ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Giant Editor

Goto down 
+150
Eragon92
jakubkarlicek
jerry.kir
Rendy8
Stromecek
mate16
LukaskkoSK
PF16
Pablick
hypan82
Lukyyno
Peto1302
JeniCZEk
AGRO-NOVES
alexgo
patres1110
Dan1
Wilgott
zonda
Peha761
pali979
pukinho99
Jejíček10
MontyLS
venca sedlak
tashunko
turbo
laco87
jzd.domov
ficojepan
Archom
jendys115
tonda0123
tukelita123
jcamara
Mikakaco
Davidix
vladis44
adamtmk
Karlik
TomášChlpoš
Jerrow
Add-bluePOVY
venda
SuperRAPIT
JuanPedro
Mirda_K
M4fian099
kubalump
Harby82
marwe007-cz
michal55
sedrik
Denny033
RadekRadarLichnovsky
Radar*
lada7340ukt
Roman83
Venca17
radimvrah
kpaloo
Filipqo
zetor7011
zozinko
erfik
jorky06
rollsicek
ridermann
LyrickCZE
KubRad54
lukino12111
jirjan007
ledy
urbanco123456789
lokas
lexion750
Schpeck
Marek Korman
freihand
CZTomidlo
Ondras jamne
ondracakora
.PAVEL.96
*hefi*
Gregoras
fkollins233
Bocka
drakove
honmon
lucaaaasss
psajtik94
LIAZ
Okec
Volnas
qffgzgdztser
lukas7
PalkiS
matonem
maxiqq86
FRJHR
zetorista
jindar-cz-
marti_18
bjatskular
marta118
Kolchozník
matafix69
GREG
case_CVX
Robo97
Dodo.
josmal
stlouki
OfF_StaRs
koudelka
originaljohny
Jendes
buchcík
bejbik007
laza
jarda
karel5655
deno
SLACK
matej.13
sulecsan
QQuatro
ales10
honza.p000
MaňaSS
Fyrysan
mysaak
Tomik
vito2
Martin SK
milca3
Vitas
Martin94
hasici150
frichter
Stenly
oto80
cyril1200
zipicek
ondra700
Fox
schvacha
kobzik
durman
Rodopytel
154 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Next
AutorZpráva
milca3
štamgast 1
štamgast 1



Počet příspěvků : 17
Registrován : 12. 07. 11

Giant Editor - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 2 EmptyFri Nov 04, 2011 4:58 pm

Otevření mapy už jsem vyřešila - musela jsem ji vyextrahovat do obyč.složky na ploše a pak už šel soubor map01.i3d v pohodě otevřít i upravit,ale problém nastal,když jsem si změny chtěla uložit - vyhodilo to chybu při ukládání,tak jsem tedy "bahno" z mapy nemazala,ale jen přesunula a přidala jsem jednu cestu - to se uložilo v pohodě.Po najetí hry (nový save) jsem ale zjistila,že bláto je na původním místě a cesta je vidět jen z dálky a při vykreslení tam stejně není Sad .Poradí někdo jak zjistím,jestli není mapa chráněná proti úptavě?? Jde o mapu pat a mat v2.Díky všem za rady a postřehy.
Návrat nahoru Goto down
Martin SK
Moderátor
Moderátor
Martin SK


Počet příspěvků : 205
Registrován : 17. 07. 11

Giant Editor - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 2 EmptyFri Nov 04, 2011 10:35 pm

citaj



[You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat nahoru Goto down
vito2
štamgast 3
štamgast 3
vito2


Počet příspěvků : 42
Registrován : 15. 07. 11

Giant Editor - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 2 EmptyFri Nov 04, 2011 10:36 pm

To blato tam nebudes mat len ked si pustis novu Savegame. akekolvek terenne upravy (upravy poli, odstranenie bahna...) sa ti do ulozenej hry neprenesu.
Návrat nahoru Goto down
milca3
štamgast 1
štamgast 1
milca3


Počet příspěvků : 17
Registrován : 12. 07. 11

Giant Editor - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 2 EmptyFri Nov 04, 2011 11:09 pm

Zdravím,upravy jsem udelala a ulozila v pohode,novou savegame jsem rozjela,no stejně i po upravě není žádná změna,jen z té dálky ,to vypadá že je to OK,ale po vykreslení je vše při starém. Question Dělám chybu při uprave v GE ??
Návrat nahoru Goto down
vito2
štamgast 3
štamgast 3
vito2


Počet příspěvků : 42
Registrován : 15. 07. 11

Giant Editor - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 2 EmptySat Nov 05, 2011 6:21 am

Skús ešte jednu možnosť, rozbal si zložku s mapou úplne do iného priečinka ako máš tú zazipovanú a najlepšie aby bola cesta čo najjednoduchšia )ja si ju dávam priamo na C odkiaľ ju po odskúšaní odstránim) Stávalo sa mi, že aj keď som úpravy spravil a uložil, stále mi do upravených súborov ťahalo súbory zo zip zložky.
Návrat nahoru Goto down
Stenly
Support
Support
Stenly


Počet příspěvků : 101
Registrován : 13. 07. 11

Giant Editor - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 2 EmptySat Nov 05, 2011 2:01 pm

Pro Milca3 - Když tu mapu rozbalíš (vyextrahuješ) tak tu žlutou složku s názvem mapy si vlož do hry do složky "mods" nejlépe aby tam byla sama a v té složce ji upravuj až to uložíš tak to tam i znovu zabal "zazipuj" tu složku v zip vlož do mods ke strojům a tu žlutou už můžeš vyhodit nebo si ji schovej pro případ že by ti něco nešlo
Návrat nahoru Goto down
http://rc-stenly.webnode.cz/
Tomik
Lama
Lama
Tomik


Počet příspěvků : 17
Registrován : 24. 07. 11

Giant Editor - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 2 EmptySun Nov 06, 2011 11:20 am

Já mám problém nemůžu otevřít ani jednu mapu a cestu mam C:\1 a napíše mi to Error: Can´t load resource a zkošel jsem snad úplně všech co je tady napsáno. A furt to nepomáhá
Počítač:4 GB RAM, Procesor: Intel Pentium 2,8 GHz Win. 7 32 bit.
GK: Nvidia GeForce 210 s 512MB
Furt nic, stáhl jsem si ten program, udělal jsem to a furt nic. Já to nechápu stroj mi to načte, ale mapu ne. Crying or Very sad
Jo a jestli znáš Team Viewer tak že by si mně to mohl názorně ukázat Díky


Naposledy upravil Tomik dne Sun Nov 06, 2011 3:43 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.ermail.cz/link/2aCclXlVYXcc7V2aNeXX22eXjeJacama
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Giant Editor - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 2 EmptySun Nov 06, 2011 2:40 pm

Nemôže načítať zdroj

to znamená, že si to do tej zložky C:/1 zle rozbalil. ešte raz to skús rozbaliť.
pokiaľ máš TOTAL COMMANDER tak si môžeš rovno otvoriť v jednom okne zip mapy a v druhom zložku destinácie a prekopírovať to zo zipu do zložky.
Návrat nahoru Goto down
mysaak
štamgast 1
štamgast 1
mysaak


Počet příspěvků : 22
Registrován : 13. 07. 11

Giant Editor - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 2 EmptyMon Nov 21, 2011 6:12 pm

cau hosi mám problém který mě velmi .... Když jsem upravoval mapu měla i3d 30mb. Přidal jsem tam 2 budovy a několik zbytečností vymazal.Uložil jsem a vše zatim v pořádku. Jenže kouknu a i3d má najdnou 45mb tím pádem se bude mapa pomaleji načítat a to já nechciii.
Moc Vás prosím o radu je to velmi důležité a kámoši už čekají na final. Mapa je countryside od matilika. Předem děkuji za odpověď.
michal
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Giant Editor - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 2 EmptyMon Nov 21, 2011 6:24 pm

tak si pozri tie dve budovy, že aké sú veľké ich i3dčka. ak sú veľké, tak ti nič nepomôže, maximálne ich znovu spraviť a to o niečo jednoduchšie, aby nemali toľko polygónov.
Návrat nahoru Goto down
mysaak
štamgast 1
štamgast 1
mysaak


Počet příspěvků : 22
Registrován : 13. 07. 11

Giant Editor - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 2 EmptyMon Nov 21, 2011 6:28 pm

dohromady maj 1,5 mb cca
takze by to nemelo byt vic ako 37mb ja mam asi 43mb a včera večer sem měl 60mb za to stejné.tak ja nevim

edit.teď už zase mám 57mb jen jsem někde nasázel trávu. A nemá se něco upravit v poznámkovém bloce?
Návrat nahoru Goto down
Fyrysan
SUPER ACE
SUPER ACE
Fyrysan


Počet příspěvků : 342
Registrován : 12. 07. 11

Giant Editor - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 2 EmptyWed Nov 23, 2011 6:44 pm

Potřeboval bych pomoc s úpravou terénu. Chci si dát do mapy drtič na balíky a tudíž potřebuju udělat díru v zemi ale podle návodu který jsem si stáhnul mi to nějak nešlape. Uměl by mi někdo poradit jak na to? Případně nějaký podrobný návod jak upravovat terén? Ten můj je hodně stručný a jiný jsem nenašel. Dík
Návrat nahoru Goto down
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.
MaňaSS


Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

Giant Editor - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 2 EmptyWed Nov 23, 2011 7:51 pm

Nastavíš si v záhlavi terrain editing, u položky RMB ( pravé tlačítko ) dáš sub nastavíš radisu čím víc tím větší kolečko najedeš na mapu a podržíš pravý tlačítko.

Stačí???
Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
Fyrysan
SUPER ACE
SUPER ACE
Fyrysan


Počet příspěvků : 342
Registrován : 12. 07. 11

Giant Editor - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 2 EmptyWed Nov 23, 2011 8:20 pm

jj to všechno bylo i v tom staženým návodu ale furt mi to nějak nefunguje. Prostě se nic neděje Mad
Návrat nahoru Goto down
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.
MaňaSS


Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

Giant Editor - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 2 EmptyWed Nov 23, 2011 8:27 pm

A máš to takhle?

[You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
Fyrysan
SUPER ACE
SUPER ACE
Fyrysan


Počet příspěvků : 342
Registrován : 12. 07. 11

Giant Editor - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 2 EmptyThu Nov 24, 2011 4:06 pm

Aha o té ikoně v horní liště jsem nevěděl už to funguje ale když všechno uložím tak se mi ve hře stejně díra neobjeví. Uložím to tou ikonou "SAVE TERRAIN DATA" potom klasickým "SAVE AS" a stejně se díra neobjeví. Možná jsem analfabet ale každý nějak začínal tak mi to prosím vysvětli jak debilovi. dík
Návrat nahoru Goto down
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.
MaňaSS


Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

Giant Editor - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 2 EmptyThu Nov 24, 2011 5:04 pm

A zkopíroval jsi všechny soubory???
Nebo teda takhle když máš mapu v mods někde na disku mapu rozbalenou něco uděláš tak potom musíš vše překopírovat, nestačí jenom map01.i3d
Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
Fyrysan
SUPER ACE
SUPER ACE
Fyrysan


Počet příspěvků : 342
Registrován : 12. 07. 11

Giant Editor - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 2 EmptyThu Nov 24, 2011 5:20 pm

aha tak to jsem nevěděl já zatím upravoval jenom stroje a u těch mi stačilo zkopírovat jenom .i3d. Jdu to vyzkoušet a ozvu se. zatím dík

Tak to dopadlo dobře. Všechno šlape ale mám ještě jednu maličkost: odstranil jsem trávu z místa kde jsem dal ten drtič a uložil ale ve hře se mi zas objevila. Nevadí mi až tak moc ale kdyby to šlo "opravit" byl bych raději
Návrat nahoru Goto down
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.
MaňaSS


Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

Giant Editor - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 2 EmptyThu Nov 24, 2011 6:51 pm

A je to normalGrass, nebo travá která se dá sekat na senáž? Pokuď na senáž tak je to špatný to už se nedá opravit, max mužeš tam tu trávu zase dát ale musíš začít nový save...
Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
Fyrysan
SUPER ACE
SUPER ACE
Fyrysan


Počet příspěvků : 342
Registrován : 12. 07. 11

Giant Editor - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 2 EmptyThu Nov 24, 2011 7:55 pm

no bohužel je to ta na senáž ale s tím se smířím. Každopádně mockrát dík za pomoc
Návrat nahoru Goto down
honza.p000
štamgast 1
štamgast 1
honza.p000


Počet příspěvků : 21
Registrován : 01. 09. 11

Giant Editor - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 2 EmptySat Nov 26, 2011 7:29 am

Mám otázku,chci dat do základní mapy jinou silážní jámu a nevim jestli mam tu starou odebrat?
Návrat nahoru Goto down
Martin SK
Moderátor
Moderátor
Martin SK


Počet příspěvků : 205
Registrován : 17. 07. 11

Giant Editor - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 2 EmptySat Nov 26, 2011 3:07 pm

tu staru tam mozes kludne nechat a mozes si tam dat novu. aleboo staru zmaz zo vsetkym a daj si tam novu.niekedy sa stava ze ze nemusia spolupracovat spolu silazne jamy napriklad jednu budes plnit a ked budes sipat tak akoby si vosiel do tej silaze,to bol priklad....skus ci sa budu znasat spolu alebo z tej novej si nechaj len to co chces a trigery pouzi zo starej........
Návrat nahoru Goto down
honza.p000
štamgast 1
štamgast 1
honza.p000


Počet příspěvků : 21
Registrován : 01. 09. 11

Giant Editor - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 2 EmptySat Nov 26, 2011 4:33 pm

a jak mam smazat stru jamu
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Giant Editor - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 2 EmptySat Nov 26, 2011 4:34 pm

žeby tlačidlom DELETE?

klikneš na ňu, potom na DELETE a je fuč.
Návrat nahoru Goto down
honza.p000
štamgast 1
štamgast 1
honza.p000


Počet příspěvků : 21
Registrován : 01. 09. 11

Giant Editor - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 2 EmptySat Nov 26, 2011 5:12 pm

dekuji
Návrat nahoru Goto down
Martin SK
Moderátor
Moderátor
Martin SK


Počet příspěvků : 205
Registrován : 17. 07. 11

Giant Editor - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 2 EmptySat Nov 26, 2011 5:29 pm

brano napsal:
žeby tlačidlom DELETE?

klikneš na ňu, potom na DELETE a je fuč.

nie tak drasticky brano Very Happy nemas cit? Very Happy Razz
Návrat nahoru Goto down
honza.p000
štamgast 1
štamgast 1
honza.p000


Počet příspěvků : 21
Registrován : 01. 09. 11

Giant Editor - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 2 EmptySat Nov 26, 2011 6:18 pm

a ma este d0taz jak muzu zvetsit a zasit vsechny p0le v GE???
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Giant Editor - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 2 EmptySat Nov 26, 2011 6:51 pm

pozri sa na ten obrázok hore od MaňaSSa a v okne TERRAIN EDITING si vyber, čo chceš siať.

okno TEXTURE LAYER - zvolíš WHEAT
okno FOLIAGE LAYER - zvolíš, čo chceš, aby tam bolo
Návrat nahoru Goto down
Martin SK
Moderátor
Moderátor
Martin SK


Počet příspěvků : 205
Registrován : 17. 07. 11

Giant Editor - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 2 EmptySat Nov 26, 2011 7:59 pm

Presne tak,nehnevaj sa a citaj tu mas navod a uc sa a ak nieco tak racej uz nic dobre? Very Happy

[You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat nahoru Goto down
honza.p000
štamgast 1
štamgast 1
honza.p000


Počet příspěvků : 21
Registrován : 01. 09. 11

Giant Editor - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 2 EmptySun Nov 27, 2011 3:53 pm

dotaz dal jsem si do zakladni mapy silazni jamu a je cela bila a na obrazku bila seda a zadnou chybu mi to nenaslo.muzete poradit co s tim?? Sad
Návrat nahoru Goto down
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.
MaňaSS


Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

Giant Editor - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 2 EmptySun Nov 27, 2011 5:42 pm

Kde ti to nenašlo chybu.

Prostě jsi zkonil cesty k texturám - otevři map01.i3d a hledej!!!
Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
Sponsored content





Giant Editor - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giant Editor   Giant Editor - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Giant Editor
Návrat nahoru 
Strana 2 z 18Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Next
 Similar topics
-
» Giant
» editor
» GE editor
» giants editor
» GIANTS EDITOR

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pokec (LS13)-
Přejdi na: