ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 D & M Monopol Map - vše

Goto down 
+73
robopiny
zetorista
Jack010
Kofy17
deno
josmal
kajak88
Jakub Talaš
1234567892
Jardahov23
Jožka
Bazi
Maseyak
kokossak
vovec
l.deutsch
yRobin
fkollins233
tomik88
honza654
tomik2013
jindar-cz-
Roman83
maros322
Peter40
funteek
evolution123
ariass
Mar
misk
matonem
lucaaaasss
Dodo.
drak1
Kolchozník
Pavel 2
Snekyno
niko1240
DJ Zajo
ReTiRo
karel5655
kohout57
CZTomidlo
Mischel
Dawik
Marek Korman
vasekcerny2
fugaspaja
Bohumil27
Marek 7711
axos340
12145
matej.13
semproncz
minek
buffalo
fandislav05
Martin SK
koudelka
burák
GREG
SLACK
dedek
abraxik
kropic77cz
Peha761
Jendes
michal zelinka
STORM_YZF
Zohan
MaňaSS
miler
alpa53
77 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next
AutorZpráva
fugaspaja




Počet příspěvků : 5
Registrován : 15. 12. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 4 EmptyFri Dec 16, 2011 4:34 pm

Hrajete tuto mapu s Wip pracovnikem,nejak se mi nedari to sladit,wip nevysypava na trigrech,nemuze mi nekdo poradit,jak ho upravit?
Návrat nahoru Goto down
12145

12145


Počet příspěvků : 6
Registrován : 16. 10. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 4 EmptyFri Dec 16, 2011 5:40 pm

fugaspaja - Mam ten isty problem... Autopilot nejde sam ku kombajnu ked ma plny bunker. Na kombajn mam zapnuty "Helfer" a takisto mi nechce silaz v jame vysypat. Len prejde cez jamu a vracia sa spat na pole splnou korbou... Sad
Návrat nahoru Goto down
burák
štamgast 2
štamgast 2
burák


Počet příspěvků : 34
Registrován : 12. 07. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 4 EmptyFri Dec 16, 2011 6:53 pm

protože je tam jiný script,který nefungujen na Q ale na MEZERNIK,tudíž vám nepujde vysypat.Jedině bych zkusil použít tipanyvhere a udělat si hromadu před jámou a pak to tam navezl sám.
Návrat nahoru Goto down
fugaspaja

fugaspaja


Počet příspěvků : 5
Registrován : 15. 12. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 4 EmptySat Dec 17, 2011 4:23 pm

ja vim,ale prece by melo stacit prepsat ovladani na wip pomocnikovi,ale nenadel jsem kde a kdyz jsem nasel a prepsal,tak to stejne nereagovalo
Návrat nahoru Goto down
minek
štamgast 1
štamgast 1
minek


Počet příspěvků : 18
Registrován : 16. 11. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 4 EmptySun Dec 18, 2011 11:23 am

Zdravím, nevíte někdo proč mi nejde "H"elfer u žádného kultivátoru? U pluhů a secích strojů jde v pohodě.
minek
Návrat nahoru Goto down
abraxik
štamgast 2
štamgast 2
abraxik


Počet příspěvků : 34
Registrován : 11. 07. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 4 EmptySun Dec 18, 2011 12:28 pm

Minek: jestli myslíš např. na polích 1-4 tak jsem je nejdřív muset vzít pluhem a pak po dalším zasetí už kultivátor normálně funguje. Je tam v základu nějaká divná textura.
Návrat nahoru Goto down
minek
štamgast 1
štamgast 1
minek


Počet příspěvků : 18
Registrován : 16. 11. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 4 EmptySun Dec 18, 2011 1:14 pm

To Abraxik
Díky, vyzkouším to .
minek
Návrat nahoru Goto down
abraxik
štamgast 2
štamgast 2
abraxik


Počet příspěvků : 34
Registrován : 11. 07. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 4 EmptySun Dec 18, 2011 3:58 pm

Nezkoušel jste někdo měnit délku doby růstu plodin - v tom map01.i3d je divná hodnota délky růstu plodin. Díky za info
Návrat nahoru Goto down
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.
MaňaSS


Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 4 EmptySun Dec 18, 2011 4:29 pm

abraxik: Toho si nevšímej prostě si tam napiš jaký čísla chceš (viz. návody) . V 2009 to nebylo, začali to používat až v LS 2011 takto to má i orig. mapa.
Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
vasekcerny2

vasekcerny2


Počet příspěvků : 8
Registrován : 27. 11. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 4 EmptySun Dec 18, 2011 7:26 pm

jaký jsou odhadem systémový požadavky na tuto mapu ? myslíte že mi to poběží na této sestavě ? OS: Win. Vista 32 bit, Intel Core 2 Duo 2,4 GHz, RAM 4GB, grafika: ATI Mobility Radeon HD 3470
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



D & M Monopol Map - vše  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 4 EmptySun Dec 18, 2011 7:37 pm

v pohode
Návrat nahoru Goto down
minek
štamgast 1
štamgast 1
minek


Počet příspěvků : 18
Registrován : 16. 11. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 4 EmptySun Dec 18, 2011 11:08 pm

Tak, a po cca 25-ti hodinách single hraní na mě vybafnul "Bad alocation". Myslel jsem, že u téhle mapy to bude v pohodě. Mám úpravy podle návodu, a stejně se tam asi něco našlo.
Zkusím odebrat poslední mody a uvidím.
minek
Návrat nahoru Goto down
Marek Korman
štamgast 6
štamgast 6
Marek Korman


Počet příspěvků : 94
Registrován : 01. 11. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Mapa Da M MONOPOL mapCZ   D & M Monopol Map - vše  - Stránka 4 EmptyMon Dec 19, 2011 2:13 pm

Zdravim,mám problém s vysipanim siláze do silážnych jám ktore su dve vedľa seba a su pri nich aj take dva stroje.Nedá sa mi do nich nič vysypať.Viete niekto pomocť ? DIK
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



D & M Monopol Map - vše  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 4 EmptyMon Dec 19, 2011 3:15 pm

prečítal si si priložený PDF súbor?

skús tam trochu pojazdiť, alebo skús inú vlečku.


Naposledy upravil brano dne Mon Dec 19, 2011 3:20 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
STORM_YZF
Support
Support
STORM_YZF


Počet příspěvků : 143
Registrován : 16. 07. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 4 EmptyMon Dec 19, 2011 3:16 pm

Také vám trvá přeměna tak dlouho? V míchárně jde rychle, ale v kravínech a vepříně to trvá strašně dlouho.
Návrat nahoru Goto down
Jendes
Moderátor
Moderátor
Jendes


Počet příspěvků : 146
Registrován : 21. 09. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 4 EmptyMon Dec 19, 2011 3:56 pm

Jo no to mas pravdu Storme..to mlíko atd..strašná doba...
Návrat nahoru Goto down
STORM_YZF
Support
Support
STORM_YZF


Počet příspěvků : 143
Registrován : 16. 07. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 4 EmptyMon Dec 19, 2011 4:39 pm

Marek Korman: Když se podíváš o kousek výš (4. příspěvek odspodu) tak uvidíš, že ti brano odpověděl.
Jendes: Ta doba je šílená. Zkoušel jsem se dívat do lua, ale nic jsem nevykoumal. Jsem z toho v lese.
Návrat nahoru Goto down
Marek Korman
štamgast 6
štamgast 6
Marek Korman


Počet příspěvků : 94
Registrován : 01. 11. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 4 EmptyMon Dec 19, 2011 4:44 pm

No ja som si cele PDF prečital no takmer nič o Silažnych jamach sa tam nepiše iba to čo sa do nich dáva a to ej vše.
Návrat nahoru Goto down
STORM_YZF
Support
Support
STORM_YZF


Počet příspěvků : 143
Registrován : 16. 07. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 4 EmptyMon Dec 19, 2011 5:15 pm

Jak napsal brano. Zkus jinou vlečku. Některé mi také nesypaly. Používám Claas Cargos 9600 a funguje na 1.
Návrat nahoru Goto down
burák
štamgast 2
štamgast 2
burák


Počet příspěvků : 34
Registrován : 12. 07. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 4 EmptyMon Dec 19, 2011 6:07 pm

v jámách fungují vleky které mají standardní trailer.lua script Pokud používáte třeba tento GIANTSContest2011_PoettingerJumbo10010Combiline tak vám nepůjde.


Přeměna je nastavena,tak aby to bylo blízko realitě,jasné jáma má 15min na přeměnu.Ale i tak je to lepší než aby bylo každou hodinu hotovo jak v prasečáku tak u krav. Rust plodin je 2hodiny na fázi,než zasejete a sklidíte chvilku to trvá.Pokud vám zbyde čas mužete vozit zatím na prodej obilí pokud ho máte hodně.
Návrat nahoru Goto down
Dawik
štamgast 2
štamgast 2
Dawik


Počet příspěvků : 25
Registrován : 16. 07. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 4 EmptyMon Dec 19, 2011 7:05 pm

buráku a jaký sběrák má klasický trailer?? např??
Návrat nahoru Goto down
burák
štamgast 2
štamgast 2
burák


Počet příspěvků : 34
Registrován : 12. 07. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 4 EmptyMon Dec 19, 2011 7:06 pm

cargos 9600, pak mužeš použít i origo vleky ty berou siláž taky....

jinak bys musel vyzkoušet,určitě pujdou z dlc paků
Návrat nahoru Goto down
Dawik
štamgast 2
štamgast 2
Dawik


Počet příspěvků : 25
Registrován : 16. 07. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 4 EmptyMon Dec 19, 2011 7:09 pm

dík moc... I love you
Návrat nahoru Goto down
alpa53
Master **
Master **
alpa53


Počet příspěvků : 156
Registrován : 15. 07. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 4 EmptyMon Dec 19, 2011 11:04 pm

Tak jsem to znovu vyzkoušel, že když přší vrata obchodů nefungujou. Než přestane pršet tak ulyne otevírací doba a su zase v p... Mad
Návrat nahoru Goto down
GREG
Master **
Master **
GREG


Počet příspěvků : 154
Registrován : 12. 07. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 4 EmptyTue Dec 20, 2011 7:32 am

Mapa má asi dost chyb jak tak pozoruji,určitě výrobní mod je originální,ale vše je takové stísněné(vrata,značky,pivovar,vepřín),když se TIRákem dotknu plotu tak začne skoro létat,atd...
Mě osobně mapa už omrzela,ale jak jsem říkal,kdyby někdo dal budovy na zákl.mapu a udělal okolo budov prostor,vždyť každé JZD má dvůr jako letiště!Třeba bych chtěl vidět,když bych dal resetovat vozidla,kam by se to vše nacpalo směju se ti
Návrat nahoru Goto down
http://DLC1.2.3.PF,BS1.2.3.
alpa53
Master **
Master **
alpa53


Počet příspěvků : 156
Registrován : 15. 07. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 4 EmptyTue Dec 20, 2011 8:33 am

To GREG, s tím lítáním máš pavdu, už mockrát jsem se "přerazil" o nějakou značku a byl leteckej den. Na druhou stranu to má výhodu, když jsem se potřeboval dostat z parkoviště obchodu, tak jsem ho prostě přeskočil jupi ale jinak poračuju dál. blížím se zase k 25. hodině hraní a su zvědavej jestli mně to zase nevyhodí oblíbenej BAD ALOCATION, nebo to byla jenom náhoda.
Návrat nahoru Goto down
STORM_YZF
Support
Support
STORM_YZF


Počet příspěvků : 143
Registrován : 16. 07. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 4 EmptyTue Dec 20, 2011 8:57 am

Ohledně 25 hodin hraní mohu říct, že jsem neměl problém. Mám na mapě odehráno 39 hodin a ani jednou mi to nepadlo.
Návrat nahoru Goto down
alpa53
Master **
Master **
alpa53


Počet příspěvků : 156
Registrován : 15. 07. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 4 EmptyTue Dec 20, 2011 10:15 am

No asi to byla doopravdy jenom náhoda nebo špatnej mod (sice jsem je mněl všechny vyzkoušeny v jiných mapách, kde fungovaly) a zatím mi to jede. Jenom nevím, některý pole musím po sklizni obdělat a u druhých můžu set hned Question
Ten růst plodin, masa a mlíka je opravdu nadlouho.
Návrat nahoru Goto down
STORM_YZF
Support
Support
STORM_YZF


Počet příspěvků : 143
Registrován : 16. 07. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 4 EmptyTue Dec 20, 2011 10:50 am

Já jsem je obdělal všechny. Jinak to dělám tak, že si každé pole sklidím, udělám balíky a hned zkultivuju, postříkám, zaseju a potom teprve jdu sklízet další. Ty 2 hodiny na fázi jsou dost, ale takto je s přehledem zabiju :-)
A co se týká přeměny v kravínech a prasečáku tak to je na mašli, ale je pravda, že se jim to povedlo. Zkoušel jsem hledat, kde to zkrátit, ale nic jsem nenašel, Jsem na to tak trochu lama. Možná i trochu víc :-)
Návrat nahoru Goto down
Marek Korman
štamgast 6
štamgast 6
Marek Korman


Počet příspěvků : 94
Registrován : 01. 11. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 4 EmptyTue Dec 20, 2011 2:14 pm

Možem robiť baliky aj ine ako klasicke male obdlžnikove napr.guľate,veľke obdlžnikove ??
Návrat nahoru Goto down
STORM_YZF
Support
Support
STORM_YZF


Počet příspěvků : 143
Registrován : 16. 07. 11

D & M Monopol Map - vše  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 4 EmptyTue Dec 20, 2011 3:27 pm

ta hala schroupne všechny balíky.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





D & M Monopol Map - vše  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: D & M Monopol Map - vše    D & M Monopol Map - vše  - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
D & M Monopol Map - vše
Návrat nahoru 
Strana 4 z 11Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Pokec (LS11)-
Přejdi na: