ls-novinky.forumczech.com

PříjemPříjem  FAQFAQ  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

JCB Fastrac 3220

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
matonem
štamgast 1
štamgast 1

Počet příspěvků : 19

PříspěvekPředmět: JCB Fastrac 3220   Sun Mar 04, 2012 7:25 pm

Čaute, už dlhšiu dobu hľadám po internete nejaký Fastrac 3220 ale nikde nič také neviem nájsť. Nevie niekto z vás o nejakom ? Veľmi by ste ma potešili.
Návrat nahoru Goto down
bjatskular
Moderátor
Moderátor

Počet příspěvků : 378

PříspěvekPředmět: Re: JCB Fastrac 3220   Sun Mar 04, 2012 7:41 pm

Fastrac 3220, vždyť to vypadá jako raketa na kolech Very Happy na co to chceš prosimtě Smile, pořád to jen stojí pokažené v dílně ( to vím i ze skušenosti), být tebou šel bych do Fendta 933 od Object Producers , ten jede 70km/ha má o 140 koní víc jak nějaký přiblblý anglický JCB Smile to je můj názor, ale když už bych si stahoval Fastrac, tak nějaký starší jako 185-65, ten má svou důstojnost, i když ji po pár letech činnosti nechá v servise Razz ale jako vzhledově nemá chybu jupi smich

Přečti si [You must be registered and logged in to see this link.] a doporučuju pročíst [You must be registered and logged in to see this link.].  [You must be registered and logged in to see this image.]

Win 7 Ultimate 64-bit; Intel Core i7 - 3537U 2.50 GHz; 8GB RAM; AMD Radeon HD 8730M 2GB

Naposledy upravil bjatskular dne Mon Mar 05, 2012 7:08 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
matonem
štamgast 1
štamgast 1

Počet příspěvků : 19

PříspěvekPředmět: Re: JCB Fastrac 3220   Sun Mar 04, 2012 8:35 pm

Tebe sa nepáči... sto ľudí, sto chutí... A v LS sa mi stroj nepokazí Very Happy
Návrat nahoru Goto down
alpa53
Master **
Master **

Počet příspěvků : 156

PříspěvekPředmět: Re: JCB Fastrac 3220   Sun Mar 04, 2012 9:39 pm

Mněl jsem celkem tři Fastracy a každej mi po znovunačtení hry nechával nějakou neviditelnou překážku o kterou jsem pak packal bad
Návrat nahoru Goto down
bjatskular
Moderátor
Moderátor

Počet příspěvků : 378

PříspěvekPředmět: Re: JCB Fastrac 3220   Mon Mar 05, 2012 7:07 am

Jj, jednou sem jel ze siláže v Riverside a najednou na mostě sem vrazil do ničeho a sletěl do řeky, ty fastracy jsou v LS stejně postižené jako 8530 Smile ten sem zatím nenašel jediný good, a když už sem jeden našel tak byl náročný jako **** Very Happy jen ten Fendt ti doporučím, je to asi jedinný good traktor do LS (volně publikovaný) Smile v JZD vítkov mají všecky stroje bez chyby Very Happy

Přečti si [You must be registered and logged in to see this link.] a doporučuju pročíst [You must be registered and logged in to see this link.].  [You must be registered and logged in to see this image.]

Win 7 Ultimate 64-bit; Intel Core i7 - 3537U 2.50 GHz; 8GB RAM; AMD Radeon HD 8730M 2GB
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: JCB Fastrac 3220   Today at 5:29 pm

Návrat nahoru Goto down

JCB Fastrac 3220
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Pokec (LS11)-
Přejdi na: