ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Fortschritt E524 - nejde pripojit vlek

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Provil

Provil


Počet příspěvků : 10
Registrován : 06. 10. 12

Fortschritt E524 - nejde pripojit vlek Empty
PříspěvekPředmět: Fortschritt E524 - nejde pripojit vlek   Fortschritt E524 - nejde pripojit vlek EmptySun Oct 14, 2012 2:24 pm

Ahoj. Hledal jsem ale nenasel jsem co potrebuji. Tak pisu. Nevim jak udelat aby se mi pripojil vlek. V .xml je zapsany ale nefunguje kdyz couvnu k vleku. Jediny u ktereho to jde se neda upravit pro AP. Po vlozeni nejde, zda se mi ze je to konvert z 2009. Nasel jsem si jiny ale zas nejde pripojit vlek. Poradil by mi nekdo kde muze byt problem? Rano jsem tu procital forum ale nezjistil nic.

Pro pripad prikladam i onen model ktery se snazim opravit aby sel pripojit vlek:

www.promos.4fan.cz/wp-content/uploads/2012/10/Fortschritt_E524_test.zip

Za rady dekuji, Martin.
Návrat nahoru Goto down
http://www.promos.4fan.cz
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

Fortschritt E524 - nejde pripojit vlek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fortschritt E524 - nejde pripojit vlek   Fortschritt E524 - nejde pripojit vlek EmptyMon Oct 15, 2012 7:15 am

divné !! já mám 524ku které vlek i AP jdou, takže začnem postupně, zkoušel jsi více vleků??
2) pokud ti nejde AP , není to tím, že je to konvert ale asi tím, že to máš špatně vložené
3) skontroloval jsi jestli ti sedí attacher na správném místě a zda souhlasí typ atacheru s podvalem???
Návrat nahoru Goto down
Provil

Provil


Počet příspěvků : 10
Registrován : 06. 10. 12

Fortschritt E524 - nejde pripojit vlek Empty
PříspěvekPředmět: E524   Fortschritt E524 - nejde pripojit vlek EmptyMon Oct 15, 2012 10:05 am

Uz je tomu dlouho co jsem ho stahl. Mel by to byt tenhle: http://www.ulozto.cz/xKj3CZ2/open-me-fortschritt-e524-zip .. ma reklamu na boku LS2009.de. Neni to prvni kombajn do ktereho jsem AP daval a vzdy to bezproblemu chodilo. Jen tento ma jiny modDesc.xml takze jsem tam pridaval jak radky imputbildin tak specializaci. Ve hre to vypadalo tak ze AP info neslo zapnout ale ta zluta sipecka ne zaber tam byla porad. Stahl jsem si tedy jiny model v texturove stejnych barvach, ten ktery jsem postoval nahore. modDesc.xml ma uz jiny ten podle me spravny, kde se da zapsat AP aniz bych radky musel vytvaret nove. Jenze zase nefunguje pripojeni voziku pro kosu. Oba modely jsem otevrel v GE a jsou takrka stejne a attach je ve stejnem miste. Vic jsem do toho nehrabal. V GE delam jen mapy nebo vkladam AP kombajnum ci traktorum. Zkousel jsem dalsi dva voziky a nic, pripojeni se proste nerozsviti.

Pokud mas tedy tehle barevne stejny kombajn ci ten sami v modrem provedeni a funkcni pripojeni voziku a AP chtel bych o nej poprosit. Jezdil jsem snim uz v 2009 a je to jediny stary kombajn pouzivany mezi modernim zbytkem strojoveho parku.

Martin Provil
Návrat nahoru Goto down
http://www.promos.4fan.cz
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

Fortschritt E524 - nejde pripojit vlek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fortschritt E524 - nejde pripojit vlek   Fortschritt E524 - nejde pripojit vlek EmptyMon Oct 15, 2012 5:26 pm

skouknu to časem, ale pokud si tam dával AP a zustala ti tam šipka pořád, tak to je chyba modifikace moddesc a stroj.xml., nikoli chyba převodu, dej mě tak 14 dní až budu mí čas kouknu pak se připomeň
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Fortschritt E524 - nejde pripojit vlek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fortschritt E524 - nejde pripojit vlek   Fortschritt E524 - nejde pripojit vlek Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Fortschritt E524 - nejde pripojit vlek
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Nelze se nikam připojit
» nejde koupit vlek
» Nejde odpojit vlek
» vlek (platak) nejde koupit
» nejde mi zapriahnut vlek na list

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: