ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Problémy s novou mapou

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
adamtmk

adamtmk


Počet příspěvků : 10
Registrován : 08. 10. 11

Problémy s novou mapou Empty
PříspěvekPředmět: Problémy s novou mapou   Problémy s novou mapou EmptyThu Jul 19, 2012 7:20 am

Zdravím, chtěl jsem se zeptat zda nevíte jak vyřešit problém s novými mapami. Vždy, když si stáhnu novou mapu a začnu ji hrát tak když asi po druhé načítám tyto nové mapy se mi hra buď úplně vypne a nebo jak kliknu na START při načítaní mi hra spadne asi po 10 vteřinách a napíše mi to že Program GIANTS Game Engine přestal pracovat... nevíte někdo co s tím? díky Smile
Návrat nahoru Goto down
rolandx

rolandx


Počet příspěvků : 1
Registrován : 18. 08. 12

Problémy s novou mapou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problémy s novou mapou   Problémy s novou mapou EmptySat Aug 18, 2012 12:07 pm

chci se zeptat proč a co stím mám dělat, když si stáhnu mapu a nainstaluju při hraní po čase spadne a už nejde hra spusti při načítání,musím hrat znovu od začátku
Návrat nahoru Goto down
Ondra666

Ondra666


Počet příspěvků : 1
Registrován : 29. 09. 12

Problémy s novou mapou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problémy s novou mapou   Problémy s novou mapou EmptySat Sep 29, 2012 4:00 pm

Čauves chlapi stáhl jsem si mapu Gross Kern Land a stáva se mi, že třeba po 2 hodinách hraní se mi objeví BAD ALLOCATION a vypne se mi celá hra, vůbec nevím co s tím.
Prosím poraďte mi, díky za odpovědi.
Návrat nahoru Goto down
hamouzik
štamgast 6
štamgast 6
hamouzik


Počet příspěvků : 91
Registrován : 15. 07. 11

Problémy s novou mapou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problémy s novou mapou   Problémy s novou mapou EmptySat Sep 29, 2012 8:49 pm

Ahoj, Ondra666.
Myslím že tvůj problém způsobuje to, že máš buď náročnou mapu na komp nebo máš moc modů ve složce mods. Kdyžtak se podívej a nějaký zbytečný promaž. Také bys mohl zkusit snížit detaily ve hře, pokud se ti zdá že se hra seká.
Rolandx a adamtmk: ohledně Vašich problémů si nejsem jist
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

Problémy s novou mapou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problémy s novou mapou   Problémy s novou mapou EmptyWed Oct 03, 2012 9:19 am

ADAMTMK: podle mě jednou z možností je, že máš ěpatné mody ve složce "mods", které ti poškozují "save" , vyzkoušej to od nové kariery na nějaké mapě jen s original mody
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

Problémy s novou mapou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problémy s novou mapou   Problémy s novou mapou EmptyWed Oct 03, 2012 9:21 am

rolandx : pokud během hry nesejvuješ, tak musíš od začátku, to jer jasné, pokud ano, tak bych to viděl na stejný problém jako adamtmk , takže to zkus bez modů, jinak taky vyzkoušej vygooglit "navýšení virtuální paměti" a poladit si to a stejně tak i ONDRA666
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Problémy s novou mapou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problémy s novou mapou   Problémy s novou mapou Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Problémy s novou mapou
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Jak spolehlivě dát do hry novou mapu??
» NOVACEK HLEDA NOVOU PARTU
» Agro Přiložany 2014/15 hledáme hráče pro novou sez
» Mapa Agrodruzstvo-Vítkov-+-DLC2-BGA problémy!!!!!!
» zd BRODEK problemy pri spuštany

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: