ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Prostě to nesype.

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Ramm219
štamgast 3
štamgast 3
Ramm219


Počet příspěvků : 37
Registrován : 29. 04. 12

Prostě to nesype. Empty
PříspěvekPředmět: Prostě to nesype.   Prostě to nesype. EmptySat Sep 22, 2012 6:43 pm

Tož zdravím vás zemědělci virtuální. Nějak mi nejde do palice jak je to vlastně s těma kombajnama udělané. Zkoušel sem Claasa, New Hollanda a těď mám Foršála 16tku. Valím mapu Maerkisches land a jezdím po poli velikosti fotbalového hřiště a už valím druhou souvrať a v bunkru mám nasypáno 31 procent. Asi su debil , ale myslím si že je to značně málo. Hlavně mi netrďte že se neurodilo, nebo že seču pozdě a zrno mám vypadanéVery Happy. Není nějaký fígl na to aby to sypalo trošku více blíže realitě? Dík moc a tož dobré večír všem. Jo a admini či jak na sebe voláte, nebo si říkáte. Pokud tady ten dotaz byl a jako že byl, tak sorry za nové téma, ale posledně jsem se toho moc nedočetl. Copak nikdo neví jak na to? Myslím si že tady sou frajeři kteří do toho vidí o hodně víc jak jiní . Tož Zeman na hrad a mír svámi Very Happy
Návrat nahoru Goto down
bubak
štamgast 1
štamgast 1
bubak


Počet příspěvků : 15
Registrován : 17. 07. 12

Prostě to nesype. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prostě to nesype.   Prostě to nesype. EmptySat Sep 22, 2012 6:59 pm

Tak to zkus pohnojit tím zvýšíš výnos
Návrat nahoru Goto down
 
Prostě to nesype.
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Tak tento kombaj..prostě nádhera.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: