ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 změna zobrazení...

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
kubino

kubino


Počet příspěvků : 7
Registrován : 09. 12. 12

změna zobrazení... Empty
PříspěvekPředmět: změna zobrazení...   změna zobrazení... EmptySun Dec 09, 2012 10:55 am

zdravim.. potřeboval bych poradit.. po nainstalování a spuštění hry se mi hra zobrazuje v takovém rozlišení že přesahuje monitor.. nelze to nijak změnit, ani v možnostech zobrazení hry, a to ani ručně přepsaném nastavení v programu... zkoušel jsem i aktualizovat ovladače grafiky ale také nic.. už nevím co s Tím.. určitě to bude nějaká blbost.. pls Help..
Návrat nahoru Goto down
Afro07
Ace ***
Ace ***
Afro07


Počet příspěvků : 281
Registrován : 16. 08. 12

změna zobrazení... Empty
PříspěvekPředmět: Re: změna zobrazení...   změna zobrazení... EmptySun Dec 09, 2012 11:56 am

Kubino: Zkus jít dokumenty > my games > Farming simulator 2013 > a tam hledej soubor game.xml .

V něm najdi odstavec display a hledej:

<width>1920</width>
<height>1200</height>
<fullscreen>true</fullscreen>

Podívej se , zda máš dobře nastavené rozlišené "width" a "height", popřípadě ho změn na správné dle rozlišení monitoru ve windows. A také se podívej, zda je u možnosti "fullscreen" napsáno "true" pokud ne, tak ho tak nastav (poté by ti obraz neměl lézt pryč z monitoru ať budeš mít jakékoliv rozlišení)
Návrat nahoru Goto down
kubino

kubino


Počet příspěvků : 7
Registrován : 09. 12. 12

změna zobrazení... Empty
PříspěvekPředmět: Re: změna zobrazení...   změna zobrazení... EmptySun Dec 09, 2012 2:39 pm

no hele tohle už jsem všechno kontroloval už před tím a i ted pro jistotu znovu.. ale problém stále přetrvává...
Návrat nahoru Goto down
Afro07
Ace ***
Ace ***
Afro07


Počet příspěvků : 281
Registrován : 16. 08. 12

změna zobrazení... Empty
PříspěvekPředmět: Re: změna zobrazení...   změna zobrazení... EmptySun Dec 09, 2012 6:56 pm

Kubino: Takže rozlišení jsi dal správné, fullscreen taky potvrdil a i tak to dělá?

Pak to vypadá, že není chyba na straně hry. Zkus pro jistotu stáhnout nejnovější ovladače pro grafiku, popřípadě se podívat do nastavení grafiky samotné, nevím jak u Nvidie ale Ati-ny mají na to prostředí Catalyst, zda tam není něco v nepořádku.

Snad mě ještě napadá, zda to nehraješ nějakým způsobem na "druhém" monitoru. Docela běžné, pokud máš Notebook a připojíš ho na externí monitor, pak by to co popisuješ mohlo také nastat.
Návrat nahoru Goto down
kubino

kubino


Počet příspěvků : 7
Registrován : 09. 12. 12

změna zobrazení... Empty
PříspěvekPředmět: Re: změna zobrazení...   změna zobrazení... EmptySun Dec 09, 2012 7:04 pm

no tak ovladače od grafárny jsem aktualizoval už před tím takže tam ted mám ty nejnovější i tu samotnou grafiku jsem zkoušel nastavit.. a také pořád nic... nn hraju to na stolním pc a mám normální monitor.. ale i když jsem k tomu připojil přes hdmi kabel LCD TV tak to stejně zobrazuje stejně... Sad už mi to leze na mozek... já už si chci konečně zahrát... tohle mě zabije... už nevím co mám udělat aby to šlo...
Návrat nahoru Goto down
kubino

kubino


Počet příspěvků : 7
Registrován : 09. 12. 12

změna zobrazení... Empty
PříspěvekPředmět: Re: změna zobrazení...   změna zobrazení... EmptyTue Dec 11, 2012 4:09 pm

vážně nikoho nic nenapadá...? už to začínám pomalu vzdávat... pale
Návrat nahoru Goto down
Afro07
Ace ***
Ace ***
Afro07


Počet příspěvků : 281
Registrován : 16. 08. 12

změna zobrazení... Empty
PříspěvekPředmět: Re: změna zobrazení...   změna zobrazení... EmptyTue Dec 11, 2012 4:15 pm

Prošel jsem pár cizojazyčných fór a na některých měli také podobný problém...
Bohužel řešení nikde nebylo.
Návrat nahoru Goto down
kubino

kubino


Počet příspěvků : 7
Registrován : 09. 12. 12

změna zobrazení... Empty
PříspěvekPředmět: Re: změna zobrazení...   změna zobrazení... EmptyTue Dec 11, 2012 4:35 pm

Surprised to je teda pěkný... tak hold musim najít něco co mi půjde... kdyby někoho náhodou napado nějak možné řešení tak dejte pls vědět...
Návrat nahoru Goto down
Afro07
Ace ***
Ace ***
Afro07


Počet příspěvků : 281
Registrován : 16. 08. 12

změna zobrazení... Empty
PříspěvekPředmět: Re: změna zobrazení...   změna zobrazení... EmptyTue Dec 11, 2012 5:33 pm

Kubino: Mno napadá mě pouze jedna věc, která by možná pomohla, tedy opravdu jen možná. A to reinstalace celého systému. Předem píšu, že tuto variantu bych udělal pouze, pokud PC máš už delší dobu a s tím i systém na něm, pokud máš systém instalovaný před nedávnem, tak bych na to kašlal.

Jde mi o to, že může jít o celkový problém systému, že něco ti tam tu chybu způsobuje. Pokud by jsi měl čistou instalaci hry na čistě instalovaném systému (tedy základní ovladače a podobně. Žádné doplňky, freeware a tak) a ta chyba s rozlišením by tam stále byla, tak by to byla nějaká opravdu divná věc.

Takhle můžeš mít systém přecpaný bůh ví čím, různé programy, shareware, freeware.... a cokoliv z toho by ti mohlo dělat tuhle paseku.
Návrat nahoru Goto down
kubino

kubino


Počet příspěvků : 7
Registrován : 09. 12. 12

změna zobrazení... Empty
PříspěvekPředmět: Re: změna zobrazení...   změna zobrazení... EmptyTue Dec 11, 2012 5:48 pm

no jasný o tom jsem přemýšlel taky ale já zde nic instalovanýho nemám.. mám PC chvilku a nainstalovanou mám jen FIFU13 a LS13 a fifa běží upa v poho.. já už vážně nevim čim by to mohlo být..
Návrat nahoru Goto down
Afro07
Ace ***
Ace ***
Afro07


Počet příspěvků : 281
Registrován : 16. 08. 12

změna zobrazení... Empty
PříspěvekPředmět: Re: změna zobrazení...   změna zobrazení... EmptyTue Dec 11, 2012 5:59 pm

Takže PC máš nový, zatím čistý...
ovladače na grafiku máš taky aktuální...
a stejně to dělá ten brajgl...
Návrat nahoru Goto down
Kubulka
štamgast 6
štamgast 6
Kubulka


Počet příspěvků : 85
Registrován : 05. 04. 12

změna zobrazení... Empty
PříspěvekPředmět: Re: změna zobrazení...   změna zobrazení... EmptyTue Dec 11, 2012 8:05 pm

a zkoušel jsi to pouštět v tom okně?když to pustíš v okně zobrazí se ti okno normálně nebo přesáhne okraje monitoru? Beztak to co píšeš je fakt záhadou
Návrat nahoru Goto down
kubino

kubino


Počet příspěvků : 7
Registrován : 09. 12. 12

změna zobrazení... Empty
PříspěvekPředmět: Re: změna zobrazení...   změna zobrazení... EmptyTue Dec 11, 2012 10:58 pm

jj přesně tak.. nějaká záhada... ještě zítra zkusím vyměnit monitor.. jestly to nemůže být monitorem... ale jinak už si opravdu nevím rady.. Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





změna zobrazení... Empty
PříspěvekPředmět: Re: změna zobrazení...   změna zobrazení... Empty

Návrat nahoru Goto down
 
změna zobrazení...
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Zobrazení
» Zobrazení fóra
» zobrazení v infu
» Změna akcelerace
» Změna rychlosti

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: