ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Balíky: kulaté nebo hranaté

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Mischel

Mischel


Počet příspěvků : 6
Registrován : 14. 12. 11

Balíky: kulaté nebo hranaté Empty
PříspěvekPředmět: Balíky: kulaté nebo hranaté   Balíky: kulaté nebo hranaté EmptyThu Nov 01, 2012 5:01 pm

Zdravím, chlapi, kdo už došel ke krmení a stlaní pro dobytek? Jak je to tam s balíkama? Je jedno, jestli mám seno a slámu v hranatých nebo kulatých? Nakládat kulaté balíky na trailer, to je o moje nervy. Když to nepadá z vidlí, tak to zase nemůžu na traileru sundat a nakonec mi to stejně spadne. pale Tak jestli bych mohl všechno valit do hranatých?

Za nějaký čas bych k tomu došel a zjistil si to přímo ve hře, jak nakoupím dobytek a mašiny k tomu, ale to mi ještě nějaký čas potrvá, tak ať vím, jestli mám trénovat nakládání Very Happy Díky
Návrat nahoru Goto down
Mar
štamgast 3
štamgast 3
Mar


Počet příspěvků : 39
Registrován : 13. 10. 11

Balíky: kulaté nebo hranaté Empty
PříspěvekPředmět: Re: Balíky: kulaté nebo hranaté   Balíky: kulaté nebo hranaté EmptyThu Nov 01, 2012 6:51 pm

Je to jedno jestli kulaté nebo hranaté i na stláni.
Návrat nahoru Goto down
kropic77cz
Moderátor
Moderátor
kropic77cz


Počet příspěvků : 285
Registrován : 29. 07. 11

Balíky: kulaté nebo hranaté Empty
PříspěvekPředmět: Re: Balíky: kulaté nebo hranaté   Balíky: kulaté nebo hranaté EmptyThu Nov 01, 2012 9:20 pm

jo mužeš dělat oba druhy
Návrat nahoru Goto down
ragnaro92
Lama
Lama
ragnaro92


Počet příspěvků : 29
Registrován : 04. 11. 12

Balíky: kulaté nebo hranaté Empty
PříspěvekPředmět: Re: Balíky: kulaté nebo hranaté   Balíky: kulaté nebo hranaté EmptySun Nov 04, 2012 10:47 am

no mě to tak nepřišlo měl jse stádo krav a nemohl jsem je nakrm protože jsme měl hranaté balíky slámy, nešli dát do toho stroje který to pak rozbaluje
Návrat nahoru Goto down
Zubatej80

Zubatej80


Počet příspěvků : 5
Registrován : 30. 11. 11

Balíky: kulaté nebo hranaté Empty
PříspěvekPředmět: Re: Balíky: kulaté nebo hranaté   Balíky: kulaté nebo hranaté EmptyMon Nov 05, 2012 3:07 pm

můžeš klidně použít ten na míchání píce. Naložíš jen balíky slámy, zajedeš ke žlabu a už to valí Evil or Very Mad . Takhle to tvůrci asi neměli v plánu, ale funguje to
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Balíky: kulaté nebo hranaté Empty
PříspěvekPředmět: Re: Balíky: kulaté nebo hranaté   Balíky: kulaté nebo hranaté Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Balíky: kulaté nebo hranaté
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» lis na kulate baliky
» JZDteam 2 nebo JZD
» Lis na velké hranaté balíky
» Samozběrný vůz na kulaté balíky
» autostack na velké hranaté balíky

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: