ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Mapa Agrodruzstvo-Vítkov-+-DLC2-BGA problémy!!!!!!

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Fajticek

Fajticek


Počet příspěvků : 13
Registrován : 04. 10. 12

Mapa Agrodruzstvo-Vítkov-+-DLC2-BGA problémy!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Mapa Agrodruzstvo-Vítkov-+-DLC2-BGA problémy!!!!!!   Mapa Agrodruzstvo-Vítkov-+-DLC2-BGA problémy!!!!!! EmptyThu Oct 04, 2012 12:24 pm

ahoj všechny vás zdravím jsem tady nový,mohli by jste mi někdo poraďit z mapou Agrodruzstvo-Vítkov-+-DLC2-BGA kterou jsem našel na internetu a dal jsem ji do modu.Bez problému se mi načetla takže jsem ji zkoušel hrád,když vezmu zakladní kombajn ze hry a začnu sekat obilí tak začne obilí blikat objevují se tam nezaseté čtverce které se střídají a kombaj se začne sekat v minutových intervalech,hru ukončím a zapnu znovu a když začnu hrád znovu tak se to stane znova.Prosím poraďte kdo s tím má skušenosti?!!!!! Mám originální hru a mám nainstalované dlc3.Počítač je silný takže si myslím že v tom by neměl být problém.Předem moc děkuji za radu.
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

Mapa Agrodruzstvo-Vítkov-+-DLC2-BGA problémy!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa Agrodruzstvo-Vítkov-+-DLC2-BGA problémy!!!!!!   Mapa Agrodruzstvo-Vítkov-+-DLC2-BGA problémy!!!!!! EmptyFri Oct 05, 2012 8:24 am

co je podle tebe "silný" počítač?? napiš sem HW konfiguraci
Návrat nahoru Goto down
Fajticek

Fajticek


Počet příspěvků : 13
Registrován : 04. 10. 12

Mapa Agrodruzstvo-Vítkov-+-DLC2-BGA problémy!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa Agrodruzstvo-Vítkov-+-DLC2-BGA problémy!!!!!!   Mapa Agrodruzstvo-Vítkov-+-DLC2-BGA problémy!!!!!! EmptyFri Oct 05, 2012 12:41 pm

parametry mého notebooku

grafika: intel(r)HD graphiccs 3000
operating sistém:Windows 7 Service Pck 1
Directx verzion:10.1
Physical Memory:4043MB
Minimum Graphics Memory:32MB
Maximu Graphics Memory:2838MB
Graphics Memory in Use:263MB
Procesor:Intel64 Family 6 model 42stepping 7
Processor Speed:2394MHZ
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

Mapa Agrodruzstvo-Vítkov-+-DLC2-BGA problémy!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa Agrodruzstvo-Vítkov-+-DLC2-BGA problémy!!!!!!   Mapa Agrodruzstvo-Vítkov-+-DLC2-BGA problémy!!!!!! EmptyFri Oct 05, 2012 7:19 pm

http://pc.poradna.net/q/view/706311-intel-hd-graphics-3000-nebo-amd-radeon-hd6490m-1gb#r706313

Koukni na todle ........

pak uvidíš, když ti napíšu, že LSko běží jako jedna z mála her přímo v 3D editoru a proto je nehorázně náročná ( co se týče stažených, ne zcel , nebo vůbec optimalizovaných map) na Grafiku, tak pak asi pochopíš, kde je problém..... Wink
Návrat nahoru Goto down
Fajticek

Fajticek


Počet příspěvků : 13
Registrován : 04. 10. 12

Mapa Agrodruzstvo-Vítkov-+-DLC2-BGA problémy!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa Agrodruzstvo-Vítkov-+-DLC2-BGA problémy!!!!!!   Mapa Agrodruzstvo-Vítkov-+-DLC2-BGA problémy!!!!!! EmptySun Oct 07, 2012 5:50 pm

takze je ta grafika spatná a slabá ?
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

Mapa Agrodruzstvo-Vítkov-+-DLC2-BGA problémy!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa Agrodruzstvo-Vítkov-+-DLC2-BGA problémy!!!!!!   Mapa Agrodruzstvo-Vítkov-+-DLC2-BGA problémy!!!!!! EmptyMon Oct 08, 2012 8:26 am

netvrdím, že je slabá, já HW zase tak moc nerozumím, ale podle toho co jsem četl o ní na některých forech se píše, že je 256ková a má podle mě pomalou frekvenci, což by ti asi stačilo na original mapu a na origo mody, ale asi ne na stažené věci, ještě ti doporučím otevřít si v notepad++ soubor game.xml (najdeš v dokumentech jako je složka s mody) a tam si změnit u položky "controls" false na "true" a pak ve hře zmáčknout F2 a v pravo nahoře na monitoru u hodin se ti zobrazí hodnota FPS, koukni kolik ji máš na základní mapě a kolik na Vítkově a uvidíš, zda a jak ti to počítač zvládá ( jedná se počet vykreslených snímků za sekundu )
Návrat nahoru Goto down
jd7810
štamgast 1
štamgast 1
jd7810


Počet příspěvků : 15
Registrován : 19. 09. 11

Mapa Agrodruzstvo-Vítkov-+-DLC2-BGA problémy!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa Agrodruzstvo-Vítkov-+-DLC2-BGA problémy!!!!!!   Mapa Agrodruzstvo-Vítkov-+-DLC2-BGA problémy!!!!!! EmptyTue Oct 16, 2012 6:27 pm

aHOJ STAHNUL JSEM SI TUDLE MAPU, A BLBNE MI V NI PDA, STROJ SE MI NEUKAZUJE KDE VE SKUTECNOSTI JE. DIKY ZA RADU
Návrat nahoru Goto down
Thrak
štamgast 5
štamgast 5
avatar


Počet příspěvků : 63
Registrován : 02. 08. 11

Mapa Agrodruzstvo-Vítkov-+-DLC2-BGA problémy!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa Agrodruzstvo-Vítkov-+-DLC2-BGA problémy!!!!!!   Mapa Agrodruzstvo-Vítkov-+-DLC2-BGA problémy!!!!!! EmptyTue Oct 16, 2012 7:20 pm

daj si alt-v tim si centrujes mapu mas to aj u popicku kdzy se ti nacte mapa..
Návrat nahoru Goto down
bjatskular
Moderátor
Moderátor
bjatskular


Počet příspěvků : 378
Registrován : 25. 08. 11

Mapa Agrodruzstvo-Vítkov-+-DLC2-BGA problémy!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa Agrodruzstvo-Vítkov-+-DLC2-BGA problémy!!!!!!   Mapa Agrodruzstvo-Vítkov-+-DLC2-BGA problémy!!!!!! EmptyWed Oct 17, 2012 12:53 pm

Je ro napsaný i jak se ti ta mapa načítá tak v tom 3. oddílu je to napsaný Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mapa Agrodruzstvo-Vítkov-+-DLC2-BGA problémy!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa Agrodruzstvo-Vítkov-+-DLC2-BGA problémy!!!!!!   Mapa Agrodruzstvo-Vítkov-+-DLC2-BGA problémy!!!!!! Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Mapa Agrodruzstvo-Vítkov-+-DLC2-BGA problémy!!!!!!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Problémy s grafikou
» Grafické problémy na modoch
» Problémy s novou mapou
» Thueringen Rhoen map
» zd BRODEK problemy pri spuštany

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: