ls-novinky.forumczech.com

PříjemPříjem  FAQFAQ  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

pomoc nejdou mi mody v sítový hře

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
vojakx

Počet příspěvků : 1

PříspěvekPředmět: pomoc nejdou mi mody v sítový hře   Sat Dec 01, 2012 11:27 pm

koupil jsem hru a nainstaloval, pak dal aktualizaci a poté češtinu. chtěl jsem hrát na server-game.cz tak jsem stáhl požadované mody, mapu a rozbalil do mods, problém je ten že, v obyčejné hře vše funguje, mapa stroje atd. no ale jakmile dám vice hráčů a najdu daný server tak se nemohu připojit protože mi to píše že nemám nainstalované potřebné mody/dlc , tak dam detail a tam se zobrazí všechny mody na serveru a u nich červeně nedostupné ? nechápu to já je tam mam a hraji s nimi v normální hře tak proč to nejde po netu ?
už jsem to zkoušel celý přeinstalovat ani bez češtiny to nejde tak tou to neni
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: pomoc nejdou mi mody v sítový hře   Sun Dec 02, 2012 3:59 pm

Pokud máš mod se stejným názvem, tak to neznamená že ho máš úplně stejný jako ho mají oni!!! Hra nesrovnává mody podle názvu ale podle čísla modu tzv. Hash. To hash najdeš u každého modu, když se podíváš do nastavení a pak dáš mody,tam ti hra ukazuje veškeré mody co máš ve hře. POZOR!!!! Stačí udělat jakoukoli změnu v modu, např. upravit si cenu a už se ti změní to číslo Hash.
Návrat nahoru Goto down

pomoc nejdou mi mody v sítový hře
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» pomoc s kombajom
» tvorba map, objektů a modů FS2015
» zetor
» Pomoc s mapou Bantikov 2015

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-