ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Úprava mapy

Goto down 
+21
Zohan
hrisovce
Mar
Volnas
Marek Korman
FRJHR
drakove
montikk
bjatskular
Jendes
jindar-cz-
marta118
mr.koll
CZTomidlo
Dominic
DJ Zajo
vito2
MaňaSS
Martin SK
kristian
jarda
25 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Volnas
štamgast 6
štamgast 6



Počet příspěvků : 94
Registrován : 11. 05. 12

Úprava mapy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úprava mapy   Úprava mapy - Stránka 3 EmptyMon Jun 25, 2012 10:40 pm

pokud ti hapruje třeba t že někde uděláš nové pole a není tam tak musíš začít novy save bo inak to tam nebudeš mít a bude to jak oza stara
Návrat nahoru Goto down
Marek Korman
štamgast 6
štamgast 6
Marek Korman


Počet příspěvků : 94
Registrován : 01. 11. 11

Úprava mapy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úprava mapy   Úprava mapy - Stránka 3 EmptyTue Jun 26, 2012 12:38 pm

Upravim si mapu,pophadzujem budovy atd....GE uložim klasicky.Ale ked otvorim hru mapa nieje zmenena.No ked otvorim map.i3d v GE mapa je zmenena..no vhe sa zmenena neukazuje.Zapnem aj novy savegame no nič sanemeni.
Návrat nahoru Goto down
jarda
štamgast 4
štamgast 4
jarda


Počet příspěvků : 54
Registrován : 25. 11. 11

Úprava mapy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úprava mapy   Úprava mapy - Stránka 3 EmptyTue Jun 26, 2012 8:17 pm

Zdar, nevedel sem jak na to tak sem si to udelal podle sveho, chtel jsem pridat rybník nebo neco podobného do mapy abych zde mohl plnit vlek na vodu. vytvořil jsem díru a mozná i posunul výšku vody ted si neuvedomuji. Když tam ve hre dojedu tak tam voda je i traktor se zde utopí ale vlek se neplní. Je to vlekem nebo vodou?
Pls poradte
Návrat nahoru Goto down
Volnas
štamgast 6
štamgast 6
Volnas


Počet příspěvků : 94
Registrován : 11. 05. 12

Úprava mapy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úprava mapy   Úprava mapy - Stránka 3 EmptyWed Jun 27, 2012 6:14 am

potřeboval byh poradit. KDyž vložím nějaký výkup plodin do mapy tak stačí tam jenom přes G.E ?a hotovo nebo musím nějak dodat ceny výkupu a tak ? A popřipadě jestli mi nehodite nakou tu budovu na výkup diky
Návrat nahoru Goto down
Mar
štamgast 3
štamgast 3
Mar


Počet příspěvků : 39
Registrován : 13. 10. 11

Úprava mapy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úprava mapy   Úprava mapy - Stránka 3 EmptyMon Jul 16, 2012 4:45 pm

Potřeboval bych radu když si v mapě upravím šířku cesty nebo velikost budovy a pošlu ji celou kámošovi tak půjde nám hrát MP. Díkes.
Návrat nahoru Goto down
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.
MaňaSS


Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

Úprava mapy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úprava mapy   Úprava mapy - Stránka 3 EmptyMon Jul 16, 2012 6:08 pm

Yes - prostě musíte mít naprosto stejný obsah jmenomapy.ZIP
Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
hrisovce
Lama
Lama
hrisovce


Počet příspěvků : 14
Registrován : 05. 07. 12

Úprava mapy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úprava mapy   Úprava mapy - Stránka 3 EmptyWed Aug 08, 2012 12:41 pm

potreboval bi som poradit chcem si upravit mapu problem je ze nemam s tim ziadne skusenosti tak bi som potreboval navod co mam otvorit ako premiestnit budovu ako ju nakopiravat a ako ju mam ulozit
Návrat nahoru Goto down
Zohan
V.I.P.
V.I.P.
Zohan


Počet příspěvků : 413
Registrován : 12. 07. 11

Úprava mapy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úprava mapy   Úprava mapy - Stránka 3 EmptyWed Aug 08, 2012 3:14 pm

Návrat nahoru Goto down
hrisovce
Lama
Lama
hrisovce


Počet příspěvků : 14
Registrován : 05. 07. 12

Úprava mapy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úprava mapy   Úprava mapy - Stránka 3 EmptyWed Aug 08, 2012 4:49 pm

ok diky
Návrat nahoru Goto down
Brajen
štamgast 2
štamgast 2
Brajen


Počet příspěvků : 30
Registrován : 27. 07. 12

Úprava mapy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úprava mapy   Úprava mapy - Stránka 3 EmptyMon Sep 24, 2012 3:17 pm

Cau chtel bych se zeptat jeslti by mi nekdo nemohl pomoct a nebo mi jen rici jak se to da udelat chtel bych zmenit aby slama ktera pada za kombajnem vypadala trosku realneji aby byla vyssi atd diky za info
Návrat nahoru Goto down
Bohumil27
štamgast 6
štamgast 6
Bohumil27


Počet příspěvků : 86
Registrován : 03. 09. 11

Úprava mapy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úprava mapy   Úprava mapy - Stránka 3 EmptyTue Sep 25, 2012 9:23 am

Ahoj borci. Mám prosbičku, chtěl bych vidět v PDA mapě, kde mám kombajn kde traktor oře atak, v některých modech map to je vidět, ale nevím jak by jsem to dostal do mé PDA.
Díky moc za pomoc
Návrat nahoru Goto down
Čmelák 12
Moderátor
Moderátor
Čmelák 12


Počet příspěvků : 282
Registrován : 01. 08. 11

Úprava mapy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úprava mapy   Úprava mapy - Stránka 3 EmptyFri Sep 28, 2012 9:51 am

Stahni si mod PDAmod_WorkersAndMultiFruit a vlož do mods
Návrat nahoru Goto down
http://www.cmelakov.cz
hamouzik
štamgast 6
štamgast 6
hamouzik


Počet příspěvků : 91
Registrován : 15. 07. 11

Úprava mapy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úprava mapy   Úprava mapy - Stránka 3 EmptySat Sep 29, 2012 9:22 pm

Ahoj všem,
na novinkach jsem si všiml nové mapy Sovchoz Fakel by andow. Je hodně podobná mapě summer fields,kterou jsem musel kvůli spoustě chyb v logu odstranit( ti co mi řekli "koukni se do logu" jistě vědí o čem je řeč). Takto dělané mapy na motivy staré ruské krajiny se mi moc líbí.Mám pocit že vše stíhám a není to moc velká rozloha a není tam moc věcí najednou a strategicky mi to poskytuje výhodu.Zkrátka dobře se mi na ní hraje. Po stažení a vyzkoušení mapy jsem se nelenil podívat do logu a našli se tam známé chyby. Mapa ani není velká má okolo 54mb. Neví někdo jak tuto mapu opravit,aby mapa šlapala bez errorů?
Děkuji předem a zároveň doufám že se najde řešení.
odkaz ke stažení: http://www.uloz.to/xm9gwTs/mods-zip
Chybové hlášky: Error: Mesh with zero triangles
C:/Users/Jirka/Documents/My Games/FarmingSimulator2011/mods/Sovchoz_Fakel/map01.i3d (13.64mb in 10112.88 ms)
error: invalid ground object id specified (nil)
dataS2/character/cow/cowAnimation.i3d (16.80mb in 685.42 ms)
Lua: Error running function: CattleMeadow.onCreate
D:/code/lsim2011clean/build/finalbin/dataS/scripts/ai/animals/world/Entity.lua(31) : attempt to index global 'g_agentManager' (a nil value)
Lua: Error running function: FeedingPlace.onCreate
D:/code/lsim2011clean/build/finalbin/dataS/scripts/ai/animals/world/Entity.lua(31) : attempt to index global 'g_agentManager' (a nil value)
Lua: Error running function: FeedingPlace.onCreate
D:/code/lsim2011clean/build/finalbin/dataS/scripts/ai/animals/world/Entity.lua(31) : attempt to index global 'g_agentManager' (a nil value)
Lua: Error running function: FeedingPlace.onCreate
D:/code/lsim2011clean/build/finalbin/dataS/scripts/ai/animals/world/Entity.lua(31) : attempt to index global 'g_agentManager' (a nil value)
Lua: Error running function: FeedingPlace.onCreate
D:/code/lsim2011clean/build/finalbin/dataS/scripts/ai/animals/world/Entity.lua(31) : attempt to index global 'g_agentManager' (a nil value)
Lua: Error running function: WateringPlace.onCreate
D:/code/lsim2011clean/build/finalbin/dataS/scripts/ai/animals/world/Entity.lua(31) : attempt to index global 'g_agentManager' (a nil value)
Lua: Error running function: WateringPlace.onCreate
D:/code/lsim2011clean/build/finalbin/dataS/scripts/ai/animals/world/Entity.lua(31) : attempt to index global 'g_agentManager' (a nil value)
Lua: Error running function: WateringPlace.onCreate
D:/code/lsim2011clean/build/finalbin/dataS/scripts/ai/animals/world/Entity.lua(31) : attempt to index global 'g_agentManager' (a nil value)
Lua: Error running function: MilkingPlace.onCreate
D:/code/lsim2011clean/build/finalbin/dataS/scripts/ai/animals/world/Entity.lua(31) : attempt to index global 'g_agentManager' (a nil value)
data/vehicles/particleSystems/wheatParticleSystemLong.i3d (0.00mb in 0.69 ms)
Error: 3th priceMultiplier is invalid in TipTrigger grainStationTrigger
Error: 4th priceMultiplier is invalid in TipTrigger grainStationTrigger
Error: 3th priceMultiplier is invalid in TipTrigger grainStationTrigger
Error: 4th priceMultiplier is invalid in TipTrigger grainStationTrigger
Error: 3th priceMultiplier is invalid in TipTrigger grainStationTrigger
Error: 4th priceMultiplier is invalid in TipTrigger grainStationTrigger
Warning: deleting object 'SiloPlane' before all triggers are removed
Warning: deleting object 'Trigger_Mais' before all triggers are removed
Warning: deleting object 'SiloPlane' before all triggers are removed
Warning: deleting object 'Trigger_Mais' before all triggers are removed
Návrat nahoru Goto down
Bohumil27
štamgast 6
štamgast 6
Bohumil27


Počet příspěvků : 86
Registrován : 03. 09. 11

Úprava mapy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úprava mapy   Úprava mapy - Stránka 3 EmptyMon Oct 01, 2012 2:50 pm

Čmelák 12 napsal:
Stahni si mod PDAmod_WorkersAndMultiFruit a vlož do mods

Díky moc už to maká dal jsem ti + diky
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Úprava mapy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úprava mapy   Úprava mapy - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Úprava mapy
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» UPRAVA MAPY V GE
» Úprava mapy
» Giant Editor
» Úprava mapy
» úprava mapy

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: