ls-novinky.forumczech.com

PříjemPříjem  FAQFAQ  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

GrassGrowsNotAgain

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Marek Korman
štamgast 6
štamgast 6

Počet příspěvků : 94

PříspěvekPředmět: GrassGrowsNotAgain   Sun Aug 12, 2012 12:36 pm

Kam mam rozbaliť tento mod aby fungoval ?Pretože ked som ho rozbalil do mods ,,,mod nefunguje.Vdaka za rady.
Návrat nahoru Goto down
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.

Počet příspěvků : 468

PříspěvekPředmět: Re: GrassGrowsNotAgain   Sun Aug 12, 2012 4:31 pm

Pokuď máš GrassGrowsNotAgain.zip tak se pouze vloží do mods, pokud ti nefunguje tak zkus jinou mapu nejlépe orig...
Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
hamouzik
štamgast 6
štamgast 6

Počet příspěvků : 91

PříspěvekPředmět: Re: GrassGrowsNotAgain   Sat Aug 25, 2012 7:18 pm

Mám problém s trávou v mapě. Po posekání mi roste furt dokola. Otevřel jsem si map01.i3d v poznámkovém bloku a upravil growstatetime na čísla (př. 540 000) původně tam byli 1.e.006 ,nebo nějak podobný. a to i u obilovin. U trávy to bývá tohle číslo dost často,takže sem si řikal že kdyý to upravim tak mi to vyroste za dýl a ono nic. pšenice,řepka, ječmen -to posekam a neroste nic (a to tam bylo tohle číslo 1.e.006 ). ale u trávy je tohle číslo a roste jak divá. Mám ještě jinou mapu a tam to jde normálně. Dam u trávy nějaké větší číslo a rostě až za dlouho. Nevíte někdo co s tím?
Návrat nahoru Goto down
Marek Korman
štamgast 6
štamgast 6

PříspěvekPředmět: Re: GrassGrowsNotAgain   Wed Oct 03, 2012 3:21 pm

Chcem sa opytať,mal som nakopirovany mod grassgrownotagain v mods zložke.....da sa nejak spraviť aby mi trava začala zova rasť.Zip subor som vytiahol z mods no nepomohlo.Vdaka za rady.
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor

Počet příspěvků : 457

PříspěvekPředmět: Re: GrassGrowsNotAgain   Thu Oct 04, 2012 7:05 am

HAMOUZNIK : 1.e.1.006 je jen jiný formát mnohomístného čísla v Html,.... vezmi si kalkulačku řekni si, za jak dlouho chceš , aby tráva vyrostla (např půl hodinky) a tento časovýb údaj si přepočti na milisekundy, a výsledek vepiš místo oného 1.e1.006 Wink a mělo by to být v cajku

MAREK KORMAN:
dělá to i v original mapě??? pokud ano, zazálohuj si sejvy a mody a reinstaluj hru

JindarCZ
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX[/color]
Návrat nahoru Goto down
Marek Korman
štamgast 6
štamgast 6

PříspěvekPředmět: Re: GrassGrowsNotAgain   Thu Oct 04, 2012 1:50 pm

Nie nie nedelal som to v original mape.No ja chcem pokračovať v rozohratom savegame...len chcem v tomto savegame ktory hram obnoviť rast travy ...šlo by to ?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: GrassGrowsNotAgain   Fri Oct 05, 2012 5:56 pm

Ne to bohužel nejde ,pokud děláš nejaké změny v mapě tak vždy musíš začínat na novém save,jinak ti to pořád načítá ty staré hodnoty !!!!!!
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor

PříspěvekPředmět: Re: GrassGrowsNotAgain   Fri Oct 05, 2012 7:14 pm

Tonn, dnes od tebe čtu třetí odpověď a zase kravina, promiň , ale není to pravda, klidně udělám změnu rychlosti růstu plodiny, aniž by jsem rozjížděl nový save,.......

MARKU : Prosímtě normálně rozbal tu mapu, uprav tu rychlost jak jsem psal a pak zabal - zachovej název zipu mapy a dej do mods a hraj dál a bude to cajk.........
Novou karieru musíš tozjet pouze tehdy, když měníš folie, plodiny a terén , nikoli hodnoty, či samotný model mapy,....... ale to je na některé lidi moc složité asi, no nic, zkus uvidíš..................

JindarCZ
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX[/color]
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: GrassGrowsNotAgain   Fri Oct 05, 2012 7:32 pm

no když myslíš
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor

PříspěvekPředmět: Re: GrassGrowsNotAgain   Sat Oct 06, 2012 12:17 pm

Tonn,: nemyslím - VÍM!!!

JindarCZ
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: GrassGrowsNotAgain   Sat Oct 06, 2012 6:18 pm

Já vím taky svoje o tobě ,že umíš jen něco slíbit a skutek utek!!!!!!!
Návrat nahoru Goto down
Marek Korman
štamgast 6
štamgast 6

PříspěvekPředmět: Re: GrassGrowsNotAgain   Sun Oct 07, 2012 8:45 am

Jindar -CZ .....prosim ta mohol by si mi ešte raz napisať nejaky stručny postup ako to spraviť ?...Vdaka.
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor

PříspěvekPředmět: Re: GrassGrowsNotAgain   Mon Oct 08, 2012 8:19 am

Tonn : jasně, ona závist je svinstvo, ale pokud se mnou máš nějakej konkrétní problém, tak si ho vyřeš sám milý vole, protože já jaksi nemá na starost jen tebe a nikdy jsem nikomu neslíbil, že něco udělám na 100% a už určitě ne do nějakého termínu, takže si mužeš skočit do zdi, nebo si tady projít forum, pořádně se naučit to co umí ostatní a začít radit správně a ne kraviny a to, na co jsem se ti pravděpodobně ještě nedostal, si mužeš udělat sám, nebo budeš muset čekat jako ostatní ( nejsi jediný pod sluncem a za nic mě neplatíš, tak ostatní prominou ten výraz, ale ty tu nepičuj!!!!! )
SUVERENITA A DRZOST NĚKTERÝCH LENOCHŮ MĚ DOVÁDÍ K ŠÍLENSTVÍ!!!! AŽ BUDETE PLATIT, NEBO SE ODVDĚČÍTE JINAK TAK SI TU PÍČUJTE NA LIDI, KTEŘÍ SE VÁM SNAŽÍ POMOCI JAK JEN TO JDE, DO TÉ DOBY DĚTE DOPRDELE, NEBO SE CHOVEJTE SLUŠNĚ POKUD PO NĚKOM NĚCO CHCETE!!!!!!!!!!!
Správcům Fora se omlouvám, ale musím to napsat veřejně aby zase nebyly nějaké dohady o tom, kdo co, kde , pro, za kolik a pod!!!

MAREK :

rozbalit mapu někam do složky, pak si v Notepade++ otevřít soubor mapa.i3d, dát ctrl+f, napsat Layers a odentrovat
to tě hodí do odstavce ve kterém najdeš plodiny na jejichž koncích řádků jesou uvedeny časy, za jakou dobu se plodina dozraje - tuším že to je hodnota"growstatetime"

tuto hodnotu změníš na tvůj vlastní požadovaný časový údaj tak, že tam napíšeš čas zrání, ale v milisekundách (nebudu tu zase rozepisovat , kolik je jedna, 10 100 10000 a milion milisekund na to každý chodil do školy........)
pokud to takto uděláš, nezměníš nijaká znaménka (uvozovky, mezery a pod, tak by ti to mělo uplně v klidu fungovat)

JindarCZ
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: GrassGrowsNotAgain   Today at 10:12 pm

Návrat nahoru Goto down

GrassGrowsNotAgain
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: