ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 profarm 1 problém s bga

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
lukasungr
štamgast 1
štamgast 1
lukasungr


Počet příspěvků : 22
Registrován : 28. 08. 11

profarm 1 problém s bga Empty
PříspěvekPředmět: profarm 1 problém s bga   profarm 1 problém s bga EmptyFri Oct 12, 2012 10:51 pm

Zdravím vás po dlohém rozhodování o koupi tohoto doplňku do hry TZ2 jsem si jej koupil zde na ls-novnkách jsem našel dodatek do mapy bga a stáje pro krávy a co jsem zjistil je že mě nefunguje vysejpáni do jam všude mužu vysejpat ale v bga a v kravíně to nejde ty váhy mě fungujou tak jsem tam skusil dát mapBGA a mapBGASilo zde na ls-novinkách a kdyš najedu do jámy tak mě hra celá zamrzne a kdyš jsem tam dal ty dva soubory mapBGA a mapBGASilo z mapy czech map by trucker 1245 v 6 tak hra funguje normálně ale vysypat tam nejde prosím poraďte
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

profarm 1 problém s bga Empty
PříspěvekPředmět: Re: profarm 1 problém s bga   profarm 1 problém s bga EmptyMon Oct 15, 2012 7:11 am

Ahoj, někde na Ls novinky najdeš MapBgaSiloV2 to zkus, jinak tam dej kdyžtak tu verzi Bioplynky druhou, bez stájí ta šlape na 100% a kvůli váze tam musíš ještě do mods narvat MapWeightStation.zip a taky doporučuji pořádně koukat a číst všechno se to tu řešilo a dokonce jsem tam hodně odkazů na funkční i podpůrné mody dával v tematu ProFarm1 Wink
Návrat nahoru Goto down
lukasungr
štamgast 1
štamgast 1
lukasungr


Počet příspěvků : 22
Registrován : 28. 08. 11

profarm 1 problém s bga Empty
PříspěvekPředmět: Re: profarm 1 problém s bga   profarm 1 problém s bga EmptyTue Oct 16, 2012 10:23 am

ahoj tak jsem tam skusil dát jen samotné bga a ten soubor MapBgaSiloV2 a hru mi to zase zaseklo
Návrat nahoru Goto down
lukasungr
štamgast 1
štamgast 1
lukasungr


Počet příspěvků : 22
Registrován : 28. 08. 11

profarm 1 problém s bga Empty
PříspěvekPředmět: Re: profarm 1 problém s bga   profarm 1 problém s bga EmptySun Oct 21, 2012 8:49 pm

Už jsem na to přišel ono stačí najet s plným vlekem siláže a už to tam jde vysejpal tak bych těl poprosit adminy o přesunutí do vyřešenéjch díky všm za pomoct
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





profarm 1 problém s bga Empty
PříspěvekPředmět: Re: profarm 1 problém s bga   profarm 1 problém s bga Empty

Návrat nahoru Goto down
 
profarm 1 problém s bga
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Pro farm1.
» profarm 1
» profarm 1
» Pack profarm-1
» ProFarm 2013

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Pokec (LS11)-
Přejdi na: