ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Mp map V2

Goto down 
+31
zetorista
Thrak
jarda
Kubi112
jacobs
pipiroha
ma-co
karpisek0707
Volnas
rumantomas
honza654
honmon
durttaj
dlabo
freeride
marekk
F.Maruškin
Zohan
randap80
MaňaSS
STORM_YZF
Kuba5
satanek
kropic77cz
ramos4
kotexman
jindar-cz-
axos340
minek
Jendes
Bejk
35 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Bejk

Bejk


Počet příspěvků : 8
Registrován : 26. 07. 11

Mp map V2 Empty
PříspěvekPředmět: Mp map V2   Mp map V2 EmptyMon Mar 05, 2012 2:45 pm

Ahoj tak k teto mame mam dvě připomínky jednu dobrou a druhou špatnou.Autorovy chci vyseknout obrovskou poklonu, protože tato mapa je boží snad nejlepsi co jsem hral, a ted ta spatna tim manure modem jste to schodili o stupen dolu ten je hrozny vypadato tak divně a určitě nebudu sam kdo na vas bude apelovat aby se to zmenilo. Pokud by nekdo mohl třeba i sam autor a udelal normalni manure mod (klasicke kupky)do mapy. Dekuji
Návrat nahoru Goto down
Jendes
Moderátor
Moderátor
Jendes


Počet příspěvků : 146
Registrován : 21. 09. 11

Mp map V2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mp map V2   Mp map V2 EmptyMon Mar 05, 2012 3:17 pm

Ano. Souhlasim s Bejkem. Ta mapa je super ale ten manure mod by fakt mohl někdo zkušený udělat lépe. Smile Jinak autoři mapy jsou borci. Like a Star @ heaven
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Mp map V2 Empty
PříspěvekPředmět: mpmap   Mp map V2 EmptyTue Mar 06, 2012 12:32 pm

Přidávám se tato mapa je po dlouhé době jedna z těch nej... přesně hodí ke starým strojům. Mnohokrát díky autorovi mapy
Návrat nahoru Goto down
minek
štamgast 1
štamgast 1
minek


Počet příspěvků : 18
Registrován : 16. 11. 11

Mp map V2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mp map V2   Mp map V2 EmptyTue Mar 06, 2012 3:43 pm

Pls, kde se v téhle mapě krmí krávy a jak je to s mlékem? Nějak jsem to zatím nezjistil.
Díky
Návrat nahoru Goto down
axos340
Lama
Lama
axos340


Počet příspěvků : 52
Registrován : 25. 10. 11

Mp map V2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mp map V2   Mp map V2 EmptyTue Mar 06, 2012 4:29 pm

To je fatk pořádná mapa jenom sem ju skusil co to bude zač a jak sem ju skusil tak ju tet budu hrát moc se povedla.
MOC VELKÉ DÍKY AUTOROVI TÉTO MAPY JE ÚŽASNÁ
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

Mp map V2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mp map V2   Mp map V2 EmptyWed Mar 07, 2012 9:14 am

Mléko jaksi Marťas pomul, resp. vyignoroval Very Happy , já jsem si tam dodal odvoz sám, aby bylo jak vydělávat.......... nicmeně zaapeluji na něj, aby se vyřešil manuremod, pač jsem ho ani netestoval, takže nwm, co se vám tam nelíbí, možná to dnes večer testnu, jen mi kdyžtak napište, kde je zakopaný pes..... mléko jsme už vyřešili....................
Návrat nahoru Goto down
Bejk

Bejk


Počet příspěvků : 8
Registrován : 26. 07. 11

Mp map V2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mp map V2   Mp map V2 EmptyWed Mar 07, 2012 10:29 am

Zkus rozmetat hnuj a vozit chcanky nevipada to vubec pekně. Trošku mi to připada jak bodlak jen to bych zmenil a je to mapa bombasticka
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

Mp map V2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mp map V2   Mp map V2 EmptyWed Mar 07, 2012 10:32 am

Tak pak to je jen otázka nějaké sprzněné textury ne, nebo že by krávy sraly nakřivo a v hnusných barvách ?? :DDDDD
Kouknu na to a třeba poladím


Naposledy upravil brano dne Wed Mar 07, 2012 5:17 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : predchádzajúci príspevok sa necituje! čítaj PRAVIDLA FÓRA!!!)
Návrat nahoru Goto down
kotexman

kotexman


Počet příspěvků : 7
Registrován : 12. 01. 12

Mp map V2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mp map V2   Mp map V2 EmptyWed Mar 07, 2012 3:26 pm

Musím složit poklonu autorovi. Dlouho jsem hledal mapu, která by mi nejvíce seděla pro staré stroje. A zkusit tuhle mapu byla správná volba. Ode mě 1*
Návrat nahoru Goto down
ramos4
Master *
Master *
ramos4


Počet příspěvků : 134
Registrován : 11. 07. 11

Mp map V2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mp map V2   Mp map V2 EmptyWed Mar 07, 2012 4:02 pm

Mě se též tato mapa hodně líbí ale upravil bych trochu ty textrury, asi řepku a pšenici a přidal bych tam nějaký kravín. ještě krávy nemám hraju pěkně postupně tak doufám že mě to nějak neodradí
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

Mp map V2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mp map V2   Mp map V2 EmptyThu Mar 08, 2012 8:02 am

ramos4 : opět reaguji........ toto je mapa, kterou jsme chtěli udělat pro co nejširší populaci hráčů a docílit co nejmenší zátěže HW, což se povedlo díky nenáročným texturám, malému i3d, malému archivu , nepřítomnosti "živých krav", nahrazením kravína pastvinou, ..... takže na tom se nic asi měnit asi nebude, budeme li chtít zůstat ve slabších počítačích a být nejméně náročnou mapou na MP.......
Návrat nahoru Goto down
kropic77cz
Moderátor
Moderátor
kropic77cz


Počet příspěvků : 285
Registrován : 29. 07. 11

Mp map V2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mp map V2   Mp map V2 EmptyThu Mar 08, 2012 8:54 am

Jindar to napsal dobře.Ale tady vidíš ,že spousta lidi nečte.Kdyby četli tak by věděli jakej byl záměr této mapy.Na MP je vyborná taky ji hrajem s klukama je to taková mala dědinka nic náročného,hra běži bez lagu a to je hlavní.Kdybyste vydali HW náročnou mapu budeš tady číst otázky jao proč se hra trhá,je to strašně náročný apd.Zase se opakuju,ale každý než sem něco napíše by měl vědět proč sem vlastně a k čemu píše....
PS: Kritci vyrobte mod,mapu cokoli nového do hry.Hoďte to na net ke stažení a čekejte na reakce.Jak vám bude, když se dozvíte, že věc nad kterou jste strávili spoustu času je v očích hráčské komunity totální sračka.Hájím každýho autora ,protože mám radost že se ti lidi do toho vůbec pustí.Teda až ZELINKU A JEHO TEAM ,kteří tvoří mody takovou typickou tunelovou českou cestou.Ale oni asi ví a do madarska se stejně nechystají...
Návrat nahoru Goto down
ramos4
Master *
Master *
ramos4


Počet příspěvků : 134
Registrován : 11. 07. 11

Mp map V2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mp map V2   Mp map V2 EmptyThu Mar 08, 2012 10:20 am

hoši ja umím číst. Vim ze mapa je dělána na slabší pc. Proto ji hraju. Jen jsem chtěl říct ze kdyby existovala verze této mapy s kravinem byla by opravdu dobrá. Ja jsem dlouho schanel mapu která se takto podobá realitě, s hornatou krajinou. A tahle mapa je přesně ono. Se starými módy je to jak Jzd. Stačí?
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

Mp map V2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mp map V2   Mp map V2 EmptyThu Mar 08, 2012 10:48 am

Asi bych to uzavřel takto : Díky celé komunitě, která dal náměty pro budoucí tvorbu, odhalili jste pár nedostatků a my se jich příště vyvarujeme ( poctivě Markovi předávám infa o tom, co se kde omílá za chyby) .

pro info všech - vyjde li další mapa , bude již obsahovat možnost prodeje mléka, opravený ten hnusný manure mod ( mmj zkusil jsem a je to fakt bad , aspoň ty textury močky..... )
vyřeší se bahno, aby bylo raelističtější.......... a ještě ladím nějaké věcišky, ale to až pouze tehdy, vyjde li další verze mapy..................
Návrat nahoru Goto down
satanek
štamgast 4
štamgast 4
satanek


Počet příspěvků : 49
Registrován : 09. 03. 12

Mp map V2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mp map V2   Mp map V2 EmptySat Mar 10, 2012 11:44 am

Dobjej. Nechci bejt rejpal, ale když to tady je.

Mapa SUPER!!!!už jinou nehraju. ale když vezu krmeni vysypat vždycky mi tam něco bliklo. Zjistil jsem že je tam místo na vysypání plodin do sila ze kterého už to nemůžu dostat. Ale je to tak malej nedostatek že to chci jen říct dalším hráčům ať si dávaj bacha kam to sypou. Já už jsem se naučil zastavit tak aby se mi to sypalo do žlabu.

Jinak by se mi tam líbil třeba kravin jako je v Oberallgau a ten mod hnuj jak řikaj všichni.

JEN TAK DÁL BORCI!


Ještě bych se chtěl zeptat proč mi nejde otevřit v GE?? chtěl jsem si tam udělat male upravy,ale načte se mi tam jen jedna_??
co s tím??

Návrat nahoru Goto down
ramos4
Master *
Master *
ramos4


Počet příspěvků : 134
Registrován : 11. 07. 11

Mp map V2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mp map V2   Mp map V2 EmptySun Mar 18, 2012 2:36 pm

Nevite někdo jak dlouho v této mapě roste tráva?? já jsem posekl louku uklidil trávu a už jsem od toho nahrál asi 10 hodin a furt nic. ostatní roste dobře. dokonce ani když jsem si ji sám nasel tak neroste
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

Mp map V2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mp map V2   Mp map V2 EmptyTue Mar 20, 2012 11:04 am

Satanek - nic nemuže být dokonalé - neměli by jsme kam vylepšovatc směju se ti
ba ne - samozřejmě za chyby se omlouváme, v 3d ji neotevřeš proto, že jsem nechtěl, aby se zase po webech z ničeho nic objevovaly domrvené stovky verzí a my sklízeli ovoce za to, že to někdo prasí...... za to děkujte tě, kteří se neumí ani podepsat a do všeho se neodborně až destruktivně s...ou........
Kravín tam není, to vysvětluji opět a stále dokola, že šlo o to udělat co nejmenší a co nejfunkčnější mapu na MP - což se myslím povedlo a uvědomte si , že kdyby jsme tam dali z každé mapy to, co se někomu líbí, tak mapa má najednou v archivu 400MB a i3D bude někde okolo 100 a bude to plné chyb, takže si mužete vybrat, ....... Ono taky kdyby v jedné mapě bylo všechno, tak se jiné ani nemusí vydávat že-.........


ramos4 : To jsi mě překvapil Surprised , tedle problém jsem nějak nezjistil ani o něm neslyšel
Návrat nahoru Goto down
satanek
štamgast 4
štamgast 4
satanek


Počet příspěvků : 49
Registrován : 09. 03. 12

Mp map V2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mp map V2   Mp map V2 EmptyTue Mar 20, 2012 11:12 am

Aha. tak proto. Máš pravdu s tím upravováním. Smířím se s tím Wink
A máš pravdu i s tou náročností, mám slabší PC a jsem rád za mapy který frčí jak když bičem mrská! takže Dík

A mě tráva taky normál roste.

Ty bláho co vlastně technický konopí? existuje do hry?
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

Mp map V2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mp map V2   Mp map V2 EmptyTue Mar 20, 2012 11:28 am

Stanek :
Technické konopí do hry nwm, ale myslím, že ledy říkal, že to někde viděl, ale nechci kecat...... a hlavně jak by jsi to pak ve hře zpracovával dál.....
Jinak mě tráva taky roste normál, takže ....

Ramos4 - máš probléma asi u sebe.. takže reinstni hru asi.... Surprised
Návrat nahoru Goto down
satanek
štamgast 4
štamgast 4
satanek


Počet příspěvků : 49
Registrován : 09. 03. 12

Mp map V2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mp map V2   Mp map V2 EmptyTue Mar 20, 2012 11:45 am

Jak bych to zpracovával??? buď s tim krmit krávy ( ty by se pak mohli víc smát) směju se ti nebo měnit barvu Surprised

a nebo ještě mod na dřevo. Pak by to šlo takhle: sklidim konopí, odvezu dřevo za který bych dostal papírky a pak by se mi mohlo kouřit z kabiny traktoru Laughing


Teď mě napadlo nešlo by udělat jen skin na kukuřici? že by vypadala jako konopí? pak bych s ní mohl krmit
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

Mp map V2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mp map V2   Mp map V2 EmptyTue Mar 20, 2012 11:52 am

Tak jistě by to šlo, stačí ti vyměnit foliage_sublayer myslím, nebo jak se to jmenuje, musíš si prostě jen najít tu texturu, která ti to vykresluje a nahradit ji tou tvou..... ve hře to bude sice furt kuku, ake vizuelně to bude hulení , v podstatě pokud to přemaluješ na špeka, tak ti na poli porostou rovnou špeky Surprised
Návrat nahoru Goto down
ramos4
Master *
Master *
ramos4


Počet příspěvků : 134
Registrován : 11. 07. 11

Mp map V2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mp map V2   Mp map V2 EmptyTue Mar 20, 2012 2:01 pm

omlouvám se ale už mi tráva roste. nesjpíš to trvá dýl než ostatní plodiny,já na to nemám tolik času aby hrál třeba 2 hodiny v kuse ale včera po třech hodinách už se mi ukázala nová tráva
Návrat nahoru Goto down
satanek
štamgast 4
štamgast 4
satanek


Počet příspěvků : 49
Registrován : 09. 03. 12

Mp map V2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mp map V2   Mp map V2 EmptyTue Mar 20, 2012 4:47 pm

jindar-cz- napsal:
Tak jistě by to šlo, stačí ti vyměnit foliage_sublayer myslím, nebo jak se to jmenuje, musíš si prostě jen najít tu texturu, která ti to vykresluje a nahradit ji tou tvou..... ve hře to bude sice furt kuku, ake vizuelně to bude hulení , v podstatě pokud to přemaluješ na špeka, tak ti na poli porostou rovnou špeky Surprised


AJAJAJ, tošku španělština Sad

Koukal jsem na úpravu skinu na návody ale když budu dělat jen změnu textury nejde jen vyměnit nějakej obrázek za jinej a přepsat stejný jméno???
nerad bych se pouštěl do velkých akcí kterým nerozumím, ale to konopí tam musim nějak dostat!! už jen pro ten pocit jak budu běhat po 1ha poli mariuany Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

Mp map V2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mp map V2   Mp map V2 EmptyWed Mar 21, 2012 8:36 am

satanek napsal:
jindar-cz- napsal:
Tak jistě by to šlo, stačí ti vyměnit foliage_sublayer myslím, nebo jak se to jmenuje, musíš si prostě jen najít tu texturu, která ti to vykresluje a nahradit ji tou tvou..... ve hře to bude sice furt kuku, ake vizuelně to bude hulení , v podstatě pokud to přemaluješ na špeka, tak ti na poli porostou rovnou špeky Surprised


AJAJAJ, tošku španělština Sad

Koukal jsem na úpravu skinu na návody ale když budu dělat jen změnu textury nejde jen vyměnit nějakej obrázek za jinej a přepsat stejný jméno???
nerad bych se pouštěl do velkých akcí kterým nerozumím, ale to konopí tam musim nějak dostat!! už jen pro ten pocit jak budu běhat po 1ha poli mariuany Laughing Laughing

ano o tom píšu, vyměňit jen texturu té plodiny, projdi si v mapě textury a najdeš tam tu, na které jsou namalované plodiny, tu vyměň
Návrat nahoru Goto down
Kuba5

Kuba5


Počet příspěvků : 4
Registrován : 24. 07. 11

Mp map V2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mp map V2   Mp map V2 EmptyWed Mar 21, 2012 8:57 am

Mne teda mapa laguje dost oproti jinym mapam.. hraju na low.
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

Mp map V2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mp map V2   Mp map V2 EmptyWed Mar 21, 2012 9:00 am

Kuba5 napsal:
Mne teda mapa laguje dost oproti jinym mapam.. hraju na low.

směju se ti směju se ti směju se ti Tak si vymaž mody a pak to zkus...... protože jestli ti něco laguje, tak to dělají mody, nebo se koukni jaké máš FPS na mapě bez modů a pak s jednotlivými mody, které dokupuješ, je taky rozdíl v lagování hry a krokování videa...... zkus a pak sem napiš
- to mě zajímá!!!!
Návrat nahoru Goto down
Kuba5

Kuba5


Počet příspěvků : 4
Registrován : 24. 07. 11

Mp map V2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mp map V2   Mp map V2 EmptyWed Mar 21, 2012 9:12 am

Ok.. ale nerekl bych, ze je to s modama.. zacne to lagovat napr. nejvic kdyz prijedu na pole. Taky mam problem s texturama, stromy tak problikavaj Very Happy. To lagovani me napada, nemuze to byt tim, ze tam jsou pridavny textury? Protoze jak rikam, nejvic lagy jsou na poli, na dvore je to OK.
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

Mp map V2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mp map V2   Mp map V2 EmptyWed Mar 21, 2012 9:19 am

Kuba5 napsal:
Ok.. ale nerekl bych, ze je to s modama.. zacne to lagovat napr. nejvic kdyz prijedu na pole. Taky mam problem s texturama, stromy tak problikavaj Very Happy. To lagovani me napada, nemuze to byt tim, ze tam jsou pridavny textury? Protoze jak rikam, nejvic lagy jsou na poli, na dvore je to OK.

Poslechni.... poprosil jsem tě, aby jsi udělal to, co jsem ti napsal, to je nejsnažší cesta k tomu, zjistit co to je, být to muže asi miliardou příčin......... tak to prosím buď udělej, nebo se k tomu dál nevyjadřuj..........Já nemám chuť tady špekulovat jak amík s dolarem, ale chtěl jsem ti poradit a pomoct na to přijít........ Ještě sem pak napiš HW konfiguraci tvého kompu
Návrat nahoru Goto down
Kuba5

Kuba5


Počet příspěvků : 4
Registrován : 24. 07. 11

Mp map V2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mp map V2   Mp map V2 EmptyWed Mar 21, 2012 9:36 am

jindar-cz- napsal:
Kuba5 napsal:
Ok.. ale nerekl bych, ze je to s modama.. zacne to lagovat napr. nejvic kdyz prijedu na pole. Taky mam problem s texturama, stromy tak problikavaj Very Happy. To lagovani me napada, nemuze to byt tim, ze tam jsou pridavny textury? Protoze jak rikam, nejvic lagy jsou na poli, na dvore je to OK.

Poslechni.... poprosil jsem tě, aby jsi udělal to, co jsem ti napsal, to je nejsnažší cesta k tomu, zjistit co to je, být to muže asi miliardou příčin......... tak to prosím buď udělej, nebo se k tomu dál nevyjadřuj..........Já nemám chuť tady špekulovat jak amík s dolarem, ale chtěl jsem ti poradit a pomoct na to přijít........ Ještě sem pak napiš HW konfiguraci tvého kompu

Uz jsem to zkusil. Vysledek je stejny. Problikavani stromu by mi nevadilo, ale kdyz jezdim na poli (nejvic byh rekl kukurice) tak FPS dost klesnou.

Intel dualcore 915+ 2.8GHZ , Nvidia geforce 7600GT, RAM 4GB.
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

Mp map V2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mp map V2   Mp map V2 EmptyWed Mar 21, 2012 9:48 am

Kuba5 napsal:
jindar-cz- napsal:
Kuba5 napsal:
Ok.. ale nerekl bych, ze je to s modama.. zacne to lagovat napr. nejvic kdyz prijedu na pole. Taky mam problem s texturama, stromy tak problikavaj Very Happy. To lagovani me napada, nemuze to byt tim, ze tam jsou pridavny textury? Protoze jak rikam, nejvic lagy jsou na poli, na dvore je to OK.

Poslechni.... poprosil jsem tě, aby jsi udělal to, co jsem ti napsal, to je nejsnažší cesta k tomu, zjistit co to je, být to muže asi miliardou příčin......... tak to prosím buď udělej, nebo se k tomu dál nevyjadřuj..........Já nemám chuť tady špekulovat jak amík s dolarem, ale chtěl jsem ti poradit a pomoct na to přijít........ Ještě sem pak napiš HW konfiguraci tvého kompu

Uz jsem to zkusil. Vysledek je stejny. Problikavani stromu by mi nevadilo, ale kdyz jezdim na poli (nejvic byh rekl kukurice) tak FPS dost klesnou.

Intel dualcore 915+ 2.8GHZ , Nvidia geforce 7600GT, RAM 4GB.

Paměť: 256MB DDR3 128-bit s tímdle moc nenaděláš, to je podle mě tím, že nestíhá grafárna celej engine hry a ne jen tuto mapu!!! To je Grafárna tak na základní mapu........., ta mapa je postavená tak, aby byla co nejméně náročná , néně náročnou těžko seženeš,........ Surprised
a u tebe prvního slyším tento problém........ má přes 3500 stažení jen u nás na uložto, zahraniční servery ani nepočítám a ty jsi první, od koho slyším si na to stěžovat Shocked , takže nwm............
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mp map V2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mp map V2   Mp map V2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Mp map V2
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Pokec (LS11)-
Přejdi na: