ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Problém s jámou BGA

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
TKydla

TKydla


Počet příspěvků : 2
Registrován : 06. 10. 12

Problém s jámou BGA Empty
PříspěvekPředmět: Problém s jámou BGA   Problém s jámou BGA EmptyTue Oct 23, 2012 10:20 am

Ahoj, prosím o radu. Mám mapu Homeland V2 a v ním BGA. BGA funguej bez problému jámy jsem naplnil kukuřicí a zaplachtoval. Odebírám siláž v pohodě ale ted mi naskočila hlaška že je utužení pouze 91% a zbylá siláž je "manure" což je hnuj. Jámu jsem vybral skoro celou a před koncem mi to právě začlo tohle psát. Píše to dál že musím jámu vyprázdnit aby mohla být opět naplněna. Jenže jak jí vyprázdnit když to ničím nenaberu ten zbytek, mám lopatu na hnuj s kterou ho nakládám normálně. Na BGA lopatu to nereaguje. Nevíš co s tím? Lopatu na hnuj mám multifruit. Chci navážet další kuku a nemůžu. Díky moc za radu. S pozdravem Kydla.
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

Problém s jámou BGA Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s jámou BGA   Problém s jámou BGA EmptyTue Oct 23, 2012 11:43 am

Čeče, to je past na mozek,..... pokud mohu, tak bych se tě nejprve na pár věcí vyptal,...... 1) máš v té lopatě vepsaný hnuj stejně jako je na výstupu v té jámě??
Návrat nahoru Goto down
TKydla

TKydla


Počet příspěvků : 2
Registrován : 06. 10. 12

Problém s jámou BGA Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s jámou BGA   Problém s jámou BGA EmptyTue Oct 23, 2012 11:53 am

Ano, v lopatě mám vepsaný hnuj, vyzkoušel jsem 3 různý lopaty a nic. Bud je na výstupu z jámy jinak pojmenovaný hnuj nebo nevím. Lopata je multifruit. Nějaké další otázky, rád odpovím. Díky
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

Problém s jámou BGA Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s jámou BGA   Problém s jámou BGA EmptyWed Oct 24, 2012 7:20 am

Proto se ptám, zda to máš v lopatě stejně napsané jako v jámě, otevři i3d mapy v GEditoru, skoč si na tu jámu a tam si dej na triggeru "userAtributes" a v nich se podívej jak tam je hnuj napsaný, popřípadě jej pojmenuj stejně , jak to je ve lžíci Wink
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Problém s jámou BGA Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s jámou BGA   Problém s jámou BGA Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Problém s jámou BGA
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» problém se silážní jámou
» Problem s MP
» Problém
» Problem s MP
» problém s fl

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: