ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Giants Game Engine prestal pracovať.

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Fireman54
štamgast 1
štamgast 1
Fireman54


Počet příspěvků : 21
Registrován : 11. 07. 11

Giants Game Engine prestal pracovať. Empty
PříspěvekPředmět: Giants Game Engine prestal pracovať.   Giants Game Engine prestal pracovať. EmptyTue Aug 02, 2011 10:38 am

Potrebujem radu. Na mape HvorfandenEmJeg mám už rozohratých cca 60hodín. Včera som bez problémov dohral, uložil a vypol hru. Dnes keď som si chcel zahrať tak pri načitávaní mi vyhodí tabuľku "Program Giants Game Engine prestal pracovať". Najprv som myslel že je to spôsobené strojmi ktoré som dnes pridal do mods, tak tie som odstránil no nepomohlo. nakoniec som odstránil všetky stroje a v mods som nechal len mapu ale ani tak tú hru nechce načítať.
Keď však skúsim otvoriť hru na novej pozícii tak hra sa bez problémov spustí... Nechcem začínať od znova. Nedá sa nejak načítať predposledný save? Nebude chyba niekde v poslednej uloženej pozícii? plac
Vopred vďaka za rady.
Návrat nahoru Goto down
Martin94
V.I.P.
V.I.P.
Martin94


Počet příspěvků : 360
Registrován : 12. 07. 11

Giants Game Engine prestal pracovať. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giants Game Engine prestal pracovať.   Giants Game Engine prestal pracovať. EmptyTue Aug 02, 2011 12:02 pm

no zkusil bych asi 2 věci. To že si vymazal mods je už ta chyba.. jinač první možnost.. dáš resetovat stroje přímo ve hře, a zkusíš, a nebo potom jdi do dokumentu/my games/fs11/savegame(číslo) a tam máš vehicle.xml a ten si zkus celý odstranit.. raději zálohuj.. a nebo si to otevři a podívej se, zda tam nemáš nějaký nesmysl zapsaný..
Návrat nahoru Goto down
http://www.ls-novinky.cz
Fireman54
štamgast 1
štamgast 1
Fireman54


Počet příspěvků : 21
Registrován : 11. 07. 11

Giants Game Engine prestal pracovať. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giants Game Engine prestal pracovať.   Giants Game Engine prestal pracovať. EmptyTue Aug 02, 2011 1:37 pm

Veľká vďaka Martin. Smile
Samotné resetovanie strojov síce nepomohlo, ale v súbore vehicle.xml bol nezmysel. Robil to balíkovač Claas Quadrant 3200 mit Krasort. Kúpil som si ho včera ale aj hneď predal a to ešte pred uložením hry, lebo nefungoval správne a aj napriek tomu v ňom bola chyba.
Takže problém vyriešený.
Ešte raz vďaka.
Návrat nahoru Goto down
Martin94
V.I.P.
V.I.P.
Martin94


Počet příspěvků : 360
Registrován : 12. 07. 11

Giants Game Engine prestal pracovať. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giants Game Engine prestal pracovať.   Giants Game Engine prestal pracovať. EmptyTue Aug 02, 2011 2:24 pm

Za málo, tudíš LOCK Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.ls-novinky.cz
Sponsored content





Giants Game Engine prestal pracovať. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Giants Game Engine prestal pracovať.   Giants Game Engine prestal pracovať. Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Giants Game Engine prestal pracovať.
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Program gaints engine 6.0.2 přestal pracovat
» program giants přestal pracovat
» Giant Editor
» Program přestal pracovat
» Program Gians 6.0.2 přestal pracovat

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Vyřešené otázky-
Přejdi na: