ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Czech map by trucker V4 edit by coufy

Goto down 
AutorZpráva
Brajen
štamgast 2
štamgast 2
Brajen


Počet příspěvků : 30
Registrován : 27. 07. 12

Czech map by trucker V4 edit by coufy Empty
PříspěvekPředmět: Czech map by trucker V4 edit by coufy   Czech map by trucker V4 edit by coufy EmptyTue Sep 25, 2012 2:09 pm

Ahoj prosim vas hral nekdo tuhle mapu? Mapa ma obsahovat nove plodiny jako jsou brambory oves zito a repa a chtel bych se zeptat jestli nahodou nevite proc kdyz chci sadit nejakou s techto rostlin mi ji sazecka neukazuje ukaze mi jen volne policko bez rostliny kterou bych chtel sadit vite prosim vas nekdo pomoct dekuji
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Czech map by trucker V4 edit by coufy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Czech map by trucker V4 edit by coufy   Czech map by trucker V4 edit by coufy EmptyWed Sep 26, 2012 7:39 pm

A máš v mods damé ty mody na ty plodiny ??? možná to je zakomponované v mapě ale to by ti fungovalo,tak si to dej samostatně do modů,možná u té mapy byl nejaký zip Map fruits ne .Já tu mapu nemám ale tak to funguje u všech.
Návrat nahoru Goto down
 
Czech map by trucker V4 edit by coufy
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Czech map by Coufy V2 edit Wolf101
» Czech map by Coufy
» Czech map by Coufy
» Czech map by Coufy V2
» Czech map by Coufy v2 LS15

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: