ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 pokec o budoucím ls 20??

Goto down 
+10
pipinbob
Pedro12
OfF_StaRs
rambo
frantisek zetor
erfik
Afro07
sintel
alpa53
farmik16
14 posters
AutorZpráva
farmik16
Lama
Lama
farmik16


Počet příspěvků : 50
Registrován : 11. 12. 12

pokec o budoucím ls 20?? Empty
PříspěvekPředmět: pokec o budoucím ls 20??   pokec o budoucím ls 20?? EmptyFri Dec 21, 2012 1:14 pm

čus lidi zde múžete vkládat věci které by se měli v budoucím ls 20?? změnit podle mě by měli přibídct starší kombajny aby tam nebyl 1 stary a vse nove neco mezi starim a novim doufám že budoucí ls 20?? bude lepší.pište komentíki pokec o budoucím ls 20?? 1600316217 pokec o budoucím ls 20?? 1600316217
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/channel/UCEGv4zJ9C1_Li2UdXdlQHww?feature=
alpa53
Master **
Master **
alpa53


Počet příspěvků : 156
Registrován : 15. 07. 11

pokec o budoucím ls 20?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: pokec o budoucím ls 20??   pokec o budoucím ls 20?? EmptyFri Dec 21, 2012 2:43 pm

Ty té češtině dáváš pěkně na prdel I love you
Návrat nahoru Goto down
sintel

sintel


Počet příspěvků : 4
Registrován : 19. 12. 12

pokec o budoucím ls 20?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: pokec o budoucím ls 20??   pokec o budoucím ls 20?? EmptyFri Dec 21, 2012 3:29 pm

co bych přidal já:
Když už simulátor tak mi chybí osobně poruchy stroju, výměny žárovek, lepší zpracování grafiky na polích, nejen změna textury, lepší fyzika stroju, (přejíždění brázd atd..), Když zapřáhnu 30tun za traktor měl by to poznat, odstupňované řazení jak zvukem tak když tam loupnu 4 abych jí mohl točit atd ... nějakej bazar, vyházel bych pochodující civilisty a auta nebo to udělal pořádně, víc managementu jak ekonomicky až přes najímání brigádníku a zaměstnancu , více soukromníku nebo ZD s tím že by se tam na začátku hry dalo i makat, aby se cizí traktory pohybovaly po jiných polích, možnost nákupu garáží a nějakých objektu ... to je to co mě napadlo teďka Smile já vím sem náročnej ale líbilo by se mi prohánět v kopci se svým traktorem a pluhem v blátě, mít ho pěkně zasekanej jak auto v colin rallye Very Happy pak přijed a pěkně si ho umejt :DD
Návrat nahoru Goto down
farmik16
Lama
Lama
farmik16


Počet příspěvků : 50
Registrován : 11. 12. 12

pokec o budoucím ls 20?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: pokec o budoucím ls 20??   pokec o budoucím ls 20?? EmptyFri Dec 21, 2012 7:06 pm

sintel to je všechno dobré přímo vinikajicí ale nwm nwm s tim "více soukromníku nebo ZD s tím že by se tam na začátku hry dalo i
makat, aby se cizí traktory pohybovaly po jiných polích"odtoho je přece multiplayer ne ? ale jinak všechno co si napsal by bylo v budoucím ls 20?? dobrý ale ti zaměstnanci by mohli být chytřejší pokec o budoucím ls 20?? 3845856932 pokec o budoucím ls 20?? 3692841837 pokec o budoucím ls 20?? 1071211947
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/channel/UCEGv4zJ9C1_Li2UdXdlQHww?feature=
Afro07
Ace ***
Ace ***
Afro07


Počet příspěvků : 281
Registrován : 16. 08. 12

pokec o budoucím ls 20?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: pokec o budoucím ls 20??   pokec o budoucím ls 20?? EmptySat Dec 22, 2012 1:14 pm

Sintel: Myslím, že takovýto simulátor by určitě šel udělat, ovšem ne u němců, kteří za několik let co tuto hru vytvářejí neudělali ani krok kupředu.

Prostě jde jen o účelové hry, viz popeláři, autobusáci...atd.
Návrat nahoru Goto down
erfik
štamgast 1
štamgast 1
erfik


Počet příspěvků : 24
Registrován : 28. 09. 11

pokec o budoucím ls 20?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: pokec o budoucím ls 20??   pokec o budoucím ls 20?? EmptyThu Dec 27, 2012 8:40 am

Jednoznačně chci originál courseplay! Jenže stejně tak akorát s velkým humbukem přibyde pár strojů a šmytec
Návrat nahoru Goto down
frantisek zetor
štamgast 3
štamgast 3
frantisek zetor


Počet příspěvků : 39
Registrován : 24. 12. 12

pokec o budoucím ls 20?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: pokec o budoucím ls 20??   pokec o budoucím ls 20?? EmptyThu Dec 27, 2012 12:59 pm

já bych tam přidal autostack na kulaté balíky ten chibý i v ls 2013 nebil by špatný
Návrat nahoru Goto down
rambo

rambo


Počet příspěvků : 5
Registrován : 24. 12. 12

pokec o budoucím ls 20?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: pokec o budoucím ls 20??   pokec o budoucím ls 20?? EmptyThu Dec 27, 2012 1:01 pm

ja bych tam chtel hlavne bažiny a zajpineni traktoru a samo umyti traktoru yes
Návrat nahoru Goto down
OfF_StaRs
Ace *
Ace *
OfF_StaRs


Počet příspěvků : 230
Registrován : 16. 02. 12

pokec o budoucím ls 20?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: pokec o budoucím ls 20??   pokec o budoucím ls 20?? EmptyThu Dec 27, 2012 11:54 pm

také suché komenty Very Happy TOľKO VECI by sa dalo zmeniť pfaa
Návrat nahoru Goto down
Pedro12

Pedro12


Počet příspěvků : 9
Registrován : 28. 09. 12

pokec o budoucím ls 20?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: pokec o budoucím ls 20??   pokec o budoucím ls 20?? EmptyWed Jan 16, 2013 9:08 am

doporučil bych něco udělat s počasím déšť kdy nejde sekat obilí jako v LS 11 dále nějakého býka ke kravám rodící se teleta možnost jejich prodeje to samé u ovcí a slepic
Návrat nahoru Goto down
Afro07
Ace ***
Ace ***
Afro07


Počet příspěvků : 281
Registrován : 16. 08. 12

pokec o budoucím ls 20?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: pokec o budoucím ls 20??   pokec o budoucím ls 20?? EmptyWed Jan 16, 2013 10:58 am

Pedro12 : co se týče těch zvířat, řekl bych, že je to jen otázka času, než se tím začne zabývat nějaký dobrý tvůrce módů... hlavně udělat na to skript. A co se týče počasí, to je chyba ve hře, protože když hraju, říká mi to, že pršet bude třeba za dva dny, a když hru uložím, nahraji potom znova, tak počasí je absolutně překopané a ukazuje mi to, že ten déšť nebude za dva dny ale až za týden a ještě k tomu to budou kroupy... fakt nevím.
Návrat nahoru Goto down
pipinbob
štamgast 4
štamgast 4
pipinbob


Počet příspěvků : 57
Registrován : 26. 11. 11

pokec o budoucím ls 20?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: pokec o budoucím ls 20??   pokec o budoucím ls 20?? EmptyWed Jan 16, 2013 11:02 pm

Mě tam hodně chybí řazení ze spojkou.Aby to prostě nebylo jak pro děcka plyn brzda a hotovo.A taky aby jsi najel do pola a hodil tam třeba 4 a mohl jsi dát plyn aby to řvalo a přitom to jelo jen 8km/h potom aby to cejtílo zátěž.Zatím je to totálně o ničem ale aji tak to hraju mooc rád ale jeto jako by pro děti.Potom mě tam chybí to že když doseču pole aby se to pohnojilo Zaoralo,pokultyvatorovalo zaselo a nakonec postřik.A taky mě vadí že to je tak blbě udělaný že nemusíš ani orat tohle bych hnedka zrušil aby jsi musel povině orat.A na konec mě ještě dost chybí že traktory sou pořád jako nové že výkon je pořád stejnej po určitých hodinach by mohl motor slámnout a dolívat se olej.To je tak vše ale určitě toho je strašně mooc.Pro mě je to velkýsklamaní pořád je to stejný jenom se přidavají zvířata.
Návrat nahoru Goto down
ledy
V.I.P.
V.I.P.
ledy


Počet příspěvků : 73
Registrován : 12. 07. 11

pokec o budoucím ls 20?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: pokec o budoucím ls 20??   pokec o budoucím ls 20?? EmptyFri Jan 18, 2013 8:25 am

At se vam to libi nebo jdou vpred snazi se to vyvijet neb engine teto hry se vyviji spolecne s FS a dalsimi hrami ktere na tomto enginu makaj.
Nevim presne co je na tom pravdy ale tipani z svýcvar si sami vyrobily tento engine a snazi se zdokonalovat spolecne s editorem od 09 obrovsky posun: zvirata od 11 lepsi ekonomika od 13 mise vylepsena ekomica nakup poli 3 druhy havěti nove druhy plodin nezapomenme taky konecne na vyuziti slamy snizeni HW naroku pri hrani -
Pro editor plati nove pravidla moznosti libovolneho umisteni havěti nove scripty silaze umistitelne objekty toto vse je do plusu ty co delaj mapy setri jim to cas ackoli je potreba si zvyknout pri tvorbe a myslet na to ze si to muzete upravit samy.
Spis bych uvital moznost MP hrani napriklad moznosti mit konkurenci 2 teamy po 4 lidech probudit zdravou soutezivost.
razeni a takove veci nejsou zatim moc vhodne neb engine na to neni uzpusoben cim vic polygonu na modelu tim vic to zatezuje vypocet a zvysuje narocnost hry.
rozhodne by nebylo spatne poskozeni stroju + nejaky servis.sortiment a tak dal zemedelec je sice z 90% soběstačny ale presto chybi tu prekladky napr hnojivo osivo nakoupit a dovez na farmu . detaily ktere by tomu daly opravdovy smer simulatoru.
Predstava ze by takovouhle hru vydali na enginu Battlefieldu je prekrasna ale dost sneni jdou do predu a to je pozitivni neni to jako u nas kde se motame porad dokola at uz v pracich nebo v politicke ideologii teda demagogii.
Návrat nahoru Goto down
Pedro12

Pedro12


Počet příspěvků : 9
Registrován : 28. 09. 12

pokec o budoucím ls 20?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: pokec o budoucím ls 20??   pokec o budoucím ls 20?? EmptyFri Jan 18, 2013 9:54 am

ještě bych měl pár maličkost možnost naložit osivo na vlek a dovéz na pole k sečce je tady sice mod koupit palety s osivem ale mít u každého pole paletu to se v praktickém zěmědělství nedělá.dále bych oddělil osivo od brambor, osivo se seje brambory sází byl by pěkné vozit si brambory ze svého skladu k sazeči.Pro někoho to asi budou ptákoviny ale bylo pěkné přispůsobovat hru více praxi
Návrat nahoru Goto down
Afro07
Ace ***
Ace ***
Afro07


Počet příspěvků : 281
Registrován : 16. 08. 12

pokec o budoucím ls 20?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: pokec o budoucím ls 20??   pokec o budoucím ls 20?? EmptyFri Jan 18, 2013 10:12 am

Pedro12 to už tu bylo v Ls11 , takový mód
Návrat nahoru Goto down
venda
štamgast 4
štamgast 4
venda


Počet příspěvků : 45
Registrován : 08. 06. 12

pokec o budoucím ls 20?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: pokec o budoucím ls 20??   pokec o budoucím ls 20?? EmptyFri Jan 18, 2013 11:11 am

Dobrý den, já bych uvítal kdyby v dalším díle dotáhli tvůrci do konce to krmení zvířat. Že by se do krmného vozu kromě siláže, sena a slámy přidávalo také obilí. Nebylo by to prostě tak, že budu obilí prodávat jako divý. Kdo je ze zemědělství, tak ví že kráva bez jádra tolik nedojí jak by měla Very Happy .
A pokud jde o to hnití plodin, tak si myslím že to v ls13 nebyl nejštastnější nápad. Spíš se by měl podle mne snižovat procentuelně výnos podle počasí a podle uplynulých dní od konečné zralosti (např. každý den výnos klesne o 5%...a po dešti, bouřce a kroupách třeba o 10%)
Tot je muj nazor. Samozřejmě napadu by bylo spousta, ale jde o to aby tuto hru si zahrala velká skupina lidí. Jinak jsem spokojen s tím co dosud bylo tvurci vytvořeno.
Návrat nahoru Goto down
sullda696
Master
Master
sullda696


Počet příspěvků : 119
Registrován : 23. 11. 11

pokec o budoucím ls 20?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: pokec o budoucím ls 20??   pokec o budoucím ls 20?? EmptyFri Jan 18, 2013 9:07 pm

Zdravím, než začnu. Pokud někdo z Vás hru Spin Tires a představý si kdyby toho byl traktor s nejakou plnou vleckou tak to bude mluvit za vse, na co nejaky kupovani osiv na to stejne nekdo casem udela mod. Co muzu doporucit kouknete na youtube na spin tires a uz si to jen predtavte. Kdyby to takhle slo tak u toho sedim od rana..muj nazor to si myslim ze d zacatku by to uplne stacilo nechal bych ls 2013 jak je ted ale zmenil celou fyziku jako je v te hre spin tires Like a Star @ heaven
Návrat nahoru Goto down
Rodeoorava
štamgast 2
štamgast 2
Rodeoorava


Počet příspěvků : 29
Registrován : 14. 11. 12

pokec o budoucím ls 20?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: pokec o budoucím ls 20??   pokec o budoucím ls 20?? EmptyWed Jan 23, 2013 10:46 am

Hra je super, ale povedzme si jedno: Prečo ju hráme ???? No v neposlednom rade pre zábavu, skúsiť niečo nové (stroje, mapy a podobne), ale hlavne si myslím, že je to ekonomika hry. Peniaze sú peniaze (aj keď fiktívne) , ale kto hrá poctivo bez cheatov, poteší ho pohľad na doláriky v spodnej kolónke. ( Aj keď neviem prečo doláriky, keď máme "euríky"...) Preto by som bol rád, keby tvorcovia dopracovali túto hru do takej kvality, že sa Ti oplatí dodržiavať postupy (hnoj , orba, kultivovanie, hnojivo a podobne) aby sa Ti zlepšili výnosy z polí. Aby ceny za plody, vlnu, a podobne boli nastavené úmerne nákladom na ich obstaranie. Proste aby hra dostala skoro reálny život Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





pokec o budoucím ls 20?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: pokec o budoucím ls 20??   pokec o budoucím ls 20?? Empty

Návrat nahoru Goto down
 
pokec o budoucím ls 20??
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» PC pokec
» pokec
» pokec
» D & M Monopol Map - vše
» POKEC - o všem

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: