ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Špatná funkce samosběrného vozu na balíky

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
ludvajz

ludvajz


Počet příspěvků : 6
Registrován : 28. 10. 12

Špatná funkce samosběrného vozu na balíky Empty
PříspěvekPředmět: Špatná funkce samosběrného vozu na balíky   Špatná funkce samosběrného vozu na balíky EmptyThu Nov 01, 2012 10:48 am

Ahoj,
našel jsem si doporučovaný Sipmadromader na ulozto dle linku fora, kde se
řeší nefunkční sběrače na balíky. Nicméně, pořád jedna a ta samá chyba - nefunguje. resp. funguje podivně.

Po stažení a koupení sbírá balíky dobře, po uložení a ukončení hry již ne. Vidle balíkem projíždějí skrz, aniž by jej naložily. Na foru zde se píše, že toto ovlivňují některé mody, ale já žádné NEMÁM.

Mám naprosto čistou Farming Simulator 2011 Platinum s oficiálními datadisky, nic víc. Tento sběrač na balíky je první a jediný mod, co mám.
Vyřešil již někdo tento evidentně často vídaný problém?

Včera se mi omylem nějak povedlo udělat nějakou kombinaci "vystoupení z traktoru, ukončení hry, její načtení atd.", že autostack začal fungovat.
Po znovunačtení opět ne.

Někde jsem na tomto foru v minulosti četl větu, kde někdo psal určitý specifický postup načtení, zavření a znovuotevření hry, po kterém začne autostack fungovat. Pomůžete mi někdo? ( mám plná pole kulatých balíků a nakládat je čelňákem je nemožné).
moc díky
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

Špatná funkce samosběrného vozu na balíky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Špatná funkce samosběrného vozu na balíky   Špatná funkce samosběrného vozu na balíky EmptyFri Nov 02, 2012 8:40 am

Ahoj Ludvajzi, prosímtě, jak to popisuješ , napadá mě , že by to mohlo být řešitelné opravením kolizí, pošli mě sem, nebo do SZ zprávy link, já ti na to kouknu, to mě zajímá tydle parchantoviny vyřešit Wink
Návrat nahoru Goto down
ludvajz

ludvajz


Počet příspěvků : 6
Registrován : 28. 10. 12

Špatná funkce samosběrného vozu na balíky Empty
PříspěvekPředmět: Částečné řešení   Špatná funkce samosběrného vozu na balíky EmptyWed Nov 21, 2012 9:55 am

Přidám částečné řešení této zapeklitosti pro ty, co by mohli mít s tím potíže. (autostack nebere balíky, jenom je "projíždí)

Pro správnou funkci Autostacku ( výše uvedeného na kulaté balíky) musíte:

- spustit hru
- načíst save
- vybrat traktor se kterým chcete svážet ( je možno i přes TAB skákat s jednoho na druhý až najdete ten správný)
- zapojit autostack a vyrazit na pole.

PAK FUNGUJE.

Jakmile:
- nezapojíte hned, ale třeba někde s jiným traktorem někam popojedete, nastavíte autopilota atd. - autostack NEBUDE fungovat
- jakmile jej na poli odpojíte, a zapojíte - NEBUDE pak fungovat
- jakmile uložíte hru a ukončíte rozehraný save ( byť necháte hru spuštěnou), po znovu načtení nebude FUNGOVAT.

řešením tohoto je jenom uložení, úplné ukončení hry do Windoes, její opětovné spuštění a aplikace výše uvedeného postupu.

Nejsem schopen zjistit, kdy a po jakém kroku přestane Autostack fungovat. Ale bez potíží jsem s ním uklidil desítky, ne-li stovky balíků.


URYCHLENÉ UKLÍZENÍ

Pokud nechcete balíky dávat na pás po jednom čelňákem jako oslové ( i když je to otázka cviku a jde to, ale bolí z toho oči), přijeďte na farmu, nacouvejte s autostackem vedle pásu k zavřeným vratům stodoly, sklopte Autostack ( ješte nevysypávejte) a opatrně nacouvejte tak blízko stodole, až se vám autostack i s balíky "schová" do stodoly - textury se překryjí se stodolou- pak znovu stisknete klávesu X a dejte vyložit. Balíky se nasypou do stodoly najednou.. Toto jsem zkoušel asi 3x a pokaždé to šlo. Otestuji pořádně na letošních žních..
Návrat nahoru Goto down
tomi-h
Master
Master
tomi-h


Počet příspěvků : 107
Registrován : 17. 07. 12

Špatná funkce samosběrného vozu na balíky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Špatná funkce samosběrného vozu na balíky   Špatná funkce samosběrného vozu na balíky EmptyWed Nov 21, 2012 11:43 am

Jen takový možná divný dotaz?
Proč radši nestáhneš jiný vlek, když jich je několik desítek???
Ten Sipmadromader je nějaký speciální???J
á mám stažený 2 na kulatý a 2 na hranatý a fungují bez problémů. A to jsou všechno OLD School vleky. Nebo aspon vleky hodící se ke starším traktorům.
Těch nových je myslím si daleko víc.

Návrat nahoru Goto down
DJ Zajo
štamgast 5
štamgast 5
DJ Zajo


Počet příspěvků : 68
Registrován : 25. 12. 11

Špatná funkce samosběrného vozu na balíky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Špatná funkce samosběrného vozu na balíky   Špatná funkce samosběrného vozu na balíky EmptyWed Nov 21, 2012 12:00 pm

tomi-h napíš ako sa volajú tie staršie na hranaté balíky alebo kde si ich stiahol - dik za ochotu
Návrat nahoru Goto down
tomi-h
Master
Master
tomi-h


Počet příspěvků : 107
Registrován : 17. 07. 12

Špatná funkce samosběrného vozu na balíky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Špatná funkce samosběrného vozu na balíky   Špatná funkce samosběrného vozu na balíky EmptyWed Nov 21, 2012 1:24 pm

Sakra, ted zrovna nejsem u svýho pc. Nejsou to klasický samosběrací vleky s nějakou mechanikou. Je to prostě obyčejný vlek, PTS6 mám za to a má funkci samonakládání.
Našel jsem je na ls novinkách. Kouknu po nich.
Návrat nahoru Goto down
ludvajz

ludvajz


Počet příspěvků : 6
Registrován : 28. 10. 12

Špatná funkce samosběrného vozu na balíky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Špatná funkce samosběrného vozu na balíky   Špatná funkce samosběrného vozu na balíky EmptyWed Nov 21, 2012 1:47 pm

Ahoj, důvod je jednoduchý. Jsem čerstvý otec a času mám teď děsně málo. Sotva půl hodinky denně. A jelikož na správnou funkci autostacku jsem přišel náhodou během velmi krátké doby, spokojil jsem se s tím a raději si pohraju, než abych zkoušel jiné vozy, mazal je, zkoušel jiné atd. O autostacích se zde píše více, ale dost často se stává, že co funguje jednomu, nefunguje druhému. A i proto jsem sem umístil sé "řešení".

POkud ale doporučíš jiný na kulatíé balíky, budu rád.

Díky
Návrat nahoru Goto down
tomi-h
Master
Master
tomi-h


Počet příspěvků : 107
Registrován : 17. 07. 12

Špatná funkce samosběrného vozu na balíky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Špatná funkce samosběrného vozu na balíky   Špatná funkce samosběrného vozu na balíky EmptyWed Nov 21, 2012 1:55 pm

Já mám vyzkoušené tyhle dva:
http://www.uloz.to/10158755/rbv4mp-zip

http://www.uloz.to/10035415/unzip-me-ritchie-bale-handling-pack-zip

Mě jedou bez problémů. Z toho prvního mi ty baláky občas spadnou,ale to neřeším.
A taky nevím, jestli jsou MP ready a bez chyb v logu.
Návrat nahoru Goto down
DJ Zajo
štamgast 5
štamgast 5
DJ Zajo


Počet příspěvků : 68
Registrován : 25. 12. 11

Špatná funkce samosběrného vozu na balíky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Špatná funkce samosběrného vozu na balíky   Špatná funkce samosběrného vozu na balíky EmptyThu Nov 22, 2012 7:18 am

dik stiahnem a odskúšam a dám vedieť - ja som sa pohrával s myšlienkou spraviť samonakladanie na PV3S , zatiaľ len skúmam čo všetko na to je treba a hlavne či ju treba prerobiť v GE . PV3S už mám.
U nás za socíku chodila armáda stále pomáhať družstevníkom.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Špatná funkce samosběrného vozu na balíky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Špatná funkce samosběrného vozu na balíky   Špatná funkce samosběrného vozu na balíky Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Špatná funkce samosběrného vozu na balíky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Špatná graf. karta?
» baliky a trava
» jak zvýšit rychlost plnění u samozběracích vozů
» balíky
» vlek na baliky

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: