ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 LAN

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
jindra50

jindra50


Počet příspěvků : 5
Registrován : 08. 11. 12

LAN Empty
PříspěvekPředmět: LAN   LAN EmptyFri Nov 30, 2012 10:29 am

co potřebuju k rozjetí hry LAN?

Děkuji za odpověd! Smile
Návrat nahoru Goto down
Tomas74

Tomas74


Počet příspěvků : 1
Registrován : 25. 11. 12

LAN Empty
PříspěvekPředmět: Re: LAN   LAN EmptyFri Dec 14, 2012 4:38 pm

Také bych si rád zahrál se synem ale nevím jak to rozjet Sad poradil by někdo
Návrat nahoru Goto down
Kolchozník
štamgast 4
štamgast 4
Kolchozník


Počet příspěvků : 47
Registrován : 14. 11. 11

LAN Empty
PříspěvekPředmět: Re: LAN   LAN EmptyThu Dec 27, 2012 5:31 pm

Jelikož se mi dnes podařilo zprovoznit MP(multiplayer) přes LAN, tak se s Váma podělím o poznatky:
1) Oba počítače (popř. další) musí mít zakoupený orig. klíč ke hře pro MP.
2) Musí být shodné mody (uzpůsobené pro MP).
Já jsem propojoval 2 počítače, na jedné IP (neveřejná). Rozvod inter. připojení mám po domě pomocí switche do zásuvek na kabel RJ45. Tímto kabelem jsou připojeny jednotlivé počítače do sítě.
Spustíte si na 1.počítači hru, zvolíte "multiplayer", vytvořit hru a v této obrazovce
LAN Lsscreen20121227175658
si vyberete v nabídce "Připojení k internetu" až úplně poslední možnost (pravou šipečkou).Dovyplníte dle svého uvážení ostatní nabídky. Já, protože jsem hrál jenom se synátorem, jsem zvolil jenom dva hráče.Dáte START, vyberete na jakém serveru chcete hrát (Continental, Deutchland, International) a postupujete dál ve volbách, jak už je to zde na foru v Návodech pro vytvoření Multiplayeru.
Na 2.počítači pak už jenom dám "multiplayer" ,"připojit ke hře", vyhledám svou hru-> dám připojit. Po prvé mě to dalo klasickou hlášku "nejde připojit na server". Dal jsem znovu "připojit" a hups připojilo a objevilo se tlačítko "start". Zmáčknu a jedem!
Je to sice pro LS2011, ale myslím si, že pro novou 2013 to bude úplně stejný. Nabídka v ní je 100%.
Návrat nahoru Goto down
Petashb

Petashb


Počet příspěvků : 5
Registrován : 23. 12. 11

LAN Empty
PříspěvekPředmět: Re: LAN   LAN EmptyWed Jan 09, 2013 9:45 pm

A když bych to chtel taky hrat s brachou pres lan je zapotrebi nejaky propojovaci kabel? diky
Návrat nahoru Goto down
Kolchozník
štamgast 4
štamgast 4
Kolchozník


Počet příspěvků : 47
Registrován : 14. 11. 11

LAN Empty
PříspěvekPředmět: Re: LAN   LAN EmptyThu Jan 10, 2013 7:43 am

Jako v tomto nejsem až takovej odborník a já to mám provedený tak, že internet mám po domu rozvedený pomocí switche do zásuvek ve zdi. A z těch jsou počítače propojený normal UTP kabelem s koncovkou RJ45. Možná by to mohlo fungovat i pomocí tzv. Kříženého UTP kabelu a propojit compy na přímo mezi sebou...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





LAN Empty
PříspěvekPředmět: Re: LAN   LAN Empty

Návrat nahoru Goto down
 
LAN
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: