ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Plechová Kavalerie

Goto down 
+26
Voloda331
paski44
honza654
kropic77cz
Mantra40
vagi
TomajsT2S
Michal16
kobzik
zipicek
Zohan
captain2.2
Ratiboric
ledy
drnda
Grumpajz
KuDaS
Martin94
GREG
alpa53
*pepa*
ONDERKa23
MaňaSS
brukpytlik
kratos88
DEERÁK
30 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.



Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

Plechová Kavalerie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plechová Kavalerie   Plechová Kavalerie - Stránka 2 EmptyTue Aug 02, 2011 7:09 pm

No jo......... já taky taky Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
Zohan
V.I.P.
V.I.P.
Zohan


Počet příspěvků : 413
Registrován : 12. 07. 11

Plechová Kavalerie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plechová Kavalerie   Plechová Kavalerie - Stránka 2 EmptyTue Aug 02, 2011 7:25 pm

Michal16 Taky mě to napadlo ale už mám rozjeté svoje virtuální družstvo a zatím mi to vázne.
Lidi mám, programy mám, podklady mám ale čas NE!!! Když je takhle pěkně venku, tak musim furt makat a ani se mi nechce čumět do kompu, To ať si dělaj ty veměstě co nemaj co dělat Laughing
Návrat nahoru Goto down
vagi
štamgast 4
štamgast 4
vagi


Počet příspěvků : 47
Registrován : 12. 07. 11

Plechová Kavalerie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plechová Kavalerie   Plechová Kavalerie - Stránka 2 EmptyTue Aug 02, 2011 7:28 pm

Kéž by pribiňáček chutnal tak, jako tenkrát... Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.
MaňaSS


Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

Plechová Kavalerie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plechová Kavalerie   Plechová Kavalerie - Stránka 2 EmptyTue Aug 02, 2011 7:49 pm

Ja teda nevím jak chutnal tenkrát ale určitě nebyl tak drahej!!!


Robin Hood70: Já jenom že se tak ptám ty už máš origu hru - jenom že si tady zakládaš vlastní tým. A potom tady napíšeš že nemáš čas a nebaví tě "čumet do kompu"

Já teda nevim kde bydlíš ale tady u nás bylo pěkně asi po 14 dnech!!!
Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
Zohan
V.I.P.
V.I.P.
Zohan


Počet příspěvků : 413
Registrován : 12. 07. 11

Plechová Kavalerie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plechová Kavalerie   Plechová Kavalerie - Stránka 2 EmptyTue Aug 02, 2011 8:09 pm

Jo to u mě taky. A když u je tak hezky, tak proč trčet doma?
Když je hnusně tak něco rozdělám a pak na to nemam čas když je pěkně!
rofl Laughing omg jupi
Návrat nahoru Goto down
vagi
štamgast 4
štamgast 4
vagi


Počet příspěvků : 47
Registrován : 12. 07. 11

Plechová Kavalerie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plechová Kavalerie   Plechová Kavalerie - Stránka 2 EmptyTue Aug 02, 2011 8:20 pm

MaňaSS napsal:
Ja teda nevím jak chutnal tenkrát ale určitě nebyl tak drahej!!!
Věř mi, že tenrát byl pribiňáček daleko chutnější a o drahotě ani nemluvím Smile
Návrat nahoru Goto down
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.
MaňaSS


Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

Plechová Kavalerie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plechová Kavalerie   Plechová Kavalerie - Stránka 2 EmptyTue Aug 02, 2011 8:26 pm

Tak v tý době taky nebylo tolik Eček ( jestli teda nějaký byly) a další "srač.."
Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
Mantra40

Mantra40


Počet příspěvků : 10
Registrován : 12. 09. 11

Plechová Kavalerie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plechová Kavalerie   Plechová Kavalerie - Stránka 2 EmptyTue Sep 13, 2011 9:47 pm

Very Happy Je pravdou,že seriál je to super-kdysi jsem na něj koukal když jej vlastně natočili a vlastně něco podobného jako v tom seriálu jsem zažil na vlastní kůži - myslím tím to cestování po vlastech Českých a vlastně tehdy i Slovenských.Pro mě tehdy začali žně koncem května na jižním Slovensku a skončily v polovině září na Sušicku.Byla to krásná doba - byli jsme mladí,nezkušený a blbý. Cool
Návrat nahoru Goto down
kropic77cz
Moderátor
Moderátor
kropic77cz


Počet příspěvků : 285
Registrován : 29. 07. 11

Plechová Kavalerie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plechová Kavalerie   Plechová Kavalerie - Stránka 2 EmptyWed Sep 14, 2011 7:27 am

já myslím, že každej kdo zažil žně za komára tak musí uznat, že to bylo jaksi jiné. Já jezdil s kombajnem od 5let.Zhruba od sedmé třídy mi to začal kombajner pučovat a pak když zjistil že mi to jde už jsem zaskakoval častěji a častěji.Po prváku už jsem měl svůj kombajn(Bizon) i když oficiálně to samozřejmě nešlo jen nějak nebyli kombajnéři.Poslední žně jsem absoloval v 19.Za komára měli u nás v družstvu 8x E512, 2xE514 a 7x Bizon. To byla fakt kavalerie když to přijelo na pole a začalo se síct. Někdy kolem roku 92 prodali starý kombajny( no neprodali ,ale v rámci restitucí rozdali majitelům a těm co chtěli najednou soukromě zemědělčit) a pořídily dva Fergusoni.Pak ještě další dva. No s nástupem moderní techniky se žně už jaksi posunuly do skupiny bussnes . A i děcka už o tuto činnost nějak nemaj zájem.Letos jsem se díval jak u baráku sekali pšenici. Když jsem byl malej kluk bylo pole obšancované dětma a ty stopovali ,aby je někdo svezl.Dneska tam nikoho nepotkáte.Asi jiná doba.Takže asi tak
Návrat nahoru Goto down
Zohan
V.I.P.
V.I.P.
Zohan


Počet příspěvků : 413
Registrován : 12. 07. 11

Plechová Kavalerie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plechová Kavalerie   Plechová Kavalerie - Stránka 2 EmptyWed Sep 14, 2011 2:01 pm

Já bych se rád svezl a i do družstva bych šel. Ale přeci jen, dneska už je jiná doba. Dneska vám to půjčí málo kdo už z kvůli tomu, jak je to složitá a drahá technika.
Navíc už to nemá to své kouzlo, když nám za barákem jezdili staré Claasy a pole jim trvalo třeba i 2 dny.
Lidé tu stávají občas kolem polí (Je tu dost turistů - Český ráj), ale to spíš koukají na ty veliké mašiny (New Holland traktory i kombajny).
Už to prostě není, to co bývalo.
Návrat nahoru Goto down
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.
MaňaSS


Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

Plechová Kavalerie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plechová Kavalerie   Plechová Kavalerie - Stránka 2 EmptyWed Sep 14, 2011 2:45 pm

Já teda nevím jak vy, chápu ty starší ročníky kropic77cz,Mantra40.... ty tu dobu prostě zažili.

Ale mě je 16 a mě se prostě líběj "velký moderní" zem. stroje
Vidim zetora a nic jede kolem New Holland a hned se otáčím.

Občas je i fotim na farmweb.cz což mě baví...
Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
Zohan
V.I.P.
V.I.P.
Zohan


Počet příspěvků : 413
Registrován : 12. 07. 11

Plechová Kavalerie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plechová Kavalerie   Plechová Kavalerie - Stránka 2 EmptyWed Sep 14, 2011 2:56 pm

MaňaSS: Mě se líbí názory starší generace. Je mi taky 16 a otáčím se za každým strojem ! Very Happy
A jestli fotíš na FarmWEB tak jakou tam máš přezdívku? Ať se můžeš pochlubit fotečkama.
Návrat nahoru Goto down
kropic77cz
Moderátor
Moderátor
kropic77cz


Počet příspěvků : 285
Registrován : 29. 07. 11

Plechová Kavalerie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plechová Kavalerie   Plechová Kavalerie - Stránka 2 EmptyWed Sep 14, 2011 3:15 pm

když budu mluvit za sebe. Já mám rád moderní techniku.Starý kombajny nebo traktory jo jsou ještě pěkný někde,ale nový je nový.Je radost vidět na poli třeba tři 58O-ky class a jak se jim práce daří.Pohodlíčko ,který se nedá srovnat.Stará technika je a prostě bude stará a pokrok nikdo nezastaví a to je dobře
Návrat nahoru Goto down
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.
MaňaSS


Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

Plechová Kavalerie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plechová Kavalerie   Plechová Kavalerie - Stránka 2 EmptyWed Sep 14, 2011 3:42 pm

Já se za tak nemam čím chlubit ale když klikneš na moje www tak te to přsměruje.


A jen že se ptám když ti je teda 16 proč máš v popisu 15???
Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
Zohan
V.I.P.
V.I.P.
Zohan


Počet příspěvků : 413
Registrován : 12. 07. 11

Plechová Kavalerie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plechová Kavalerie   Plechová Kavalerie - Stránka 2 EmptyWed Sep 14, 2011 4:15 pm

Protože mi bude 16 za měsíc.
Fotky jsou pěkný !!! Je jich dost, kde to fotíš?
Návrat nahoru Goto down
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.
MaňaSS


Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

Plechová Kavalerie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plechová Kavalerie   Plechová Kavalerie - Stránka 2 EmptyWed Sep 14, 2011 5:36 pm

Mé okolí tak v radiusu 14km - kam dojedu na kole Very Happy Very Happy

Aha tak už preventivně píšeš že ti bude 16 jo.... dobrý no
Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
Mantra40

Mantra40


Počet příspěvků : 10
Registrován : 12. 09. 11

Plechová Kavalerie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plechová Kavalerie   Plechová Kavalerie - Stránka 2 EmptyWed Sep 14, 2011 8:22 pm

Razz Pánové.Každá doba má a měla svoje - pokud někdo zažil starší techniku - dá mi za pravdu - pohodlí je pohodlí taková stará TATRA 11 beze všech posilovačů - kolohnáti a lamželeza se měli skvěle a ti ostatní?Měli zkrátka smůlu a nebo museli doma hodně posilovat.Moderní technika má taky svoje kouzlo ale pokud se na ní něco pokazí - máte smůlu - bez ptřičného vybavení se ani neupr....e.Kdežto dřívějc stačilo trochu vercajku,šikovný ruce a udělali ste generálku na poli. jupi
Návrat nahoru Goto down
honza654
Master ***
Master ***
honza654


Počet příspěvků : 185
Registrován : 14. 08. 11

Plechová Kavalerie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plechová Kavalerie   Plechová Kavalerie - Stránka 2 EmptySat Sep 24, 2011 8:36 am

To je fakt opravit se dalo všechno opravovyli jsme traktory a kombajny na poli jezdil jsem s pojízdnou dílnou PAD3. Po vyučení jsem se hrozně těšil na řízení čehokoliv v JZD. A jak jsme se těšily jak nás někdo sveze jako děcka kombajnem a stávaly jsme u polí a pozorovaly stroje.
Dnes mají děcka jenom horská kola,mobily,internet a facebook. Nevědí co je kráva a traktor škoda.
Návrat nahoru Goto down
paski44

paski44


Počet příspěvků : 6
Registrován : 12. 09. 11

Plechová Kavalerie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plechová Kavalerie   Plechová Kavalerie - Stránka 2 EmptySun Sep 25, 2011 8:43 am

Ja mam 25 rokov a pomocou tejto hry sa mi splnil detsky sen, ako maly chalan som stale tuzil byt KOMBAJNISTOM a teraz sa mi to splnilo. Ked som ako maly chodil k starym rodicom na prazdniny tak u nich v JRD mali 3 x E517, 2 x E514 a 9 x E512. Kazdy den sme sledovali kam tieto kombajny pojdu a potom sme hned sli za nimi, bud pesi aj niekolko kilometrov, alebo dvaja na jednom bicykli. Potom nastalo to co vsade, vseetky tieto kombajny predali a kupili E524 a E527, ale nakoniec museli predat aj tie a nase JZD zaniklo. Vzdy ked idem okolo tych poli kde som sa ako maly vozil na kombajne tak si len zaspominam ake to boli krasne detske casy.
Návrat nahoru Goto down
Voloda331
štamgast 2
štamgast 2
Voloda331


Počet příspěvků : 34
Registrován : 21. 07. 11

Plechová Kavalerie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plechová Kavalerie   Plechová Kavalerie - Stránka 2 EmptyThu Oct 13, 2011 7:25 am

Zdravim nasel jsem na netu tohle [You must be registered and logged in to see this link.] a je tam zminka o nejakem packu:TRAKTOR Simulátor 2: Plechová kavalerie tak nevim jestli to bude official nebo to je jenom nejaky download pack co vy na to?
Návrat nahoru Goto down
kropic77cz
Moderátor
Moderátor
kropic77cz


Počet příspěvků : 285
Registrován : 29. 07. 11

Plechová Kavalerie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plechová Kavalerie   Plechová Kavalerie - Stránka 2 EmptyThu Oct 13, 2011 9:08 am

tady je odkaz na jinou sekci ,kde jsem to už psal: [You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat nahoru Goto down
ZZZetor007

ZZZetor007


Počet příspěvků : 10
Registrován : 02. 10. 11

Plechová Kavalerie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plechová Kavalerie   Plechová Kavalerie - Stránka 2 EmptyFri Oct 21, 2011 12:51 pm

je to fakt super film !!!
Návrat nahoru Goto down
http://traktorweb.webnode.cz/
najdy

najdy


Počet příspěvků : 1
Registrován : 24. 09. 11

Plechová Kavalerie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plechová Kavalerie   Plechová Kavalerie - Stránka 2 EmptyFri Oct 21, 2011 4:37 pm

kropic77 o tom družstvě co jsi mluvil v červenci to jsi myslel unčovice? jinak zdar všem traktoristům jak virtuálním tak reálným))
Návrat nahoru Goto down
Zohan
V.I.P.
V.I.P.
Zohan


Počet příspěvků : 413
Registrován : 12. 07. 11

Plechová Kavalerie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plechová Kavalerie   Plechová Kavalerie - Stránka 2 EmptySun Apr 22, 2012 2:40 pm

Už zase dávají Plechovou Kavalerii jupi
Každou sobotu na Nově v 18.20
Příští týden bude už 3. díl. Tak kdo chce, můžete se koukat Like a Star @ heaven
Návrat nahoru Goto down
barny

barny


Počet příspěvků : 1
Registrován : 01. 02. 13

Plechová Kavalerie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plechová Kavalerie   Plechová Kavalerie - Stránka 2 EmptyTue Feb 05, 2013 3:42 pm

cawte....lidi hilfe..poslete nejaky odkaz na torrent na ten serial...videl jsem že nějaké odkazy tu padly už ae nejde se mi tam regnout ba ani stahnout...aj google som zkušal,ae naozaj nič Sad
Návrat nahoru Goto down
tomi-h
Master
Master
tomi-h


Počet příspěvků : 107
Registrován : 17. 07. 12

Plechová Kavalerie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plechová Kavalerie   Plechová Kavalerie - Stránka 2 EmptyWed Feb 06, 2013 9:06 pm

Snad ti to půjde:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Plechová Kavalerie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plechová Kavalerie   Plechová Kavalerie - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Plechová Kavalerie
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» TRAKTOR Simulátor 2 - Plechová kavalerie
» PLECHOVÁ KAVALERIE
» plechova kavalerie data disk....
» PLECHOVÁ KAVALERIE( Moderní stroje ) Obilí + siláž
» Plechová kavaléria

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Pokec (LS11)-
Přejdi na: