ls-novinky.forumczech.com

PříjemPříjem  FAQFAQ  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Hledám mod

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
venino

Počet příspěvků : 1

PříspěvekPředmět: Re: Hledám mod   Sat Sep 01, 2012 3:33 pm

ahoj chci se zeptat jestli někdo neví kde stáhnout rozmetadlo na hnůl fliegel. Díky za odpověď diky
Návrat nahoru Goto down
bjatskular
Moderátor
Moderátor

Počet příspěvků : 378

PříspěvekPředmět: Re: Hledám mod   Sat Sep 01, 2012 3:46 pm

Jedno je v Pro Farmu, koupíš ten velký vlek a k němu si dokoupíš rozmetací nástavbu, a vůbec, co je to za dotaz? Smile Hledej - zmackni Ctrl + F a napies Fliegl... traktor

Přečti si [You must be registered and logged in to see this link.] a doporučuju pročíst [You must be registered and logged in to see this link.].  [You must be registered and logged in to see this image.]

Win 7 Ultimate 64-bit; Intel Core i7 - 3537U 2.50 GHz; 8GB RAM; AMD Radeon HD 8730M 2GB
Návrat nahoru Goto down
matonem
štamgast 1
štamgast 1

Počet příspěvků : 19

PříspěvekPředmět: Re: Hledám mod   Sun Sep 02, 2012 8:50 am

Tak tu tatrovku alebo liazku na baliky asi nema nik a nemate niekto nejaky funkcny balicek Lex 540 kosa 6 alebo 7,5m a vozik ? bol by som velmi vdacny lebo vacsinu 540 co stiahnem tak tam nieje kosa a vozik alebo tam je moc velka kosa alebo tam je chyb jak nasrano Very Happy
Návrat nahoru Goto down
hamouzik
štamgast 6
štamgast 6

Počet příspěvků : 91

PříspěvekPředmět: Re: Hledám mod   Sun Sep 02, 2012 9:48 am

venino: ten vlek Fliegl, jak na něj napíchneš tu nástavbu tak to se vůbec jak rozmetadlo nechová. Měl jsem v mapě mod manurev2 jak dělá ty kupky hnoje a od toho rozmetadla vůbec nešel hnůj. Nevim jak tobě no.
Návrat nahoru Goto down
milan.29

PříspěvekPředmět: Re: Hledám mod   Sat Sep 15, 2012 9:57 pm

Zdar kolegové zemědělci. Sháním krmný vůz polské výroby WP 3,5/M. Na žádném fóru (ani polském) jsem ho nenašel (fakt jsem se snažil) a přítel Google dává odkazy jen na reálné stroje... Kdyby někdo věděl,písněte... Díky.
Návrat nahoru Goto down
stefan
štamgast 1
štamgast 1

Počet příspěvků : 18

PříspěvekPředmět: Re: Hledám mod   Mon Sep 17, 2012 11:57 am

ahoj lidičky.prosil bych o radu,nebo link kde najdu tento valník.Hledal jsem všude,ale asi blbě Smile
[You must be registered and logged in to see this link.]
dikes.
Návrat nahoru Goto down
CZTomidlo
Moderátor
Moderátor

Počet příspěvků : 109

PříspěvekPředmět: Re: Hledám mod   Mon Sep 17, 2012 3:05 pm

je na te stránce dole s napisem - direct dowload a pod nim je ikona modhosteru s napisem Gehostet bei modhoster

[You must be registered and logged in to see this image.]  CZTomid
Návrat nahoru Goto down
jandos
štamgast 1
štamgast 1

Počet příspěvků : 23

PříspěvekPředmět: stefan   Mon Sep 17, 2012 3:46 pm

Hej chlape to bych neřek že tu budeme řešit takovou blbost Smile) nic ve zlým ale trochu té intertnetové gramotnosti by jistě neuškodilo nikomu Smile))
Návrat nahoru Goto down
stefan
štamgast 1
štamgast 1

PříspěvekPředmět: Re: Hledám mod   Mon Sep 17, 2012 5:44 pm

Nic ve zlém,ale ten odkaz je na tu konstrukci.Já hledám ten přívěs,co je pod ním.
A mimochodem,mindráky si běž léčit něka jinam.Slušně jsem se zeptal !!!! A když neznáš odpověď.tak raději nic nepublikuj.
Návrat nahoru Goto down
bjatskular
Moderátor
Moderátor

PříspěvekPředmět: Re: Hledám mod   Tue Sep 18, 2012 8:58 am

Zdravím, nemůži si pomoct ale asi 3/4 modů mi přijdou odfláknuté (nic ve zlém chlapi) , já sám mody dělat neumím a ani se o to nesnažím, páč by to dopadlo asi jako kdyz pejsek a kočička vařili dort. Tak prosím pokud někdo zná opravdu dobře udělaný JD 8220,8420,8230,8330,8430,7930,7830,7530,6630,6730 tak mi ho sem prosím hoďte, koukal sem i na premium mody na modhosteru ale většina jsou takové křápy které se například blbě řídí, v interiéru to vypadá jako po nájezdu zlodějů (volant + 1 páčka) a nebo nějaké jiné nedostatky, čím menší a jednodušší stroj tím lépe, nepotřebuju žádné 40megabajtové obludy které mi stejně sekaj kompa Smile Pokud o nějakém víte tak sem s ním, DÍK. diky

Přečti si [You must be registered and logged in to see this link.] a doporučuju pročíst [You must be registered and logged in to see this link.].  [You must be registered and logged in to see this image.]

Win 7 Ultimate 64-bit; Intel Core i7 - 3537U 2.50 GHz; 8GB RAM; AMD Radeon HD 8730M 2GB
Návrat nahoru Goto down
wckr
štamgast 3
štamgast 3

Počet příspěvků : 35

PříspěvekPředmět: Re: Hledám mod   Tue Sep 18, 2012 9:24 am

Od JD ti doporučím jen tyhle 2 traktory

sou parádní, jen mají oba dva špatně udělané závěsné body, proto s tím nehraju, a opravit to neumím. OD JD nic lepšího není
Návrat nahoru Goto down
jandos
štamgast 1
štamgast 1

Počet příspěvků : 23

PříspěvekPředmět: stefan   Tue Sep 18, 2012 4:55 pm

Padre kdyžudělám chybu tak to přiznám , špatně sem si přečetl oč de takže to o té internetové gramotnosti patří i mě Smile každopádně jsem trochu pohledal , koukni na tento [You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat nahoru Goto down
bjatskular
Moderátor
Moderátor

PříspěvekPředmět: Re: Hledám mod   Tue Sep 18, 2012 5:03 pm

wckr, diky, oba sou fajné Smile Thenk jů

Návrat nahoru Goto down
adam852

Počet příspěvků : 6

PříspěvekPředmět: Re: Hledám mod   Thu Sep 20, 2012 4:54 pm

Skerej stranky stahuješ daj vlečky tam mas ze:na silaz,zrno,lisi,rosmetadlá Smile
Návrat nahoru Goto down
Banan

PříspěvekPředmět: Re: Hledám mod   Thu Sep 20, 2012 9:23 pm

prosim radu je tu kombajn na viac plodin alebo ako to spravim lebo mam mapu kde je 18 plodin?/a zatial som tu nič nenašiel vopred dakujem
Návrat nahoru Goto down
bjatskular
Moderátor
Moderátor

PříspěvekPředmět: Re: Hledám mod   Fri Sep 21, 2012 6:11 am

Většina kombajnů už dneska umí více plodin, ale doporučuju si najet na kombajny a skusit zadat Ctrl+F a Multifruit, + stáhnout lištu na slunečnici a kuku. Pokud jde o řepu tak tady máš vše potřebné k řepě, včetně vleku. A pokud se ti líbí nějaký kombajn tak si najdi v návodech jak udělat všežravce, ale upozorňuju tě, je lepší si udělat zálohu Wink

Návrat nahoru Goto down
12011
štamgast 1
štamgast 1

PříspěvekPředmět: Re: Hledám mod   Sat Sep 29, 2012 12:33 pm

ahoj nevedel by si mi poradit ja hladam zetor 12011?
Návrat nahoru Goto down
*Rumpa*

Počet příspěvků : 3

PříspěvekPředmět: pomoc   Mon Oct 08, 2012 7:29 pm

plac zdravim nevite nakej kombajn a vlečku na bavlnu a na slunečnici ja to mam ty virobky ale nevim čim se to seka pošlete mi tu stranku kde to stahnut ty kombajny prosim [You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat nahoru Goto down
bjatskular
Moderátor
Moderátor

PříspěvekPředmět: Re: Hledám mod   Tue Oct 09, 2012 5:42 pm

Nevím co čekáš že tady teď uděláme Very Happy, jestli všichni začneme hledat jen ať TY nemusíš dělat nic Very Happy takový lidi miluju, založí si účet a napíšou : ,,prosim ja bych chtel ten a ten mod, dekuji... ,, Hledej a najdeš

12011 - žádný sem zatím neviděl Sad mám 12145,l ten je celkem povedený, nebo 8011, ale 12011 sem ještě neviděl. Můžeš skusit nějaký Ursus, ty sou podobné a poláci to mají promakané Smile

Návrat nahoru Goto down
bubak
štamgast 1
štamgast 1

Počet příspěvků : 15

PříspěvekPředmět: Re: Hledám mod   Sun Oct 14, 2012 7:53 am

Zdar hledám nějaký mod který by zprůhlednil černý podklad u tabulky ve hře vpravém dolním rohu obrazovky který ukazuje rychlost, stav paliva a pod .zkoušel jsem to hledat na foru ale nic jsem nenašel nevím jak to přesně pojmenovat díky za každou odpověd

A také hledám funční vlek za Tatru 815, kterému fungují směrová světla spoustu jsem jich našel krásné modely ale nefunční směrovky docela mě to deptá a s úpravou to je nad moje síly předem se omlouvám ale může-li někdo něco doporučit předem dík

12011 napsal:
ahoj nevedel by si mi poradit ja hladam zetor 12011?
Tenžádný takový není zkus tenhle je super [You must be registered and logged in to see this link.]

Naposledy upravil Zohan dne Sun Oct 14, 2012 1:13 pm, celkově upraveno 3 krát (Reason for editing : Sloučeno a upraveno)
Návrat nahoru Goto down
fent936
štamgast 5
štamgast 5

Počet příspěvků : 78

PříspěvekPředmět: Re: Hledám mod   Sun Oct 14, 2012 4:14 pm

Čau nevíte někdo co je to za řezačku na tom videu?
Návrat nahoru Goto down
bubak
štamgast 1
štamgast 1

PříspěvekPředmět: Re: Hledám mod   Sun Oct 14, 2012 4:29 pm

fendt936: Krone Big X 1100

Naposledy upravil Zohan dne Sun Oct 14, 2012 6:29 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : Úprava citace by Zohan ;-))
Návrat nahoru Goto down
bjatskular
Moderátor
Moderátor

PříspěvekPředmět: Re: Hledám mod   Sun Oct 14, 2012 6:04 pm

Bubaku, chápu že se snažíš pomoci, ale přečti si prosím pravidla, předchozí příspěvek se necituje. Díky. Smile

Návrat nahoru Goto down
fent936
štamgast 5
štamgast 5

Počet příspěvků : 78

PříspěvekPředmět: Re: Hledám mod   Mon Oct 15, 2012 4:23 pm

Ale to já vím že to je Krone Big X 1100.
Ale jestli je WIP nebo je někde ke stažení(stím podvozkem na lištu a kolejemi).
Návrat nahoru Goto down
alpa53
Master **
Master **

Počet příspěvků : 156

PříspěvekPředmět: Re: Hledám mod   Tue Oct 16, 2012 6:51 am

Nazdar kolchozníci, nehledám sekačku co seká, ale nějaký náklaďák nebo tahač který se hodí k odvozu plodin aji z pola, to znamená bez spojlerů a jiných okras v zadu dvojtá náprava a trošku rychlejší. Už jsem jich prošel asi dvacet různých značek, ale žádnej z nich pořádně nefungoval, nejlepší byl VWConstel... , ale zase vyhazoval moc chyb v logu I love you
Zkouším dál testovat, ale už mně to pomalu přestává bavit, pokud máte něco slušnýho pošlete prosím odkaz. Díky.
Návrat nahoru Goto down
bubak
štamgast 1
štamgast 1

PříspěvekPředmět: Re: Hledám mod   Tue Oct 16, 2012 3:02 pm

Zdar zkus tuhle tatru ta je dobrá [You must be registered and logged in to see this link.] čus Bubák
Návrat nahoru Goto down
tomi-h
Master
Master

Počet příspěvků : 107

PříspěvekPředmět: Re: Hledám mod   Wed Oct 17, 2012 12:49 pm

Prosím pěkně, existuje nějaký funční vlek s pytlema s osivem, se kterým bych mohl přijet k poli a nemusel bych se secím strojem na farmu doplnit?Já na nic nemůžu přijít.
Představoval bych si nějaký starý vlek s otočnou ojí.
Jo a servisní vleky nechci,ty se mi nelíbí.
Předem díky.
Návrat nahoru Goto down
DJ Zajo
štamgast 5
štamgast 5

Počet příspěvků : 68

PříspěvekPředmět: Re: Hledám mod   Wed Oct 17, 2012 1:48 pm

tu máš starú vlečku PTS - 4 OLD

Návrat nahoru Goto down
tomi-h
Master
Master

PříspěvekPředmět: Re: Hledám mod   Wed Oct 17, 2012 2:26 pm

No tak tu mám,ale nepřišel jsem na to, jak z ní naplnit secí mašinu.
Návrat nahoru Goto down
DJ Zajo
štamgast 5
štamgast 5

Počet příspěvků : 68

PříspěvekPředmět: Re: Hledám mod   Wed Oct 17, 2012 7:36 pm

prepína sa 7

má 4 verzie - klasik , siláž , balíky , sadenie
pozor sadivo naberaj z tej strany na ktorej je otvorená bočnica
Návrat nahoru Goto down
tomi-h
Master
Master

PříspěvekPředmět: Re: Hledám mod   Wed Oct 17, 2012 8:15 pm

Na to jsem na všechno přišel, ale když nacouvám k vlečce, tak se secí mašina neplní. Zkouel jsem i plnit vlečku a nic. No každopádně to zkusím znova. Díky
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Hledám mod   Today at 4:26 pm

Návrat nahoru Goto down

Hledám mod
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Mod na hledání podkov

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Pokec (LS11)-