ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Shader model 2.0

Goto down 
AutorZpráva
komicketrio

komicketrio


Počet příspěvků : 3
Registrován : 04. 12. 12

Shader model 2.0 Empty
PříspěvekPředmět: Shader model 2.0   Shader model 2.0 EmptyTue Dec 04, 2012 4:48 pm

Ahoj Lidičky. Mohl by jste mi prosím někdo pomoci. Já už si nevím rady. Koupil jsem si farming simulátor 2013.
Když chci spustit hru tak mi vyskočí tabulka kde je napsáno Chyba: Neznámá grafická karta. Hra vyžaduje Shader model 2.0
Nainstalujte si nejnovější ovladače své grafické karty. Všechno jsem aktualizoval asi třikrát a výsledek je stále stejný.
Mám grafickou kartu Radeon HD6670. Dokážete mi prosím někdo poradit. Předem dík.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Shader model 2.0 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shader model 2.0   Shader model 2.0 EmptyTue Dec 04, 2012 5:41 pm

A zkousel si preinstalovat i DirectX, ktery sou u her na DVD? Nekdy i kdyz je starsi nez mas v PC, tak je tam treba malickost, ktera ti chybi. Uz se mi to taky stalo. Jinak s tim shaderem nevim co by bylo. Kartu mas v pohode si myslim. Alespon na nizke nastaveni.

PS: A pritom ta karta by mela mit shader 5.0
Návrat nahoru Goto down
komicketrio

komicketrio


Počet příspěvků : 3
Registrován : 04. 12. 12

Shader model 2.0 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shader model 2.0   Shader model 2.0 EmptyTue Dec 04, 2012 6:21 pm

Ahoj. Zkoušel a také bez výsledku.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Shader model 2.0 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shader model 2.0   Shader model 2.0 EmptyTue Dec 04, 2012 6:41 pm

No tak nevim kde je problem. Ja to hraju i na notebooku s HD4200 a v pohode. Nevim co mas za sestavu a jestli si zkousel ovladace i z AMD, ale kdyztak zkus jeste tady a preinstaluj to. Pripadne pak muzes jeste kartu odebrat a pak ji znovu nainstalovat. Ale to je uz na tobe

http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx
Návrat nahoru Goto down
komicketrio

komicketrio


Počet příspěvků : 3
Registrován : 04. 12. 12

Shader model 2.0 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shader model 2.0   Shader model 2.0 EmptyWed Dec 05, 2012 5:50 pm

Take to nepomohlo.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Shader model 2.0 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shader model 2.0   Shader model 2.0 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Shader model 2.0
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Chýbajúci SHADER MODEL 3.0
» Shader tipping
» Jak vložit texturu na model

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: