ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Volant!!!

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
ossik

ossik


Počet příspěvků : 3
Registrován : 20. 06. 12

Volant!!! Empty
PříspěvekPředmět: Volant!!!   Volant!!! EmptySun Oct 07, 2012 10:10 am

Ahojte, vyskotol sa mi mensi problem s volantom....kupil som si LOGITECH FORMULA FORCE EX a mam taky problem ze v LS mi nefunguju spatne vazby a strasne tazko ide....ale ked spustim NFS tak bez problemov to funguje...neviete mi kde robim chybu?? akoze v nastaveniach mam povolenu moznost hrat s volantom...aj si ho vsetko krasne nastavim (myslim funkciovo) ale ked ho mam zapaty do elektriky tak by maly fungovat spatne vazby...ale nic...tak zatial ho pouzivam stylom ze neni napojeny na elektrinu ide sice lahsie ale sa mi nevracia do povodnej polohy cize nastred....PROSIM pomozte mi uz som stoho zufaly....a som googlil a nic som nenasiel... Sad
Návrat nahoru Goto down
steev

steev


Počet příspěvků : 6
Registrován : 31. 08. 11

Volant!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volant!!!   Volant!!! EmptySun Oct 21, 2012 6:25 pm

Ahoj všichni.
Nechci zakládat nové vlákno, tak to napíšu sem.

Vlastním volant SideWinder Force Feedback Wheel (USB) a potřeboval bych ve W7 nastavit společnou osu pro plyn a brzdu, samozřejmě pro LS11. Z dema LS13 jsem se dozvěděl, že tam je to stejný. Po hledáni jsem nenašel žádnej ovladač origo pro W7, W7 si nahodí svůj , který pro osu plynu priřadí "Y" a pro brzdu "Z".

Pokud jsem někde něco našel, tak se odkazují, že v ovladači se má zatrhnou "steering axis", což u svého ovladače z W7 nemám.

Prosím ví někdo jak na to ??? pls
Návrat nahoru Goto down
ossik

ossik


Počet příspěvků : 3
Registrován : 20. 06. 12

Volant!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volant!!!   Volant!!! EmptyMon Oct 22, 2012 4:22 pm

ako nic vzlom ale TUTO TI NIKTO NEODPISE..kedze ani na moj problem nikto neodpisal...ale kedze som si dal zafajknut kazdu zmenu v tejto teme tak som si vsimol ze aspon ty si nieco napisal...tka ti skusim pomoct aspon JA KED UZ INY SA NA OSTATNYCH s prepacenim JEBU confused .....
takze
skusal si pozriet v nastaveniach ovladaca pre volant? ci nahodou nemas nieco zle zafajknute?? lebo ja som mal podobny problem ze som sa nevedel nastavit pedale vlastne mi furt vyhadzovalo rovanku os ako bola na volant ale som zistil ze som ma zafajknute nieco pod nazvon "combinate" ....a ked som to odskrtol tak to uz normalne reagovalo...
Návrat nahoru Goto down
jandos
štamgast 1
štamgast 1
jandos


Počet příspěvků : 23
Registrován : 24. 11. 11

Volant!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volant!!!   Volant!!! EmptyMon Oct 22, 2012 5:03 pm

zdar
Pro nastavení os na pedálech volantu je třeba jít do : ovladácí panely - hardware - zařízení - název volantu
dále kliknout na vlastnosti a najít pložku pedal reported as: A zatrhnout Combined (single axis-used for most games) a uložit
mělo by to jet aky jsem to řešil a funguje to .
Návrat nahoru Goto down
steev

steev


Počet příspěvků : 6
Registrován : 31. 08. 11

Volant!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volant!!!   Volant!!! EmptyTue Oct 23, 2012 6:04 am

Děkuji, Vám oběma.
Ale toto jsem se dočetl na zahraničních servrech. U mě toto není možné, protože, jak jsem psal, W7 si dohodí vlastní ovladač, ktery je univerzálni a neni přímo pro můj volat a tato položka na zaškrtnutí tam není. Sad
Jestli se nepletu, tak to co dohodí W7 jako ovladač má název "Herní zařízení standartu HID"
Takže to vypadá, že buď to, volat vyhodím a nebo se smířím s tím, že zpátečku budu mít na klávesnici.
Nevím proč, progaramátoři u Giants software, nerozdělili tuto osu. Neznám jinou hru, která, pokud počítá, že se bude ovládat volantem, neměla rozdělenou osu pro plyn a brzdu.
Brečím hezky, ale je mi to ho**o platný. Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

Volant!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volant!!!   Volant!!! EmptyTue Oct 23, 2012 8:27 am

já todle tedy ještě neřešil, vystřídal sem 4 volanty na 7kách i XPéčkách a todle mě naštěstí nepotkalo, ale taky sem nikde nedrškova, když jsem měl problém,že mě nikdo HNED neporadil!!!

nemáš náhodou na tom volantu taky přepínání mezi režimy nastavení??? Ono totiž já třeba na volantu mám 3 režimy , pod kterými umí běhat ........ a každý se tváří na jinech woknech jinak,...... popřípadě sem slyšel (vlastní zkušenost nemám) o tom, že existuje díky některým software utilitkám vlastní nastavení os a tlačítek na ovladačích, třeba se někdo chytne a rozepíše se víc,.....
Návrat nahoru Goto down
steev

steev


Počet příspěvků : 6
Registrován : 31. 08. 11

Volant!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volant!!!   Volant!!! EmptyWed Oct 24, 2012 11:18 am

Děkuji za rady,
ten software pro nastaveni os by se možná hodil. Pokud někdo ví, kde ho sehnat.

Děkuji předem. ;-)
Návrat nahoru Goto down
Kubulka
štamgast 6
štamgast 6
Kubulka


Počet příspěvků : 85
Registrován : 05. 04. 12

Volant!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volant!!!   Volant!!! EmptyThu Jan 03, 2013 8:24 pm

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Volant!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volant!!!   Volant!!! Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Volant!!!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Volant
» FS 15 Volant
» Volant plus joystick
» volant a joystick
» Volant logitech G27

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: