ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Nejde odinstalovat

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Fyrysan
SUPER ACE
SUPER ACE
Fyrysan


Počet příspěvků : 342
Registrován : 12. 07. 11

Nejde odinstalovat Empty
PříspěvekPředmět: Nejde odinstalovat   Nejde odinstalovat EmptyMon Dec 03, 2012 8:26 pm

Mám takový problém: potřebuju odinstalovat hru ale nějak se mi to nedaří protože mi vždycky vyskočí nějaký problém s unins000.dat souborem. Prosím pomozte potřebuju to reinstalnout a nemůžu
Návrat nahoru Goto down
Kubulka
štamgast 6
štamgast 6
Kubulka


Počet příspěvků : 85
Registrován : 05. 04. 12

Nejde odinstalovat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejde odinstalovat   Nejde odinstalovat EmptyMon Dec 03, 2012 8:43 pm

tak to smaž normálně manuálně na disku a v my games a nebo to přejeď instalačkou a zkus ten uninstal znovu a pokud nemáš zálohovaný mody které budeš chtít ponechat tak nezapomeň si je vytáhnout
Návrat nahoru Goto down
Fyrysan
SUPER ACE
SUPER ACE
Fyrysan


Počet příspěvků : 342
Registrován : 12. 07. 11

Nejde odinstalovat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejde odinstalovat   Nejde odinstalovat EmptyMon Dec 03, 2012 8:48 pm

To mě samozřejmě taky napadlo ale chtěl jsem to udělat "odborněji"
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Nejde odinstalovat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejde odinstalovat   Nejde odinstalovat EmptyMon Dec 03, 2012 9:22 pm

A to ti dela odinstalator hry, nebo i win, prez ovladaci panely? Me se tohle parkrat taky stalo u ruznych programu, ale vzdy to slo bud winama, nebo externim programem odinstalovat. Pak nez sem instaloval znova, tak sem to radeji jeste procistil v registrech.

Nebo zkus jeste ten soubor, pokud ho mas na DVD, normalne zkopirovat do slozky se hrou a treba to pak uz pude.


Naposledy upravil doktorc3 dne Tue Dec 04, 2012 7:03 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Fyrysan
SUPER ACE
SUPER ACE
Fyrysan


Počet příspěvků : 342
Registrován : 12. 07. 11

Nejde odinstalovat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejde odinstalovat   Nejde odinstalovat EmptyMon Dec 03, 2012 10:47 pm

Nešlo to ani tak ani tak ale už to je v pohodě
Návrat nahoru Goto down
Kubulka
štamgast 6
štamgast 6
Kubulka


Počet příspěvků : 85
Registrován : 05. 04. 12

Nejde odinstalovat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejde odinstalovat   Nejde odinstalovat EmptyTue Dec 04, 2012 6:45 pm

nejlepší odbornost je hrubá síla omg Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nejde odinstalovat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejde odinstalovat   Nejde odinstalovat Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Nejde odinstalovat
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Odinstalace - Tento produkt lze odinstalovat pouze
» Multiplayer
» Nejde PDA
» FS mi nejde spustit
» Nejde HKL Pack

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: