto down
burák
štamgast 2
štamgast 2
burák


Počet příspěvků : 34
Registrován : 12. 07. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 2 EmptyTue Dec 13, 2011 5:40 pm

v dokumentech u mods je to txt s názvem log
Návrat nahoru Goto down
Jendes
Moderátor
Moderátor
Jendes


Počet příspěvků : 146
Registrován : 21. 09. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 2 EmptyTue Dec 13, 2011 6:03 pm

dedek - Hele a nemáš náhodou vyplou nápovědu (tlačítko F1) ??? protoze pak kdyz stojis u vrat tak se ti nic neukaze... jenom se ptam muze to byt jenom tím...
Návrat nahoru Goto down
burák
štamgast 2
štamgast 2
burák


Počet příspěvků : 34
Registrován : 12. 07. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 2 EmptyTue Dec 13, 2011 6:07 pm

všechny vrata fungují i na automatiku,krom těch u haly v ZD. Takže traktor by je měl otevřít.
Návrat nahoru Goto down
dedek
štamgast 1
štamgast 1
dedek


Počet příspěvků : 15
Registrován : 12. 12. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 2 EmptyTue Dec 13, 2011 6:13 pm

Mě se ani v nápověde neukazuje B
Návrat nahoru Goto down
burák
štamgast 2
štamgast 2
burák


Počet příspěvků : 34
Registrován : 12. 07. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 2 EmptyTue Dec 13, 2011 6:14 pm

našel si ten log? :-D
Návrat nahoru Goto down
dedek
štamgast 1
štamgast 1
dedek


Počet příspěvků : 15
Registrován : 12. 12. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 2 EmptyTue Dec 13, 2011 6:17 pm

Ja tam nic s názvem log nebo koncovkou log nemám
Návrat nahoru Goto down
burák
štamgast 2
štamgast 2
burák


Počet příspěvků : 34
Registrován : 12. 07. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 2 EmptyTue Dec 13, 2011 6:22 pm

no ne s koncovkou měl bys tam mít log.txt ale pokud nemáš takje tu problém... nemáš náhodou v názvu pc háčky nebo čárky? prostě diakritiku
Návrat nahoru Goto down
Jendes
Moderátor
Moderátor
Jendes


Počet příspěvků : 146
Registrován : 21. 09. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 2 EmptyTue Dec 13, 2011 6:31 pm

Víš co? Přeinstaluj hru hoď tam mapu a je to vyřešený! Very Happy Přeinstaluj ji komplet i s My games...A pak by ti to mělo jít a jestli ne tak je to divný...
Návrat nahoru Goto down
SLACK

SLACK


Počet příspěvků : 13
Registrován : 11. 07. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 2 EmptyTue Dec 13, 2011 7:00 pm

Dovolil bych si reagovat na předchozí příspěvky ohledně podobného tématu jinde.

Myslím si, že zde v této rubrice toto téma začalo celkem oprávněně. První příspěvek se ptal ostatních na názor ohledně mapy, což bych v "Pokecu" čekal. Možná název tématu bych upřesnil. Ale že existuje další téma v "Pomoci" je věc druhá a taky oprávněná, takže bych uznával dvě témata na stejnou mapu. Kdo chce pomoct píše do rubriky "Pomoc", kdo chce psát pouze názor ať píše do rubriky "Pokec".

Upomínat by se mělo, když někdo píše do jiné rubriky než má, a ne že tady jsou dvě nebo tři témata (i když jsem třetí zatím neviděl:-) ) k jedné mapě, ale s oprávněným obsahem podle dané rubriky - viz přesně první příspěvky těchto témat. Pokud by mělo být jedno téma na jednu mapu, tak by ale neměla být struktura fóra Pokec, Pomoc atd. To by ale zase znamenalo mít dohromady fotky, názory a dotazy s připomínkami a bylo by to nepřehledné.
Návrat nahoru Goto down
dedek
štamgast 1
štamgast 1
dedek


Počet příspěvků : 15
Registrován : 12. 12. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 2 EmptyTue Dec 13, 2011 7:00 pm

Přeinstaloval jsem to už 5x
Návrat nahoru Goto down
koudelka
Support
Support
koudelka


Počet příspěvků : 110
Registrován : 12. 07. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 2 EmptyTue Dec 13, 2011 7:11 pm

Když přijedete k vratům a vrata se automaticky neotevřou, stačí vystoupit z vozidla dojit pěšky k vratům a Béčko se zobrazí stačí na něj kliknout vrata se otevřou a zůstanou otevřené pokud je kliknutím na B nezavřete. Pak nasednout a jezdit o stošest. drunken
Návrat nahoru Goto down
http://www.ls2011.funsite.cz/
dedek
štamgast 1
štamgast 1
dedek


Počet příspěvků : 15
Registrován : 12. 12. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 2 EmptyTue Dec 13, 2011 7:16 pm

Už sem psal že se mi neotvýrají ani když tam dojdu
Návrat nahoru Goto down
Jendes
Moderátor
Moderátor
Jendes


Počet příspěvků : 146
Registrován : 21. 09. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 2 EmptyTue Dec 13, 2011 7:50 pm

dedek - a přeinstaloval si to vážně komplet? i se složkou "My games" ??? kdyžtak ještě použij CCleaner...jinak už nevím...
Návrat nahoru Goto down
Martin SK
Moderátor
Moderátor
Martin SK


Počet příspěvků : 205
Registrován : 17. 07. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 2 EmptyTue Dec 13, 2011 8:25 pm

no mne sa tiez nezobrazilo ale ked som stlacil F1 tak uz sa obiavilo a zda sa mi ze na prvy krat musis stlacit F1 neviem preco ale mam taky dojem a mapa ide bez problemov a to som ju skusal aj zo svojimy modmy a mam ich presne 52 takze ty si bud vymaz komplet hru aj z tadeto C:\Program Files\Landwirtschafts Simulator 2011 aj z tade C:\Documents and Settings\martin\Dokumenty\My Games a musi ti to ist
Návrat nahoru Goto down
kropic77cz
Moderátor
Moderátor
kropic77cz


Počet příspěvků : 285
Registrován : 29. 07. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 2 EmptyTue Dec 13, 2011 8:33 pm

dobrý komentář SLACK
tak už to hraju pět hodin a nemůžu se toho nabažit.Zrovna minulej týden jsem se s kamaradem bavil, že už mě LS přestává bavit je to stereotyp. No díky těmto borcum,kteří udělali báječnou mapu a k ní užasný mody tak mám zase na dlouhé večery vystaráno. To není jak někde strášně velký reklamy že bude mapa taková a maková a nic nevýjde.Tihle kluci si fakt zaslouží poděkování za tenhle kousek.U mě jasně MOD ROKU nic lepšího nikdo zatím neudělal. A přitom to je malý nema to 800Mb.Děkuju
Návrat nahoru Goto down
fandislav05

fandislav05


Počet příspěvků : 7
Registrován : 14. 08. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 2 EmptyTue Dec 13, 2011 9:53 pm

Ahoj mam mensi problem mne ta mapa nejde stahnout.Pomozte dik.
Návrat nahoru Goto down
dedek
štamgast 1
štamgast 1
dedek


Počet příspěvků : 15
Registrován : 12. 12. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 2 EmptyTue Dec 13, 2011 10:00 pm

Tak nepomohl ani CLEANER.Díky za snahu a pomoc.Stáhnu si jinou mapu
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





D & M Monopol Map - vše  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
D & M Monopol Map - vše
Návrat nahoru 
Strana 2 z 11Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Pokec (LS11)-
Přejdi na: