ls-novinky.forumczech.com

PříjemPříjem  FAQFAQ  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Čest práci - představení

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
dlavem

Počet příspěvků : 2

PříspěvekPředmět: Re: Čest práci - představení    Sun Nov 20, 2011 2:53 pm

Zdar lidi jmenuji se David, jsem od Liberce (přesněji: Zlatá Olešnice) a je mi 15 let a mezi mé záliby patří airsoft, ts2, traktory (fotr má farmu s 80ti kusy dobytka) a pěkný holky Very Happy
Návrat nahoru Goto down
minek
štamgast 1
štamgast 1

Počet příspěvků : 18

PříspěvekPředmět: Re: Čest práci - představení    Mon Nov 21, 2011 4:34 pm

Ahoj, patřím do skupiny těch co pamatují JZD Rudý Říjen v reálu, je mi 58 pryč a LS je první hra na počítači, která mě dostala. Zatím se snažím a oťukávám co jde a co nejde a na co můj noťas stačí.
minek
Návrat nahoru Goto down
Kadlcik
Lama
Lama

Počet příspěvků : 17

PříspěvekPředmět: Re: Čest práci - představení    Wed Jan 04, 2012 1:42 pm

Zdravím všechny.Jmenuji se Josef bydlím v Prostějově.Bude mi 21 let a TS 2 a předešlé verze hraji už nějaký ten pátek.Zájmy rc modely , auto - moto , pc . Jinak hra TS 2 je super dokáže zabavit na pěkně dlouho a neomrzí cool
Návrat nahoru Goto down
Henry

Počet příspěvků : 7

PříspěvekPředmět: Re: Čest práci - představení    Thu Jan 19, 2012 12:59 pm

Ahoj přátelé jmenuji se Tomáš a je mi 25, jsem z předměstí Moravské Třebové, nyní od léta 2011 bydlím kvůli práci ve Svitavech. Od mala jsem se zajímal o traktory (mamka dělala v kanceláři na zěmědělské škole) auta osobní i ty větší (táta řidič profesionál a zároveň ferda mravenec - práce všeho druhu). Dělám technika v LKW servise a ve volném čase chodím kamarádovi pomáhat na jejich rodinnou farmu a taky opečovávám svoji R19 16v. Ke hře tohoto typu jsem narazil náhodou, ale hraji až od chvíle co vyšel Traktor Zetor Simulátor -> LS11 -> Traktor Simulátor (Zetor) 2. Co se týče módů tak se mi víc líbí ta starší technika, takže můj herní dvorek obývají Zetory 7211, 7245 a technika z doby 80 - 90 let. Hraní singl už mě začíná připadat moc jednotvárná, mám políčeno na MP Smile tak doufám, že se pak chynu s Váma v MP.

Jinak bych Vám taky chtěl pochválit toto fórum Like a Star @ heaven
Návrat nahoru Goto down
milhauser
Lama
Lama

Počet příspěvků : 2

PříspěvekPředmět: Re: Čest práci - představení    Sun Mar 04, 2012 7:40 pm

Nazdar jsem ze zemedělskej , vinohradnickej usedlosti na jihu moravy Bořetice :-D

jako dětcko jsem měl pár modelů traktoru kkombajn njejakej den zvěřinec a dojičku....
pařim tenhle simulátor pár dní a strašně mě to chytlo :-D ty dnešní hry stojijoi za XXX ale tohle je fakt síla už se těším na originálku a paření multypla....

je mi 23 mákám na dráze a jmenuji se Milan
Návrat nahoru Goto down
bjatskular
Moderátor
Moderátor

Počet příspěvků : 378

PříspěvekPředmět: Re: Čest práci - představení    Mon Mar 05, 2012 7:26 am

Zdar, tak já sem Honza a bydlím ve Slavkově u Opavy, je mi 14 let a mezi moje zájmy patří PC, kolo, LS ale neodmítnu ani Airsoft Wink cool pokud je někdo z blízkého okolí opavy -> SZ Smile Díky, P.S: Jestli se mnou chcete hrát MP -> SZ pistols traktor Like to be in grass

Přečti si [You must be registered and logged in to see this link.] a doporučuju pročíst [You must be registered and logged in to see this link.].  [You must be registered and logged in to see this image.]

Win 7 Ultimate 64-bit; Intel Core i7 - 3537U 2.50 GHz; 8GB RAM; AMD Radeon HD 8730M 2GB
Návrat nahoru Goto down
satanek
štamgast 4
štamgast 4

Počet příspěvků : 49

PříspěvekPředmět: Re: Čest práci - představení    Sat Mar 10, 2012 9:54 am

Ahoj. Jsem Milan 26 let. Pocházím z malé vesnice Chrastavice. Když jsem objevil tenkrát ls2009 a svez jsem se se zetorem, bylo to jak když jsem byl jestě malý kluk a chodily jsme s partou do JZD škemrat o svezení!(ten kdo se dostal jezdit na E512 to byl KING!) nevím jestli to ještě tak chodí už bydlím v Plzni Sad Hraju většinou se strojema z té doby a vždycky jsem nadšenej jako tenkrát!!!! smich

Mám dopravku a momentálně dělám mechanika na motokárách Smile A PAK ještě druhá práce a ta mi začne když pustim PC (všichni jistě víte o čem mluvím Wink

a velké DÍK pro všechny co se o to tady staraj
Návrat nahoru Goto down
Hextall

Počet příspěvků : 4

PříspěvekPředmět: Re: Čest práci - představení    Sat Mar 10, 2012 9:58 pm

Ahojte, moje meno je Janči, som zo Slovenska a som veľký fanúšik podobných hier. Ešte dávnejšie ma zaujala hra SimTractor. Nedávno som sa čistou náhodou dozvedel o tejto hre a hneď som si zakúpil platinovú edíciu. Už som si stiahol aj veľké množstvo módov, aj so strojmi, ktoré bežne vídať aj v našich končinách, takže sa na družstve cítim ako doma Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.mysteria.sk
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.

Počet příspěvků : 468

PříspěvekPředmět: Re: Čest práci - představení    Mon Jul 02, 2012 8:11 pm

Pánové a dámy to už zde opravdu nikdo není nový??? Styďte se!!!
Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
Thrak
štamgast 5
štamgast 5

Počet příspěvků : 63

PříspěvekPředmět: Re: Čest práci - představení    Sun Jul 08, 2012 9:13 pm

Martin94 napsal:
Nazdar, jak bychom se neznali nějaký ten pátek co? jak víš tak je mi 17 a cosik a už se těším na 18 Very Happy učím se truhlářem a ještě rok a pak se uvidí co bude..

A pak bude pohřeb :DD
Návrat nahoru Goto down
Thrak
štamgast 5
štamgast 5

Počet příspěvků : 63

PříspěvekPředmět: Re: Čest práci - představení    Sun Jul 08, 2012 9:18 pm

Zdar volam se Daniel je mi 14 let a vydlim na Slovenku v Martine (Žilinský kraj), idem do 9teho ročníka a medzi moje zajmi patri PC Furball Hockey Traktory a vse co k tomu patrky pak auta a holky Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Volnas
štamgast 6
štamgast 6

Počet příspěvků : 94

PříspěvekPředmět: Re: Čest práci - představení    Sun Jul 08, 2012 10:25 pm

čau Menuju se Rudolf bydlím v Palkovicích (moravzkoslezký kraj) moje zajmy jsou:motokros. Downhill, a zemědělství
mám 15 ket jdu do prváku.
Návrat nahoru Goto down
tomi-h
Master
Master

Počet příspěvků : 107

PříspěvekPředmět: Re: Čest práci - představení    Tue Jul 17, 2012 12:37 pm

Zdravím vás pánové (možná i dámy, to nevím).
V pátek jsem si přičichl k Traktor Zetor simulator a jsem nadšen. Zatím zkouším obyč SP bez modů,ale jak to tak tady vidím, tak to brzy změním.
Jsem Tomáš z Českých Budějovic, ale všichni mi říkají bud tomi nebo trubce.
Zatím se tímto forem prolouskávám a žasnu nad tím, co s tou hrou dokážete. Opravdu klobouk dolů.
Kdyby by mi chtěl někdo poradit s nějakýma extra trikama pro ulehčení hry, budu moc rád.
Návrat nahoru Goto down
raidmer

Počet příspěvků : 1

PříspěvekPředmět: Re: Čest práci - představení    Wed Jul 25, 2012 9:30 pm

Ahoj volám sa Jakub a som z Partizánskeho (SVK), mám 18 rokov

Už odmalička ma facsinujú kombajny a polnohospodarske stroje (u babky v lete na dedine), LSsom hrával na starom compe a nadávno som si to nainštaloval aj do notebooku, ale rohodol som sa kupit si originál minimálne kôli multiplayeru, zatial niesom žiadny macher ale dúfam že sa to čoskoro naučím seuper hrať a budeme sa stretávať na serveroch
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Čest práci - představení    Today at 7:54 pm

Návrat nahoru Goto down

Čest práci - představení
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Pokec (LS11)-
Přejdi na: