ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 nejde vláčit ani orat s pomocnikem

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
ge-or-ge

ge-or-ge


Počet příspěvků : 9
Registrován : 22. 08. 11

nejde vláčit ani orat s pomocnikem Empty
PříspěvekPředmět: nejde vláčit ani orat s pomocnikem   nejde vláčit ani orat s pomocnikem EmptySat Sep 29, 2012 3:14 pm

Zdravim začal jsme hrát mapu FlexFeld4 , vsechno mi tam zatim jelo, ale jak jsem začal bud zaoravat nebo i zavlačovat pole po sklizni tak nemuzu pouzit pomocnika, vzdycky popojede par metru a prestane, vypne se, leda to muzu orat sam :/. ??
Návrat nahoru Goto down
lexion750
štamgast 3
štamgast 3
lexion750


Počet příspěvků : 42
Registrován : 16. 09. 11

nejde vláčit ani orat s pomocnikem Empty
PříspěvekPředmět: Re: nejde vláčit ani orat s pomocnikem   nejde vláčit ani orat s pomocnikem EmptySat Sep 29, 2012 6:01 pm

A je na tom poli kde jsi treba vlacil textura po zasetí nebo ne? Zkus na tom poli, kde ti neslo vlacit orat.
Návrat nahoru Goto down
ge-or-ge

ge-or-ge


Počet příspěvků : 9
Registrován : 22. 08. 11

nejde vláčit ani orat s pomocnikem Empty
PříspěvekPředmět: Re: nejde vláčit ani orat s pomocnikem   nejde vláčit ani orat s pomocnikem EmptyTue Oct 02, 2012 8:11 pm

Tak je to tak set jde primo do nezorane ani nevlacene pudy, sice to je mozna vyhoda, vypdata to i divne kdyz seje primo do strniste po slame:(, ale lepsi je klasika, dali by se tam nejaky textury dat a nebo to uz je zakodovany v mape ze to tak bude?
Návrat nahoru Goto down
lexion750
štamgast 3
štamgast 3
lexion750


Počet příspěvků : 42
Registrován : 16. 09. 11

nejde vláčit ani orat s pomocnikem Empty
PříspěvekPředmět: Re: nejde vláčit ani orat s pomocnikem   nejde vláčit ani orat s pomocnikem EmptyWed Oct 03, 2012 2:44 pm

Ono pokud to pole bylo uz zasete od zacatku, tak u nekterych map to tak byva ze je to jakoby zaseté, ale pritom je pod tim textura po zvlačení nebo orání. Zkus tam, kde ti neslo vlacit orat. A pak jak uz to zasejes mela by tam byt textura po zasetí.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





nejde vláčit ani orat s pomocnikem Empty
PříspěvekPředmět: Re: nejde vláčit ani orat s pomocnikem   nejde vláčit ani orat s pomocnikem Empty

Návrat nahoru Goto down
 
nejde vláčit ani orat s pomocnikem
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Nejde mi sputiť hru
» Nejde PDA
» Nejde HKL Pack
» Nejde odinstalovat
» nejde mi zapnúť hru

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: