ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 souřadnice pro "defaultVehicles"

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
ejimz
štamgast 1
štamgast 1
ejimz


Počet příspěvků : 22
Registrován : 13. 02. 12

souřadnice pro "defaultVehicles" Empty
PříspěvekPředmět: souřadnice pro "defaultVehicles"   souřadnice pro "defaultVehicles" EmptySun Dec 09, 2012 9:22 pm

Ahojky. Poradí mi prosím někdo jak zjistím souřadnice když bych chtěl umístnit vozidlo do hry? Jak zjistím souřadnice? Za odpověď předem děkuji :-)
Návrat nahoru Goto down
Rumcajs
Master ***
Master ***
Rumcajs


Počet příspěvků : 186
Registrován : 03. 09. 11

souřadnice pro "defaultVehicles" Empty
PříspěvekPředmět: Re: souřadnice pro "defaultVehicles"   souřadnice pro "defaultVehicles" EmptySun Dec 09, 2012 9:51 pm

No pokud chceš nahradit default vozidlo ve hře jiným,tak si otevři mapě default vehicles.xml v textovém editoru.Tam najdi vozidlo které chceš vyměnit,jsou u něj i souřadnice.Ty souřadnice tam nech,jen zadej novou cestu k vozidlu které tam chceš.
Jinak zadat nové souřadnice,tak to nevim,to jsem nikdy nezkoumal.Ani cestu k módům nevim jak zadat,jen k origo strojům.Ty jsou jednoduché.
No víc asi momentálně neporadím.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



souřadnice pro "defaultVehicles" Empty
PříspěvekPředmět: Re: souřadnice pro "defaultVehicles"   souřadnice pro "defaultVehicles" EmptySun Dec 09, 2012 9:52 pm

Zapni hru, zajed s tím strojem kam chceš aby stál ,ulož hru a vypni. Potom si otevři to savegame kde to máš uložené a v souboru vehicles je napsaná přesná poloha stroje včetně toho odkud ten mod hra načítá, toto zkopúíruj a vlož do default vehicles v mapě ve které chceš aby byl. Ulož zapni hru a měl by tam být pokud jsi to dobře opsal z toho vehicles v savegame.
Návrat nahoru Goto down
ejimz
štamgast 1
štamgast 1
ejimz


Počet příspěvků : 22
Registrován : 13. 02. 12

souřadnice pro "defaultVehicles" Empty
PříspěvekPředmět: Re: souřadnice pro "defaultVehicles"   souřadnice pro "defaultVehicles" EmptySun Dec 09, 2012 10:05 pm

Děkuji vám pánové oběma :-)
Rumcajs....... díky, tu výměnu jsem věděl, nevěděl jsem jak zjistit polohu pro zadání nového stroje do hry. Cestu k vozidlům, to je brnkačka, cenná je však informace od Tonn..... to je to, co jsem hledal a blba mě to nenapadlo :-) Ještě jednou díky oběma :-)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





souřadnice pro "defaultVehicles" Empty
PříspěvekPředmět: Re: souřadnice pro "defaultVehicles"   souřadnice pro "defaultVehicles" Empty

Návrat nahoru Goto down
 
souřadnice pro "defaultVehicles"
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: