ls-novinky.forumczech.com

PříjemPříjem  FAQFAQ  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Sběr trávy se Strautmann Giga III

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
vovour

Počet příspěvků : 12

PříspěvekPředmět: Sběr trávy se Strautmann Giga III   Tue Jul 03, 2012 4:55 pm

Stáhl jsem si Strautmann Giga Vitese III od LS2011-objects-producers a chtěl sbírat trávu. Trávu jsem obrátil obracečkou a poté shrnul do řádků, při shrabávání obrácené trávy se vždy objeví i několik kopečků čerstvé trávy. Sběrací vůz Strautmann Giga ... ale dokáže sbírat jen jeden typ trávy, buď čerstvou, nebo obrácenou, takže na louce zůstávají zbytky. Zkoušel jsem v xml dělat nějaké úpravy podle Horalu který funguje správně (např. stejné soubory particleSystemu pro grass i dryGrass), ale neúspěšně. Budu rád za radu vedoucí k úspěšné opravě.
Návrat nahoru Goto down
mikoc06

Počet příspěvků : 1

PříspěvekPředmět: Re: Sběr trávy se Strautmann Giga III   Fri Oct 05, 2012 4:34 am

ja to delam tak ze,najedu na to seno seberu cca.200-500litru a pak uz to sbira jen
seno a ne tu travu.Taky jsem s tim bojoval Like to be in grass
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor

Počet příspěvků : 457

PříspěvekPředmět: Re: Sběr trávy se Strautmann Giga III   Fri Oct 05, 2012 8:19 am

Tak podle mě by to mělo být tak, že sbíráš buď seno, nebo trávu, nedovedu si představit, že do sena nabíráš i čerstvou trávu, takže podle mě by stálo za to, pořádně to zobracet a sbírat až tehdy, je li to všechno suché ne ?

Mimo jiné myslím, že všechny vleky berou buď seno a nebo trávu, ale naráz to nevezmou, stejně jako by jsi s polovičním kombajnem řepky zajel do pšenice ,.....

JindarCZ
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX[/color]
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Sběr trávy se Strautmann Giga III   Fri Oct 05, 2012 6:02 pm

A v jaké mapě potřebuješ seno???V mapě 1 to není nutné!!!!
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor

Počet příspěvků : 457

PříspěvekPředmět: Re: Sběr trávy se Strautmann Giga III   Fri Oct 05, 2012 6:26 pm

TWL to je snad jedno, to není tady o tom, proč, ale jak to řešit snad ne? :O OMG!!!!

JindarCZ
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX[/color]
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Sběr trávy se Strautmann Giga III   Today at 9:38 am

Návrat nahoru Goto down

Sběr trávy se Strautmann Giga III
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: