ls-novinky.forumczech.com

PříjemPříjem  FAQFAQ  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Kdo se chce přidat při testování modů?

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
theLight
ModTesters
ModTesters

Počet příspěvků : 38

PříspěvekPředmět: Re: Kdo se chce přidat při testování modů?   Thu Nov 15, 2012 7:10 pm

sry pánové vázne to u mě, opravdu je toho teď víc v práci (inventura a školení), ale zítra už bude klid a bude čas s tim něco udělat...ještě jednou se omlouvám Smile
Návrat nahoru Goto down
Albi
štamgast 4
štamgast 4

Počet příspěvků : 45

PříspěvekPředmět: Re: Kdo se chce přidat při testování modů?   Thu Nov 15, 2012 7:50 pm

2 theLight: v pohodě omluva se přijímá Very Happy

Určitě jste si všimli, že na nové téma navazuje nová sekce testovaných módů. Mám to na svědomí já, když jsem o ni požádal durmana. Právo přispívat by tam měli mít jen ModTesters.

A mám na vás několik otázek:

1) bude tato sekce viditelná jen pro členy fóra nebo i pro neregistrované? (můj názor, že by měli mít možnost vidět že taková sekceexistuje, ale nikoliv aby viděli odkazy případně je mohli stahovat - mohlo by je to donutit se registrovat)

2) jak budeme řadit témata v nové sekci? rozdělíme ji dále na podsekce (traktory, kombajny, atd.) nebo napíšeme jen před název tématu "traktor John Deere XYZ" nebo "vlek Fliegl BULL 371"

Díky za vaše názory, ať tu sekci můžeme co nejdříve rozběhnout.
Návrat nahoru Goto down
Afro07
Ace ***
Ace ***

Počet příspěvků : 281

PříspěvekPředmět: Re: Kdo se chce přidat při testování modů?   Thu Nov 15, 2012 8:08 pm

Myslím, že by vytvoření podsekce nebylo špatné, aspoň rozdělení na traktory, kombajny atd. aby v tom nebyl guláš.

Co se týče viditelnosti pro ostatní. Záleží jakou funkci tato sekce bude mít, zda informování o nových módech k testování (tedy jen pro Modtestery), či pro zveřejňování výsledků testů (tedy pro všechny).
Návrat nahoru Goto down
theLight
ModTesters
ModTesters

Počet příspěvků : 38

PříspěvekPředmět: Re: Kdo se chce přidat při testování modů?   Thu Nov 15, 2012 8:09 pm

2 albi: bod 1 - viditelnost pro vsechny ale moznost stahovat jen pro registrovane, bod 2 podsekce by nebyly spatny pro prehlednost Smile
Návrat nahoru Goto down
Souky69
ModTesters
ModTesters

Počet příspěvků : 64

PříspěvekPředmět: Re: Kdo se chce přidat při testování modů?   Fri Nov 16, 2012 9:50 am

Souhlasím s TheLight
Návrat nahoru Goto down
Albi
štamgast 4
štamgast 4

PříspěvekPředmět: Re: Kdo se chce přidat při testování modů?   Fri Nov 16, 2012 10:09 am

OK, takže se shodneme. Napíši durmanovi

1) viditelnost pro všechny ale možnost stahovat jen pro registrované
2) vytvoření podsekcí
Návrat nahoru Goto down
Souky69
ModTesters
ModTesters

PříspěvekPředmět: Re: Kdo se chce přidat při testování modů?   Tue Nov 27, 2012 12:33 pm

Někdo další se přidá? Máme toho nad naše síly a pomoc by se hodila
Návrat nahoru Goto down
morfeeoo

Počet příspěvků : 7

PříspěvekPředmět: Re: Kdo se chce přidat při testování modů?   Tue Nov 27, 2012 2:15 pm

Tak já se klidně přidám,ale hraju FS13 teprve chvíli a jiný simulátor jsem nikdy nehrál Smile...takže nevím, jestli bych byl přínosem Smile
Návrat nahoru Goto down
Albi
štamgast 4
štamgast 4

PříspěvekPředmět: Re: Kdo se chce přidat při testování modů?   Tue Nov 27, 2012 7:36 pm

Zkus to. Stáhni nějaký mód na který tu ještě není recenze, nebo lépe mód do sekce ve které ještě není nic přiřazeno a chvíli s ním hraj. Pak prostě napiš co se ti na něm líbí nebo nelíbi. Po nějaké době hraní zjistíš na co se zaměřit a budeš schopen mód otestovat za jeden večer.
Návrat nahoru Goto down
Souky69
ModTesters
ModTesters

PříspěvekPředmět: Re: Kdo se chce přidat při testování modů?   Tue Nov 27, 2012 10:20 pm

Nám bude prozatím stačit, když napíšeš na co se chystáš v příštích dnech a my Ti napíšeme jestli jo, nebo ne. Protože se klidně může stát, že by jsi mohl stáhnout něco, co už našima rukama prošlo a my to sem nedali kvůli chybám. To by jsi to pak zkoušel zbytečně, jestli rozumíš. To co ti bude fungovat sem pak můžeš vložit formou odkazu přímo z ulozto.cz a já zkontroluji LOG, případně opravím a vložím. Uvidíme jak Ti to půjde a můžeme Ti přidělit statut Testera, ale musíš se naučit taky s logem, aby jsi sem nedával chybný věci (já sám jsem byl na začátku pokárám, že jsem dávám stroje s chybami). Vezmu si Tě pod křídla, všechnu směřuj na mě. OK? Jinak kategorie TRAKTORY,KOMBAJNY,ŘEZAČKY,SPECIÁLNÍ STROJE a NÁKLADNÍ AUTA mám já a zbytek Ti musí kluci (Albi a Afro07) napsat sami co mají.
Díky za pomoc
Návrat nahoru Goto down
Albi
štamgast 4
štamgast 4

PříspěvekPředmět: Re: Kdo se chce přidat při testování modů?   Wed Nov 28, 2012 6:31 am

Já jsem zatím otestoval jen několik vleků. Musím se na to ale zase vrhnout, ono to zabere docela dost času, kterého se mi nedostává. Asi jako všem.

Co tu nemáme zatím otestované, jsou kultivátory, pluhy, secí mašiny. Takže otestuj něco z této kategorie.
Návrat nahoru Goto down
Afro07
Ace ***
Ace ***

Počet příspěvků : 281

PříspěvekPředmět: Re: Kdo se chce přidat při testování modů?   Wed Nov 28, 2012 6:57 am

Na příslušenství mám v plánu se brzy vrhnout, tak by mi nevadilo, kdyby mi s tím někdo helfnul, páč už toho tam jsou mraky.
Návrat nahoru Goto down
Albi
štamgast 4
štamgast 4

PříspěvekPředmět: Re: Kdo se chce přidat při testování modů?   Wed Nov 28, 2012 7:12 am

Pokud chceš tip, tak já mody stahuji odsud. Vyfiltruji si módy pro LS2013, a v kategorii která mě zajímá procházím a stahuji jen ty co mají hodnocení 3 a více hvězdiček. Méně nemá smysl stahovat. Občas pročtu i diskuzi (pomoci Google překladače). Ušetří to spoustu práce při testování módu který je o ničem.
Návrat nahoru Goto down
morfeeoo

PříspěvekPředmět: Re: Kdo se chce přidat při testování modů?   Wed Nov 28, 2012 8:40 am

Díky za tip Smile...dnes odpoledne to snad zkusím jak přijdu z práce...uvidím jestli bude čas

Na co se zaměřuješ při tom testování, nebo jak to testuješ?
Návrat nahoru Goto down
Albi
štamgast 4
štamgast 4

PříspěvekPředmět: Re: Kdo se chce přidat při testování modů?   Wed Nov 28, 2012 8:53 am

Testovaný stroj nějakou dobu používám a během jeho provozu si nedostatků rychle všimneš. Případně zkusíš vymyslet i něco navíc zda to funguje, např:

Mám secí mašinu Amazone 12M. Když seji "ručně" tak funguje normálně ale na začátku setí s pomocníkem se začne automaticky skládat. Stačí zmáčknout klávesu X (rozložení) a poté funguje normálně. A to je dle mě informace kterou, by jsi měl při testování zjistit a napsat k popisu aby to věděli i ostatní než si mód stáhnou.

Nebo když jsem testoval vleky, zapřáhnul jsem dva za sebe. V běžném režimu jednoho vleku fungovalo vše normálně, ale jakmile byly zapřaženy dva vleky za sebe, nedal se jeden z nich ovládat - nešel vysypat atd...

Však si přečti některé z mých "minirecenzí" nebo jak popisuje stroje Afro se Soukym
Návrat nahoru Goto down
morfeeoo

PříspěvekPředmět: Re: Kdo se chce přidat při testování modů?   Wed Nov 28, 2012 9:22 am

Je mi to jasny co všechno už dělat s tim Smile

Ještě mám jednu otázku. Kde se dá v tom modu upravit to, aby popis a specifikace byli potom ve hře česky. Např. kapacita bunku, na co je stroj vhodný atd.
Návrat nahoru Goto down
Albi
štamgast 4
štamgast 4

PříspěvekPředmět: Re: Kdo se chce přidat při testování modů?   Wed Nov 28, 2012 9:36 am

V souboru ZIP je soubor modDesc.xml. Ten je třeba editovat pomocí Notepadu (v CZ Windows je to Poznámkový blok) nebo lépe a přehledněji v Notepad++.

Když si nějaký otevřeš a chvíli do něj budeš koukat, tak pochopíš kde je co napsáno. Obvykle je to má dvě jazykové verze - EN a DE.
Návrat nahoru Goto down
ragnaro92
Lama
Lama

Počet příspěvků : 29

PříspěvekPředmět: Re: Kdo se chce přidat při testování modů?   Mon Jan 07, 2013 3:51 pm

Ahoj lidi chtěl ybch se přidat k vám. Jelikož nejsme Opravdoví farmář a jediný kdy jsem viděl farmu bylo na návštevě u mé kmotřičky (a ta jí má ne zrovna malou) a řekněme, že dokážu ocenit stroje velmi blízké k realičnosti ale také když ty stroje jdou i snadno ukládat zatím mám připravené přibližně tři recenze a jednu budu dělat spesiálně jako video recenci jelikož mám na to čas a náladu a taky místo na disku. no to je asi vše tak dištak se odzvěte
Ragnaro alias Jack Frostwolf
Návrat nahoru Goto down
S@jmon

Počet příspěvků : 6

PříspěvekPředmět: Re: Kdo se chce přidat při testování modů?   Thu Feb 14, 2013 8:57 pm

já bych se přidal Smile tedka sem dodělal jednu opravu Fendt 926 TMS [You must be registered and logged in to see this link.] opravil sem aby se nesekal při jízdě na jednotlivé rychlosti, jezdí už plynule bez sekanců, zrychlil sem maličko akceleraci a deceleraci, zapojuje do správného svorníku.. je to sice málo oprav ale ted jezdí podle mejch představ jak by měl asi jezdit Smile
Návrat nahoru Goto down
persi60

Počet příspěvků : 1

PříspěvekPředmět: Re: Kdo se chce přidat při testování modů?   Tue May 07, 2013 3:42 pm

ja
taky
traktor
Návrat nahoru Goto down
wc007

Počet příspěvků : 8

PříspěvekPředmět: Re: Kdo se chce přidat při testování modů?   Thu Jun 13, 2013 8:52 am

čaute, dnes som si stiahol noveho JD 8360 novej rady 8R a robil problemy v hre, zapol som svetla, nefunguju, klakson netrubi, zapol som majak vyhodilo ma z hry, ak by ho niekto chcel opraviť, lebo pekne je spracovaný ten model, mohol by dať výfuk z predošleho JD 8360 lebo tento jd má výfuk z nižších rad ako je 8R, a ešte by tam mohol opraviť texturu majaka, vyzera otrasne, najlepšiu mal JD 8360R ten čo ma pridavne zavažie do predu pod tlačidlom 6, ďakujem.
Návrat nahoru Goto down
Peter Kováč
Master *
Master *

Počet příspěvků : 144

PříspěvekPředmět: Re: Kdo se chce přidat při testování modů?   Thu Jun 13, 2013 9:02 am

Ahoj..no to by bolo fajn..veľa modov je s chybami..keby som to vedel opravovať rád by som pomohol..je tu aj jeden Zetor horal7245 a tiež má moc chýb..keby sa niekto dobrý na to pozrel..vopred dakujem...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Kdo se chce přidat při testování modů?   Thu Jun 13, 2013 10:07 am

Hele hoši ste si spletli témata ne. Tady se píše maximálně jaké mody se testovali a jaké mají chyby  a ne že aby to někdo opravoval.
Návrat nahoru Goto down
wc007

Počet příspěvků : 8

PříspěvekPředmět: Re: Kdo se chce přidat při testování modů?   Thu Jun 13, 2013 10:09 am

no ale aspoň som upozornil, že ten JD je chybný
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Kdo se chce přidat při testování modů?   Thu Jun 13, 2013 10:10 am

To jo.
Návrat nahoru Goto down
MartinT

Počet příspěvků : 9

PříspěvekPředmět: Re: Kdo se chce přidat při testování modů?   Mon Jul 08, 2013 2:09 pm

já bych do toho taky šel
Návrat nahoru Goto down
defik123

Počet příspěvků : 2

PříspěvekPředmět: Re: Kdo se chce přidat při testování modů?   Sun Aug 11, 2013 8:56 am

ja se klidne taky pridam k testovani modu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
bjatskular
Moderátor
Moderátor

Počet příspěvků : 378

PříspěvekPředmět: Re: Kdo se chce přidat při testování modů?   Sun Aug 11, 2013 10:35 am

Ahojte, no vzhledem k tomu že vám to vydrželo okolo pár týdnů, tak mi to přijde zbytečné s tím zase začínat, ovšem pokud o to moc stojíš, skus napsat durmanovi a uvidíš sám co ti řekne.

Přečti si [You must be registered and logged in to see this link.] a doporučuju pročíst [You must be registered and logged in to see this link.].  [You must be registered and logged in to see this image.]

Win 7 Ultimate 64-bit; Intel Core i7 - 3537U 2.50 GHz; 8GB RAM; AMD Radeon HD 8730M 2GB
Návrat nahoru Goto down
DominikKanta

PříspěvekPředmět: Re: Kdo se chce přidat při testování modů?   Tue Nov 05, 2013 9:48 pm

Klidně půjdu ale záleží podle času ;-)
Návrat nahoru Goto down
Menfis
štamgast 3
štamgast 3

Počet příspěvků : 35

PříspěvekPředmět: Re: Kdo se chce přidat při testování modů?   Sun Oct 05, 2014 5:11 pm

Ahoj, chtel bych se zeptat jestli je jeste komunita mod testeru aktivni? A jestli byste pripadne nemeli zajem o pomoc. Dekuju.
Návrat nahoru Goto down
luko83

Počet příspěvků : 3

PříspěvekPředmět: Re: Kdo se chce přidat při testování modů?   Fri Nov 28, 2014 9:28 am

klidně se přidám jen mi řekněte používá tu někdo TS3??? se skype mám špatné zkušenosti
kdy to začíná a kdo to povede??
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kdo se chce přidat při testování modů?   Today at 7:52 pm

Návrat nahoru Goto down

Kdo se chce přidat při testování modů?
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Jak přidat peníze, nebo jaký mod?
» tvorba map, objektů a modů FS2015