ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 origo balíkovač Krone BigPack

Goto down 
+4
david7011
Afro07
Mar
david855
8 posters
AutorZpráva
david855

david855


Počet příspěvků : 6
Registrován : 09. 02. 12

origo balíkovač Krone BigPack Empty
PříspěvekPředmět: origo balíkovač Krone BigPack   origo balíkovač Krone BigPack EmptyThu Nov 08, 2012 7:13 pm

Poraďte někdo jak upravit tento lis aby přibívalo seno v lisu richleji. pls
Návrat nahoru Goto down
Mar
štamgast 3
štamgast 3
Mar


Počet příspěvků : 39
Registrován : 13. 10. 11

origo balíkovač Krone BigPack Empty
PříspěvekPředmět: Re: origo balíkovač Krone BigPack   origo balíkovač Krone BigPack EmptyThu Nov 08, 2012 8:13 pm

Zajdi do složky Farming Simulator 2013\data\vehicles\balers\kroneBigPack1290 je to xml soubor a tam zmenši kapacitu lisu <capacity>4200</capacity> třeba na 2200 a máš dvakrát víc balíku.
Návrat nahoru Goto down
david855

david855


Počet příspěvků : 6
Registrován : 09. 02. 12

origo balíkovač Krone BigPack Empty
PříspěvekPředmět: Re: origo balíkovač Krone BigPack   origo balíkovač Krone BigPack EmptyThu Nov 08, 2012 8:34 pm

Jenže ja potřebuji aby měl kapacitu 4200 ale aby bil richlejc hotovej.
Návrat nahoru Goto down
Mar
štamgast 3
štamgast 3
Mar


Počet příspěvků : 39
Registrován : 13. 10. 11

origo balíkovač Krone BigPack Empty
PříspěvekPředmět: Re: origo balíkovač Krone BigPack   origo balíkovač Krone BigPack EmptyThu Nov 08, 2012 9:13 pm

Tak to chceš asi teda jezdit po poli 50 km/h?
Návrat nahoru Goto down
Afro07
Ace ***
Ace ***
Afro07


Počet příspěvků : 281
Registrován : 16. 08. 12

origo balíkovač Krone BigPack Empty
PříspěvekPředmět: Re: origo balíkovač Krone BigPack   origo balíkovač Krone BigPack EmptyThu Nov 08, 2012 11:09 pm

A nebo použít shrnovač píce a udělat ze dvou lajn jen jednu, bude tam víc slámy a tedy i rychlejší plnění lisu.
Návrat nahoru Goto down
david7011

david7011


Počet příspěvků : 3
Registrován : 09. 11. 12

origo balíkovač Krone BigPack Empty
PříspěvekPředmět: Re: origo balíkovač Krone BigPack   origo balíkovač Krone BigPack EmptyFri Nov 09, 2012 9:56 am

Nechce se mi zakládat nové téma tak se zeptám tady jak se zvší vínos slámy ale jenom slámy a nemislím ve hře pls
Návrat nahoru Goto down
bejbik007
Support
Support
bejbik007


Počet příspěvků : 67
Registrován : 11. 07. 11

origo balíkovač Krone BigPack Empty
PříspěvekPředmět: Re: origo balíkovač Krone BigPack   origo balíkovač Krone BigPack EmptyFri Nov 09, 2012 5:53 pm

David 855 mam za to ze tento radek tak to zkus <fillScale value="1" />
David 7011 a ty to myslis jak zvysit vynos slamy, ale ne ve hre , to jako na realnem poli nebo v lese. Cool Nevim jak ostatni ale ja te vubec nepochopil co chces a jelikoz ti nikdo neodpovedel tak asi nejsem sam. Tak jestli chces pomoc tak to napis lepe.
Návrat nahoru Goto down
david7011

david7011


Počet příspěvků : 3
Registrován : 09. 11. 12

origo balíkovač Krone BigPack Empty
PříspěvekPředmět: Re: origo balíkovač Krone BigPack   origo balíkovač Krone BigPack EmptyFri Nov 09, 2012 7:12 pm

Muslim někde v poznámkový bloku ne ve hře nějakým práškem nebo prostředkem.
Návrat nahoru Goto down
Afro07
Ace ***
Ace ***
Afro07


Počet příspěvků : 281
Registrován : 16. 08. 12

origo balíkovač Krone BigPack Empty
PříspěvekPředmět: Re: origo balíkovač Krone BigPack   origo balíkovač Krone BigPack EmptySat Nov 10, 2012 9:39 am

Když si otevřeš složku uložené pozice, tak je tam soubor career.xml , ten otevři a hledej ceny plodin jsou tam vsechny v základnich sazbách, které se pak ještě násobí, podle obtížnosti.
Návrat nahoru Goto down
apalucha

apalucha


Počet příspěvků : 5
Registrován : 11. 08. 12

origo balíkovač Krone BigPack Empty
PříspěvekPředmět: Re: origo balíkovač Krone BigPack   origo balíkovač Krone BigPack EmptyThu Jan 03, 2013 7:24 pm

Prosím není někde ke stažení balíkovač na hranaté balíky ke kterému by šel připojit zárověň i automatický zběrač balíků autostack48 ? Dík nebo poradít jak balíkovač upravit a pridat na nej zapojení ?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



origo balíkovač Krone BigPack Empty
PříspěvekPředmět: Re: origo balíkovač Krone BigPack   origo balíkovač Krone BigPack EmptyThu Jan 03, 2013 8:06 pm

Návrat nahoru Goto down
apalucha

apalucha


Počet příspěvků : 5
Registrován : 11. 08. 12

origo balíkovač Krone BigPack Empty
PříspěvekPředmět: Re: origo balíkovač Krone BigPack   origo balíkovač Krone BigPack EmptyFri Jan 04, 2013 12:04 pm

Jo to jsem našel ale je to do ls2013 a já mám ls2011 takže mi to nejde spustit a nevím zda to jde předělat aby to šlo i v ls 2011
Ale i tak dík
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



origo balíkovač Krone BigPack Empty
PříspěvekPředmět: Re: origo balíkovač Krone BigPack   origo balíkovač Krone BigPack EmptyFri Jan 04, 2013 2:35 pm

Tak za 1, proč píšeš do sekce ls13 a za 2 pokud jsis toho nevšim, tak tam je taky archiv ls11. To ti každý musí vše strčit až pod nos, že si tak lenivý něco hledat !!!
Návrat nahoru Goto down
Mion
Master **
Master **
Mion


Počet příspěvků : 159
Registrován : 07. 11. 12

origo balíkovač Krone BigPack Empty
PříspěvekPředmět: Re: origo balíkovač Krone BigPack   origo balíkovač Krone BigPack EmptyFri Jan 04, 2013 5:15 pm

Přesně, podívej se do sekce ls11, určitě tam něco bude, stačí hledat
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



origo balíkovač Krone BigPack Empty
PříspěvekPředmět: Re: origo balíkovač Krone BigPack   origo balíkovač Krone BigPack EmptyFri Jan 04, 2013 5:19 pm

Tak jsem ti to předělal do ls 11. Je vyzkoušený i v MP. Měl by vyjít i na novinkách.
Tady je odkaz:

http://www.uloz.to/xLiCGDX/kronebigpack1290-zip
Návrat nahoru Goto down
apalucha

apalucha


Počet příspěvků : 5
Registrován : 11. 08. 12

origo balíkovač Krone BigPack Empty
PříspěvekPředmět: Re: origo balíkovač Krone BigPack   origo balíkovač Krone BigPack EmptyMon Jan 07, 2013 4:00 pm

jo díky funguje super :-) a jen poznámka nejsem lenivý já jen měl prozbu o tento stroj, a psal sem to do ls13 bo sem to našel v příslušenství pro LS13 takže tak ale i tak díky za předělání bo i to sem hledal že si to převedu ale nenašel mohl by jsi mi to popsat jak se to převádí ? nacházím jen předělání z ls11 do ls13 :-( dík
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



origo balíkovač Krone BigPack Empty
PříspěvekPředmět: Re: origo balíkovač Krone BigPack   origo balíkovač Krone BigPack EmptyMon Jan 07, 2013 4:06 pm

Tak jsem zjistil že už tady na ls novinkách mody do sekce ls11 nedávaji, tak aspon tady se dá dát odkaz na stažení. Stím převodem to není jednoduché ale podle těch návodů to dělej opačně a mělo by to fungovat. Nikdy to neuděláš na poprvé na 100% ale postupně se to dá vše doladit aby to bylo ok.
Návrat nahoru Goto down
apalucha

apalucha


Počet příspěvků : 5
Registrován : 11. 08. 12

origo balíkovač Krone BigPack Empty
PříspěvekPředmět: Re: origo balíkovač Krone BigPack   origo balíkovač Krone BigPack EmptyMon Jan 07, 2013 4:10 pm

Dík já to skusím teda dělat opačne a budu skoušet ale i tak dík
Návrat nahoru Goto down
Peter Kováč
Master *
Master *
Peter Kováč


Počet příspěvků : 144
Registrován : 06. 12. 12

origo balíkovač Krone BigPack Empty
PříspěvekPředmět: Re: origo balíkovač Krone BigPack   origo balíkovač Krone BigPack EmptyMon Jan 14, 2013 4:04 pm

Ahojte..neviete náhodou o Crone Comprima v 180 multifruit do Fs 2013 čo berie aj trávu a či by to potom šlo do mixéra myslím tráva miesto sena..
Návrat nahoru Goto down
Afro07
Ace ***
Ace ***
Afro07


Počet příspěvků : 281
Registrován : 16. 08. 12

origo balíkovač Krone BigPack Empty
PříspěvekPředmět: Re: origo balíkovač Krone BigPack   origo balíkovač Krone BigPack EmptyMon Jan 14, 2013 5:54 pm

Peter Kováč: Jukni se na ModHoster nějakou verzi 180tky jsem tam zahlíd a právě, že dělala jak klasickou slámu a seno, tak i balíky trávy...
Návrat nahoru Goto down
Peter Kováč
Master *
Master *
Peter Kováč


Počet příspěvků : 144
Registrován : 06. 12. 12

origo balíkovač Krone BigPack Empty
PříspěvekPředmět: Re: origo balíkovač Krone BigPack   origo balíkovač Krone BigPack EmptyMon Jan 14, 2013 6:11 pm

Afro 07: dík..idem pozrieť..ja som to videl na Polskéj stránke na guľaté balíky,ale tam sa mi to nedalo stiahnuť..nedalo sa mi tam zaregistrovať..ešte raz dík..dávam ti +
Návrat nahoru Goto down
Afro07
Ace ***
Ace ***
Afro07


Počet příspěvků : 281
Registrován : 16. 08. 12

origo balíkovač Krone BigPack Empty
PříspěvekPředmět: Re: origo balíkovač Krone BigPack   origo balíkovač Krone BigPack EmptyMon Jan 14, 2013 6:20 pm

Petře, je to tento mód
Návrat nahoru Goto down
Peter Kováč
Master *
Master *
Peter Kováč


Počet příspěvků : 144
Registrován : 06. 12. 12

origo balíkovač Krone BigPack Empty
PříspěvekPředmět: Re: origo balíkovač Krone BigPack   origo balíkovač Krone BigPack EmptyMon Jan 14, 2013 8:20 pm

Afro 07 dík..ja som to našiel hned,ale len teraz som to skúšal..bol som odhadzovať sneh..auto mi nebolo ani vidno..mno..funguje perfekt..berie trávu robí 3000kg balíky dá sa zapnúť za krone 500 ktorú som si stiahol už predtým a hned robíte balíky a nemusíte sušiť seno a berie to aj origo mixér s hry..a ak smiem poradiť mapu Markgrafen V2 tam sa dá uskladňovať aj tráva ,slama,siláž pod prístreškom a mixér ju od tial zoberie..
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





origo balíkovač Krone BigPack Empty
PříspěvekPředmět: Re: origo balíkovač Krone BigPack   origo balíkovač Krone BigPack Empty

Návrat nahoru Goto down
 
origo balíkovač Krone BigPack
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» TITANIUM a ORIGO LS13
» NewHolland Xtrac Origo
» Kombajn a balíkovač
» Duplikování origo mapy VYŘEŠENO
» Balíkovač

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: