ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Agrodružtvo Vítkov

Goto down 
+10
Fajticek
Jeseters
jaroslav-hynek
klokan44
b1da
PalkiS
bejbik007
STORM_YZF
Snekyno
ledy
14 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Agrodružtvo Vítkov Empty
PříspěvekPředmět: Agrodružtvo Vítkov   Agrodružtvo Vítkov EmptyWed Apr 25, 2012 1:47 am

Jak se dá na mapě v PDA vycentrovat šipka kde právě sem ? Tady v té mapě to je úplně mimo.A čím se dá zapnout infopanel toho krmného modu pokud vůbec tady v té mapě je ??
Návrat nahoru Goto down
ledy
V.I.P.
V.I.P.
ledy


Počet příspěvků : 73
Registrován : 12. 07. 11

Agrodružtvo Vítkov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Agrodružtvo Vítkov   Agrodružtvo Vítkov EmptyWed Apr 25, 2012 6:18 am

neda mapa je jen orientacni nebot sem neprisel na to jak udelat pda na 4x vetsi mapu skoda.
na teto verzi mapy neni mod od defendra je to pramati mapy s vyrobnim modem.A je to defakto spis na ukazku jak to vypada sice bez modu ale mela by ybt funkcni repa a brambory a este myslim oves jsou vypnute.

mapa ktera se mela puvodne vydat je trosku odlisna jak rikam toto je prvni funkcni mapa pred AV s vyrobnim modem.
Návrat nahoru Goto down
Snekyno
štamgast 6
štamgast 6
Snekyno


Počet příspěvků : 90
Registrován : 31. 07. 11

Agrodružtvo Vítkov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Agrodružtvo Vítkov   Agrodružtvo Vítkov EmptyWed Apr 25, 2012 6:30 pm

kde sa na tejto mape predavaju balíky???
Návrat nahoru Goto down
ledy
V.I.P.
V.I.P.
ledy


Počet příspěvků : 73
Registrován : 12. 07. 11

Agrodružtvo Vítkov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Agrodružtvo Vítkov   Agrodružtvo Vítkov EmptyThu Apr 26, 2012 6:15 am

Oj vis ze ja ani nevim :-D nelde na farme vzadu u skalnateho svahu.
Návrat nahoru Goto down
STORM_YZF
Support
Support
STORM_YZF


Počet příspěvků : 143
Registrován : 16. 07. 11

Agrodružtvo Vítkov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Agrodružtvo Vítkov   Agrodružtvo Vítkov EmptyThu Apr 26, 2012 9:52 am

Na farmě jsem viděl halu před kterou sypeš slámu. Myslím že pokud vjedeš dovnitř tak prodáš balíky. Hala je šedá. Měla by být na pravé straně naproti ohradě pro krávy.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Agrodružtvo Vítkov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Agrodružtvo Vítkov   Agrodružtvo Vítkov EmptySat Apr 28, 2012 2:27 pm

Ledy ale je divné že sou i větší mapy jak ta tvoje ,že mají velikost souboru map01 i3d třeba 72 mb a to PDA tam funguje v pohodě ,když velikost tohoto souboru u tvé mapy je jen 52 mb.
Návrat nahoru Goto down
bejbik007
Support
Support
bejbik007


Počet příspěvků : 67
Registrován : 11. 07. 11

Agrodružtvo Vítkov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Agrodružtvo Vítkov   Agrodružtvo Vítkov EmptySat Apr 28, 2012 4:20 pm

Tonn ale to pda vubec nesouvysi s velikosti map01i3d. A jak psal ledy tak ta mapa je "rozmerove" 4x vetsi nez puvodni mapa, tak to ledy myslel.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Agrodružtvo Vítkov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Agrodružtvo Vítkov   Agrodružtvo Vítkov EmptySat Apr 28, 2012 4:56 pm

A ty si myslíš že ta mapa s těmi 72 mb soboru mapy je malá ,je větší jak to mapa.
Návrat nahoru Goto down
bejbik007
Support
Support
bejbik007


Počet příspěvků : 67
Registrován : 11. 07. 11

Agrodružtvo Vítkov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Agrodružtvo Vítkov   Agrodružtvo Vítkov EmptySat Apr 28, 2012 5:15 pm

Tonn ja nikde nepsal nic o velikosti i3d ale jen ze velikost i3d nema vubec nic spolecneho s tou mapou v PDA. A ledy nenapsal ze to "nejde" udelat, jen ze to "neudelal". A osobne, jestli je velikost i3d 72mb tak to asi moc lidi nerozchodi. A co jsem videl tak zatim jsou jen bud originalni rozmer a nebo 4x vetsi, a opet i3d nema nic spolecneho ani s rozmerem(velikosti) mapy.
Návrat nahoru Goto down
ledy
V.I.P.
V.I.P.
ledy


Počet příspěvků : 73
Registrován : 12. 07. 11

Agrodružtvo Vítkov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Agrodružtvo Vítkov   Agrodružtvo Vítkov EmptyMon Apr 30, 2012 9:30 am

Achjo plocha teto mapy je 4x vetsi to znamena ze to jsou 4 standartni mapy spojene do jednoo celku takze plocha teto mapy je 4 vetsi velikost i3d nebo celkove baleni zip nema vliv na pda nebot mapa v pda je fotka mapy z vysky o rozmerech 1024 .
coz znamena vyfotit mapu na 4 mistech obrazky spojit a udelat z toho format 1024 .
a tenhle format uz nebude sedet k mape a bude ukazovat od stredu mapy na jakoukoliv stranu nepresne tvou pozici cim dal od stredu tim vetsi zdalenost od opravdeho mista kde se na mape nachazis (muzes byt na ceste ale na pda uvidis ze jsi o dve pole dal)
A toto nedokazu sladit.

Návrat nahoru Goto down
PalkiS
štamgast 5
štamgast 5
PalkiS


Počet příspěvků : 76
Registrován : 11. 04. 12

Agrodružtvo Vítkov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Agrodružtvo Vítkov   Agrodružtvo Vítkov EmptySat Jun 02, 2012 10:12 pm

Tak ste to teda vychytali jo Very Happy traktor
Návrat nahoru Goto down
b1da

b1da


Počet příspěvků : 3
Registrován : 15. 08. 12

Agrodružtvo Vítkov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Agrodružtvo Vítkov   Agrodružtvo Vítkov EmptyFri Aug 17, 2012 7:29 pm

Ahoj potřebuji poradit na této mapě mi nejde set chmel (a ten potřebuji na výrobu mláta potom do mícharny) tak se chci zeptat jestli je na to nějaký speciální stroj nebo jestli ten chel vůbec nejde
Návrat nahoru Goto down
klokan44
štamgast 2
štamgast 2
klokan44


Počet příspěvků : 34
Registrován : 13. 08. 11

Agrodružtvo Vítkov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Agrodružtvo Vítkov   Agrodružtvo Vítkov EmptyFri Aug 17, 2012 7:44 pm

Chmel se na této mapě neseje, musíš ho koupit ve výkupu pod rourou, kam najedeš s vlekem a vybereš si, jakou plodinu chceš koupit
Návrat nahoru Goto down
b1da

b1da


Počet příspěvků : 3
Registrován : 15. 08. 12

Agrodružtvo Vítkov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Agrodružtvo Vítkov   Agrodružtvo Vítkov EmptyFri Aug 17, 2012 7:52 pm

Díky
Návrat nahoru Goto down
jaroslav-hynek

jaroslav-hynek


Počet příspěvků : 6
Registrován : 21. 07. 11

Agrodružtvo Vítkov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Agrodružtvo Vítkov   Agrodružtvo Vítkov EmptySat Aug 18, 2012 4:53 am

Ahoj mam problém v BGA v silážních jámách. Navez sem tam asi 3 vleky a ukončil sem a uložil hru druhej den sem ji zapnul a jel sem ovést další vlek jenže sem zistil z níceho nic že sou plný ale nějak blbje a plachta je jenom někde a na bírat to taky nejde (BGA bylo prázdné mimo těch 3 vleků a začít znova nechci mam to dobře zajetý) prosím porad te co stým
Návrat nahoru Goto down
Jeseters

Jeseters


Počet příspěvků : 2
Registrován : 29. 09. 12

Agrodružtvo Vítkov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Agrodružtvo Vítkov   Agrodružtvo Vítkov EmptySat Sep 29, 2012 1:03 pm

Ahojte, prosím poraďte mi, kde seženu krmnou směs a mláto Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Agrodružtvo Vítkov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Agrodružtvo Vítkov   Agrodružtvo Vítkov EmptySat Sep 29, 2012 1:54 pm

To si musíš vyrobit. Dej F12 a tam uvidíš co vše k tomu potřebuješ.
Návrat nahoru Goto down
Fajticek

Fajticek


Počet příspěvků : 13
Registrován : 04. 10. 12

Agrodružtvo Vítkov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Agrodružtvo Vítkov   Agrodružtvo Vítkov EmptyThu Oct 04, 2012 1:00 pm

ahoj všechny vás zdravím jsem tady nový,mohli by jste mi někdo poraďit z mapou Agrodruzstvo-Vítkov-+-DLC2-BGA kterou jsem našel na internetu a dal jsem ji do modu.Bez problému se mi načetla takže jsem ji zkoušel hrád,když vezmu zakladní kombajn ze hry a začnu sekat obilí tak začne obilí blikat objevují se tam nezaseté čtverce které se střídají a kombaj se začne sekat v minutových intervalech,hru ukončím a zapnu znovu a když začnu hrád znovu tak se to stane znova.Prosím poraďte kdo s tím má skušenosti?!!!!! Mám originální hru a mám nainstalované dlc3.Počítač je silný takže si myslím že v tom by neměl být problém.Předem moc děkuji za radu.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Agrodružtvo Vítkov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Agrodružtvo Vítkov   Agrodružtvo Vítkov EmptyThu Oct 04, 2012 4:23 pm

No a zkusil si vyhodt mody ze složky mods,může to dělat nějaký mod.Ta mapa jede v pořádku,je bez chyb,seš 1 komu se něco takového stalo a taky záleží na tom jak máš silnou graf.kartu !!!!
Návrat nahoru Goto down
Fajticek

Fajticek


Počet příspěvků : 13
Registrován : 04. 10. 12

Agrodružtvo Vítkov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Agrodružtvo Vítkov   Agrodružtvo Vítkov EmptyThu Oct 04, 2012 6:16 pm

tonn:grafika je silná a mody jsem vydělal byly tam jenom mody k té mapě tak nevim no a co by jsi mi poradil za mapu nebo jakou máš odskoušenou a je dobrá kvalitnní a hraješ multiplayer nechtel by jsi zahrát třeba .
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Agrodružtvo Vítkov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Agrodružtvo Vítkov   Agrodružtvo Vítkov EmptyThu Oct 04, 2012 6:32 pm

Tuto mapu mám odzkoušenou tím ,že jsem jeden z autorů této mapy.Díval jsi se na log hry ,jestli ti nepíše nějakou chybu ??
Návrat nahoru Goto down
Fajticek

Fajticek


Počet příspěvků : 13
Registrován : 04. 10. 12

Agrodružtvo Vítkov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Agrodružtvo Vítkov   Agrodružtvo Vítkov EmptyThu Oct 04, 2012 7:39 pm

ahoj tady ťi posílam parametry mého notebooku podívej se jesli je to dostačující ke hře a mapě moje grafika: intel(r)HD graphiccs 3000
operating sistém:Windows 7 Service Pck 1
Directx verzion:10.1
Physical Memory:4043MB
Minimum Graphics Memory:32MB
Maximu Graphics Memory:2838MB
Graphics Memory in Use:263MB
Procesor:Intel64 Family 6 model 42stepping 7
Processor Speed:2394MHZ
Mapa se vám moc podařila je velmi dobře propracovaná a moc se mi líbí, pokud se podaří s tvou pomocí odstranit problémy které mi to dělá tak bych ji moc rád hrál.Chťěl bych se eště zeptat co to je ten log hry a kde se mám na něho podívat.Nemohl by jsi mi poslat mapu agrodružstvo vítkov přímo od tebe protože ty budeš mít určiťě originál moc děkuji za pomoc.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Agrodružtvo Vítkov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Agrodružtvo Vítkov   Agrodružtvo Vítkov EmptyThu Oct 04, 2012 8:01 pm

Hm,original,to co je daný odkaz na těchto stránkách ,tak na to uložto jsem to osobně dával,takže nemám jinou verzi mapy.Jako jsou 2 verze mapy ,s DLC2 BGA a bez toho DLC2 ale taky tam je vloženo BGA na které nepotřebuješ DLC pack. Ale at máš radost dávám sem odkazy na obě mapy.

http://www.uloz.to/xJaADaz/agrodruzstvo-vitkov-update-rar

toto je verze bez DLC


http://www.uloz.to/x43AcRd/agrodruzstvo-vitkov-dlc2-bga-rar

a tato je s DLC2 BGA,na ni je nutné mít ten DLC pack
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Agrodružtvo Vítkov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Agrodružtvo Vítkov   Agrodružtvo Vítkov EmptyThu Oct 04, 2012 8:09 pm

Ten log najdeš ve složce farming simulator 2011 ve složce dokumenty,jak je složka mods,do toho logu hra vypisuje věškeré věci co si načte a tam vyčteš který mod ti háže chyby,co má errory nebo warning tak bud vyhod nebo si to oprav ,pokud to umíš.S těma parametrama to nevypadá nejhůř ale sám píšeš že to je notebook,a na nich to může dělat problém,ono stolní pc je stolní pc.Ta mapa je o něco náročnější jak mapa1,není se čemu divit ,když je v té mapě tolik věcí navíc, že.
Návrat nahoru Goto down
Fajticek

Fajticek


Počet příspěvků : 13
Registrován : 04. 10. 12

Agrodružtvo Vítkov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Agrodružtvo Vítkov   Agrodružtvo Vítkov EmptyThu Oct 04, 2012 8:11 pm

a co říkáš na parametry mého notebooku stačí to ? a jakou verzi mapy by jsi mi doporučil ? a dal by se s tebou zahrát multiplayer ? ďíky za odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Agrodružtvo Vítkov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Agrodružtvo Vítkov   Agrodružtvo Vítkov EmptyThu Oct 04, 2012 8:12 pm

Na hraní nemám ted moc času,testuji jinou mapu
Návrat nahoru Goto down
Fajticek

Fajticek


Počet příspěvků : 13
Registrován : 04. 10. 12

Agrodružtvo Vítkov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Agrodružtvo Vítkov   Agrodružtvo Vítkov EmptyThu Oct 04, 2012 8:18 pm

mapu stahuji skusím ji hrát potom napíšu jak to dopadlo .zatím ahoj.
Návrat nahoru Goto down
chorche234

chorche234


Počet příspěvků : 2
Registrován : 23. 01. 12

Agrodružtvo Vítkov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Agrodružtvo Vítkov   Agrodružtvo Vítkov EmptyTue Oct 09, 2012 9:37 pm

zdravim,mapa je super,ale mam problem s tim ze sem si tam vlozil par stroju a hra zacala padat,kdyz chci z mods stroj odstranit,tak pri dalsim spusteni hra spadne hned na zacatku,nevite jak to jinak udelat.diky
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

Agrodružtvo Vítkov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Agrodružtvo Vítkov   Agrodružtvo Vítkov EmptyWed Oct 10, 2012 8:42 am

otevři si savegame, kde máš uloženou hru a tam máš soubor vehicles.xml, ten otevři v notepad++ a tam vymaž také ten mod co chceš odstranit, nebo ho jednoduše před ukončením hry prodej a pak by ti nemělo načítání ze save padat
Návrat nahoru Goto down
Jeseters

Jeseters


Počet příspěvků : 2
Registrován : 29. 09. 12

Agrodružtvo Vítkov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Agrodružtvo Vítkov   Agrodružtvo Vítkov EmptySun Oct 14, 2012 4:36 pm

Zdravím všechny traktoristy, prosím poraďte, nejde mi v cukrovaru a mlýně do vleku nasypat vyrobené řepné řízky a otruby, jde pouze mláto. Potřebuju nějakej jinev vlek? Díkec za radu Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Agrodružtvo Vítkov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Agrodružtvo Vítkov   Agrodružtvo Vítkov Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Agrodružtvo Vítkov
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» JZD Vítkov
» Agro Družstvo Vítkov
» agro-vitkov hleda spolupracovniky.
» Mapa Agrodruzstvo-Vítkov-+-DLC2-BGA problémy!!!!!!
» Agrodružstvo Vítkov

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: