ls-novinky.forumczech.com

PříjemPříjem  FAQFAQ  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Error ve hře

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Jendes
Moderátor
Moderátor

Počet příspěvků : 146

PříspěvekPředmět: Error ve hře   Sat Oct 27, 2012 11:30 am

Zdravím všechny..Nevím jestli tenhle problém někdo má nebo jestli jenom já mám retardovanej PC. To co sem teď napíšu mě dělalo úplně stejně u LS 2011 u EN a CZ verze, ale u německé vůbec..Ta šlapala jako hodinky. Tak teda k věci. Zapnu hru dám si normálně kariéru (mimochodem dělá to i když si dám třeba tutorial) načte se to, dám start a za pár sekund celá hra zamrzne, chvíli je seklá a pak se buďto objeví celá bílá obrazovka a napíše se "Program Giants engine neodpovídá" (viz. obrázek 1) a nebo po zamrznutí to spadne na plochu bílá obrazovka zůstane jenom na části a vystřelí mi tam bublina s chybou (viz. obrázek 2)...Udělalo mi to obojí tak jsem sem dal obě chyby ale oboje má stejnou souvistlost. Někdy to napíše tamtu chybu a někdy zas tuhle. Ale jak říkám toto samé mě dělalo i v LS2011 ale pouze v EN a CZ verzi!!! Německá jela v pohodě. Teď mám LS2013 EN verzi a zase to blbne. Vůbec nevím co je to za chybu a v čem by mohl být problém. Kdyby někdo věděl tak napište prosím. Děkuji.

Obrázek 1

Obrázek 2

Moderátor

Počet příspěvků : 109

PříspěvekPředmět: Re: Error ve hře   Sat Oct 27, 2012 5:14 pm

doufám že máš aktuální ovladač grafické karty, a zkus v CCC nastavit v sekci Hraní - Nastavení 3D aplikací, zatrhnout Deaktivovat Catalyst A.I. popřípadě si zkus pohrát s nastavením vyhlazování a pod.

CZTomid
Návrat nahoru Goto down
Jendes
Moderátor
Moderátor

PříspěvekPředmět: Re: Error ve hře   Sun Oct 28, 2012 8:57 am

Aktuální ovladač mám..Deaktivoval jsem ten Catalyst A.I. a furt to samé..Ale mě furt nejde do hlavy proč tohle nedělá u německé verze!! a ani u ostatních her, prostě jenom u české a anglické verze hry...Vůbec nevím co by tam mohlo být za chybu. Sad

Moderátor

PříspěvekPředmět: Re: Error ve hře   Sun Oct 28, 2012 7:07 pm

mne to jeden čas dělalo u anglicke LS 11, zkoušel jsem různá nastavení, pak jsem si stahnul soft na aktualizaci ovladačů všechno jsem aktualizoval (chipset, zvukovku, atd.) a nějakým zázrakem to přestalo a ted u české LS13 zatím bez problému (Win 7 64bit, radeon 3650 ovladač z 5.4.2012 to je myslím verze 12.4)

CZTomid
Návrat nahoru Goto down
Jendes
Moderátor
Moderátor

PříspěvekPředmět: Re: Error ve hře   Sun Oct 28, 2012 8:45 pm

Přesně to samé jsem udělal také..Program našel nějaké aktualizace zvukovky, i toho chipsetu jak říkáš ale stejně to nepomohlo..Sem z toho jelen.. Rolling Eyes Ale někdy ta hra spadne hned, někdy třeba za 10 minut..rekord byl 15 minut. Very Happy Sad

Moderátor

PříspěvekPředmět: Re: Error ve hře   Mon Oct 29, 2012 7:09 am

možná by bylo dobré zkuit si od někoho pujčit grafarnu a vyzkoušet jinou.

CZTomid
Návrat nahoru Goto down
Jendes
Moderátor
Moderátor

PříspěvekPředmět: Re: Error ve hře   Mon Oct 29, 2012 8:41 am

Njn ale to by přece nešla ani ta DE verze kdyby to bylo grafou..

Master **

Počet příspěvků : 156

PříspěvekPředmět: Re: Error ve hře   Mon Jan 14, 2013 11:23 am

Ahoj lidi, nechcu zakládat novy téma, chtěl bych se zeptat co znamená v logu toto : Error: UVs out of range [-8,8] main_visShape'
Error: UVs out of range [-8,8] polySurfaceShape13'
Hra mi jede normálně, nepadá hraju zákl. mapu. Díky za odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Afro07
Ace ***
Ace ***

Počet příspěvků : 281

PříspěvekPředmět: Re: Error ve hře   Mon Jan 14, 2013 5:58 pm

Vidím, že sis stáhl New Hollanda CX 880 převedeného z Pro Farm-u
Jinak je to chyba textur, jsou udělány špatně... a celý mód je k ničemu, protože ten první error u "main_visShape" to je tělo celého kombajnu... error číslo dvě by šel opravit.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Error ve hře   Mon Jan 14, 2013 7:55 pm

Afro te není chyba textury ale že je ten model špatně naskinovaný. Texturu opravíš v celku jednoduše ale model opravit, to není jen tak jednoduché.
Návrat nahoru Goto down
Afro07
Ace ***
Ace ***

PříspěvekPředmět: Re: Error ve hře   Mon Jan 14, 2013 8:09 pm

Tonn: Mno já to myslel právě takhle, jen jsem se špatně vyjádřil, díky za opravu.

Co se týče toho druhého erroru, jelikož se jedná o plochu zobrazované plodiny v bunkru, jednoduše se ta vadná nahradí jinou (jsou tam další tři) a použije se původní textura.

Jinak tento New Holland vypadá dobře (pokud nepočítám ty chyby)... teď vyšel nedávno znova a měl pouze chybu UVs u toho povrchu té plodiny, ta chyba s celým tělem stroje už tam nebyla. Zato tam ale bylo spousta upozornění, jelikož nové textrury nebyly v dds formátu.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Error ve hře   Mon Jan 14, 2013 8:20 pm

Jooo ?? dej link na něj
Návrat nahoru Goto down
Afro07
Ace ***
Ace ***

PříspěvekPředmět: Re: Error ve hře   Mon Jan 14, 2013 9:09 pm

Tonn: Tady to je

Je to podobný pack jako ten první ale chybí tam lišta na kukuřici a podval, ale ty lze přidat z té první verze, liší se pouze odstín textury, která je u novější verze jemně tmavší.
Návrat nahoru Goto down
alpa53
Master **
Master **

Počet příspěvků : 156

PříspěvekPředmět: Re: Error ve hře   Tue Jan 15, 2013 8:56 am

Kombajn jede v pohodě, pokud to nebude dělat nějaky kyksy tak si ho nechám dokud nebude něco lepšího. Děkuju vám za vysvětlení a přidávám body.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Error ve hře   Sat Jan 19, 2013 2:01 pm

Takže jsem toho kombajna opravil. Jede bez chyb i v MP. Log má čistý, žádné UVs chyby ani žádné jiné a udělal jsem to jako pack. Takže tam jsou obě lišty a vozík na lištu.
Tady je odkaz:
http://www.uloz.to/xXbRQ67/nh-cx880pack-zip
Návrat nahoru Goto down
Afro07
Ace ***
Ace ***

PříspěvekPředmět: Re: Error ve hře   Mon Jan 21, 2013 12:28 pm

Mno, když vidím tu opravenou CX 880, tak se mi zdá, že to bylo jaksi kontraproduktivní.

Ty textury jsou hrozné, ovšem to není chyba Tonn-a, stejnou prasárnu i mě dělal konvertor textur do dds formátu. Už jsem se ptal v jiném topicu, jak vybrat správný formát dds textur, bylo mi řečeno, že tam jsou tři hlavní DT1,2 a 5 mám dojem. Ale k čemu to, když vám to konvertor takto sprzní.

Jinak děkuju Tonn-ovi, za veškeré úsilí které do toho módu vložil při opravě.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Error ve hře   Mon Jan 21, 2013 2:22 pm

Na ten vzhled nemá vliv textura. Ten opravený kokpit není tak kvalitně opraven jak by se zdálo. Ono nevím jak ty ale já pokud jezdím z kombajnem, tak se dívám před sebe kam jedu a co a jak dělám. I jak si psal tu texturu třeba vyměnit z toho druhého kombajnu, tak to nepomohlo. Ten kokpit je sice opravený, bez UVs chyby ale s malou vadou.
Návrat nahoru Goto down
agronom
štamgast 6
štamgast 6

Počet příspěvků : 90

PříspěvekPředmět: Re: Error ve hře   Sun Feb 24, 2013 10:54 am

prosim vratte se ktematu a ohledne te chyby tak mi to hazi uplne stejne kdyz si chci hru dat do listy abych mohl jit na plochu zkousel jsem to a nejspis je chyba v updatu 1,4 protoze sem to preinstaloval bez niceho (zadny update jen zakladni hra) jede bez problemu i kdyz to chci dat do listy, kdyz nainstaluju update 1.3 tak hra funguje taky normalne i schovani do listy, po instalaci 1.4 uz nastane problem nevim ale kde v logu nic neni proto nejspis bude chyba v updatu 1.4 ale zajmalo by me jestli to dela ostatnim ten update
Návrat nahoru Goto down
agronom
štamgast 6
štamgast 6

PříspěvekPředmět: Re: Error ve hře   Thu Mar 14, 2013 7:30 pm

vite nekdo co je to za chybu proc to pada kdyz to chci dat do listy
Návrat nahoru Goto down
marwe007-cz
Ace *
Ace *

Počet příspěvků : 247

PříspěvekPředmět: Re: Error ve hře   Thu Mar 14, 2013 8:55 pm

Nech si raději projet všechny ovladače jestli je máš opravdu aktualní. Tady je prográmek který ti to zkontroluje, taky ho používám a je to padáda. http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/systemove_nastroje/optimalizace_systemu/slimdrivers/
Návrat nahoru Goto down
agronom
štamgast 6
štamgast 6

PříspěvekPředmět: Re: Error ve hře   Sat Mar 16, 2013 9:30 pm

naslo mi to nejake aktualizace ale nic podstatneho ale hra ma porad stejnou chybu co sem se dival na stranky z kama se stahuje update pro farming tak je tam vztup na forum a tam sem se dosetl ze tento problem delala predtim i anglicka verze a uz to opravili ale ta nejde nainstalovat jen tak to by se museli odinstalovat asi ceske aby sli anglicke updaty instalovat (nezkousel jsem ) ale o ceske verzi na foru nic neni zmineno vubec o chybe v cz 1.4
Návrat nahoru Goto down
marwe007-cz
Ace *
Ace *

PříspěvekPředmět: Re: Error ve hře   Sat Mar 16, 2013 9:32 pm

Tak to už teda nevim co by to mohlo dělat.
Návrat nahoru Goto down
Dawik
štamgast 2
štamgast 2

Počet příspěvků : 25

PříspěvekPředmět: Re: Error ve hře   Thu Apr 11, 2013 7:01 pm

Zdravim, nechci zakládat nový téma, tak se ptám. Nestává se někomu, že mu hra ani nezamrzne, ani nespadne, jen jakoby nefunguje klávesnice??? Prostě trator se zasekne v jednom směru a jede pořád rovně, nejde zastavit ani zatočit ani nic. Ani přepnout na jiný stroj a ani se nedá celá hra ukončit... Napadlo mně, že je to modem, ale už mam asi desátý mod na zkoušku a děje se to pořád. Prosim o radu, Díky moc.
Návrat nahoru Goto down
marwe007-cz
Ace *
Ace *

PříspěvekPředmět: Re: Error ve hře   Thu Apr 11, 2013 7:16 pm

A když si pustíš hru bez modu tak ti to taky dělá? Mě tohle osobně dělal jeden traktor to byl špatně převedený z ls11 do ls13.
Návrat nahoru Goto down
Dawik
štamgast 2
štamgast 2

PříspěvekPředmět: Re: Error ve hře   Thu Apr 11, 2013 7:46 pm

když spustím hru bez modů tak to jede... je mi ale divný, že by byla špatně udělaná např... tatra od agro czech team.... to je divné...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Error ve hře   Thu Apr 11, 2013 9:43 pm

A co ti píše log hry. První se dívej tam, najdeš tam odpověd na svoje otázky a jako mody od nich nejsou vždy bez chyb. V tom logu to hned vidíš.
Návrat nahoru Goto down
Dawik
štamgast 2
štamgast 2

PříspěvekPředmět: Re: Error ve hře   Fri Apr 12, 2013 1:04 pm

a kde najdu ten log hry?? Very Happy sem fakt mimo
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Error ve hře   Fri Apr 12, 2013 2:42 pm

Podívej se sem. http://www.ls-novinky.cz/Caste-otazky.html?radek=93&tlacitko=detail&list=15
Návrat nahoru Goto down
Dawik
štamgast 2
štamgast 2

PříspěvekPředmět: Re: Error ve hře   Sat Apr 13, 2013 7:12 pm

dělá to ZZZ_courseplay...... nevíte jestli už je někde opravený ??
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Error ve hře   Today at 7:55 pm

Návrat nahoru Goto down

Error ve hře
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Oprava chyby Error: UVs out of range [-8,8]

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Technické-
Přejdi na: