ls-novinky.forumczech.com

PříjemPříjem  FAQFAQ  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Rezacka s vlekem

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Rodeoorava
štamgast 2
štamgast 2

Počet příspěvků : 29

PříspěvekPředmět: Sorry   Sun Feb 03, 2013 4:17 pm

Tonn napsal:
Rodeoorava napsal:
Stiahli ste niekto tú rezačku s bunkrom od Tonda CZ ???? Mám s ňou problém. Aj Vy ?

To je tak, když někdo neumí uvažovat u práce a radši řekne že to je špatná věc, než aby si zapnul nápovědu ve hře a přečetl si co tam je napsáno.

Si nejaká citlivka ??? Alebo mäkúšik ???? čo sa hneď urážaš a prskáš naokolo... Prečítaj si môj príspevok ešte raz a cituj kde som napísal, že je to špatná vec ! Nič tam nenájdeš. Mal som problém, tak som ho tu dal a opýtal sa na riešenie. Ak ak budeš robiť aj nápovedu, tak do nej uveď , že je nahovno mapa a preto sa lišta prepadáva. Potom si to prečítam a budem vedieť...OK ???
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Rezacka s vlekem    Sun Feb 03, 2013 4:58 pm

Hele ty kecko, tak příště napiš oco jde jo.
Návrat nahoru Goto down
Peter Kováč
Master *
Master *

Počet příspěvků : 144

PříspěvekPředmět: Re: Rezacka s vlekem    Sun Feb 03, 2013 5:33 pm

Chalani kľud...
Návrat nahoru Goto down
aje

Počet příspěvků : 8

PříspěvekPředmět: Re: Rezacka s vlekem    Sun Feb 03, 2013 6:31 pm

Mód je sice super. Ale když my pomocník při sekání trávy dosekal pole přejede silnici a začne sekat dal jinde tak to je divný.Ano nemusím ten mód používat ale, pokud se někdo braní postřehům atd.víte nikdo nechce ten mód hanit,(vím že to není žádná sranda udělat mód ) ale myslím ze i negativní postřeh mají smysl pro zlepšovaný .Když ho testuje víc lidí tak se prostě chyby oběví a mělo by se o tom vědět od toho je diskuze.
Návrat nahoru Goto down
niel020
Ace *
Ace *

Počet příspěvků : 242

PříspěvekPředmět: Re: Rezacka s vlekem    Sun Feb 03, 2013 7:12 pm

Já jsem zatím maximálně spokojený, mod mi vyhovuje úplně skvěle
Návrat nahoru Goto down
MILDAS11
Master
Master

Počet příspěvků : 118

PříspěvekPředmět: Re: Rezacka s vlekem    Sun Feb 03, 2013 7:24 pm

travu jsem s tim jeste nesekal ale kukurici jo jede paradne je to parada diky Tondo cz
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Rezacka s vlekem    Sun Feb 03, 2013 8:40 pm

aje napsal:
Mód je sice super. Ale když my pomocník při sekání trávy dosekal pole přejede silnici a začne sekat dal jinde tak to je divný.Ano nemusím ten mód používat ale, pokud se někdo braní postřehům atd.víte nikdo nechce ten mód hanit,(vím že to není žádná sranda udělat mód ) ale myslím ze i negativní postřeh mají smysl pro zlepšovaný .Když ho testuje víc lidí tak se prostě chyby oběví a mělo by se o tom vědět od toho je diskuze.

Řeknu to tak. Jsou tu 3 druhy lidí. Jedni se snaží něco pro ostatní udělat, druzí maličkosti překousnou a mají uznání že to není jen tak něco udělat a třetí jen za vším vidí chyby, sami neudělají nic a mají jen plno keců. Chtěl bych vidět vás jak by vám bylo kdyby jste za posledních 10 dnů aspon 1500x zapli a vypli hru a pak ještě četli to nejde atd, když se to zkoušelo víc jak týden v MP. Co byli chyby se odstranili aby to bylo ok. Jinak bych takový mod nevydal. A to že ti autopilot přejede cestu. Takových chyb jsem zažil u origo strojů ze hry a taky sem nevypisuju kvůli každé blbosti jak někdo. Na to by nestačili ani 3 takové fora co je chyb ve hře samotné a o strojích ani nemluvím.
Návrat nahoru Goto down
44Honza
štamgast 3
štamgast 3

Počet příspěvků : 42

PříspěvekPředmět: Re: Rezacka s vlekem    Sun Feb 03, 2013 9:02 pm

Pánové já bych tuto debatu ukončil zbytečně se nervujete
Návrat nahoru Goto down
33chose33

Počet příspěvků : 3

PříspěvekPředmět: Re: Rezacka s vlekem    Fri Feb 15, 2013 12:06 pm

Zdravím, uprostřed hraní jsem zjistil slušnou chybu a mám to tak pěkně rozehrané a nerad bych o to přišel, tak doufám, že mi někdo pomůžete.
Můj problém je, že mi nejde za kombajn připojit vlek. Za traktor ano, za komabajn nebo řezačku ne! Mám origo mapu skoro bez modů a i když vezmu originální kombajn nebo řezačku a chci dát vlek na lištu nebo na řezanku, tak to prostě nejde. U té řezačky mě to vážně dost trápí. Díky za pomoc.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Rezacka s vlekem    Fri Feb 15, 2013 12:30 pm

No vlek tam nezapojíš protože to nemá závěs na vlek a jestli chceš říct že to je velký problém tak už fakt nevím. Jen kvůli závěsu dělat tady scény, kdyby to šlo udělat tak tam je ale prostě to nefunguje , tak tam není. Si myslíš že jsem to nezkoušel.
Návrat nahoru Goto down
33chose33

PříspěvekPředmět: Re: Rezacka s vlekem    Fri Feb 15, 2013 12:34 pm

Jsem se asi nepochopili, já tam nepřipojím nic. Takže ani tu konstrukci na které se vozí řezací lišta. A je asi divné, aby jezdil kombajn bez ničeho a za ním mu traktor táhnul lištu. Přitom při zadním pohledu na kombajn je tam závěs vidět, ale nejde mi nic připojit.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Rezacka s vlekem    Fri Feb 15, 2013 12:42 pm

Jak bez ničeho, ta řezačka funguje bez chyb. Podiv se do logu hry jestli tam máš nějaké chybné mody, tak je vyhod nebo oprav ale řezačka je bez chyb. Nebo si ji zkus stáhnout znovu, možná se ti špatně stáhla ale hlavně si projdi ten log.
Návrat nahoru Goto down
33chose33

PříspěvekPředmět: Re: Rezacka s vlekem    Fri Feb 15, 2013 12:51 pm

forum jsme prošel celé, mody mam dva a zkoušel nejde mi to ani na originálních strojích. A upřímně bych ocenil, kdyby jsi ze mě přestal dělat pitomce. Pokud tě můj problém nezajímá nemusíš na něj reagovat.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Rezacka s vlekem    Fri Feb 15, 2013 12:54 pm

Tak proč tady píšeš že ta řezačka je špatná když máš problém z hrou. Nikdo z tebe pitomce nědělá ale vím jak to chodí. Plno keců a log plný chyb. Pak se diví že se hra seká padá něco nefunguje atd.
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester

Počet příspěvků : 629

PříspěvekPředmět: Re: Rezacka s vlekem    Fri Feb 15, 2013 12:55 pm

Ak mas origio mapu,vidis niekde v ponuke nejaky prives na listu?Nie.takze asi snad kazdy pochopi,ze sa lista musi normalne nahodit a netaha sa za sebou.To,ze si das nejaky mod ktory ma prives neznamena,ze si ho dokazes zapnut za hociktory stroj.ze ma "nakreslene" tiahlo este neznamena,ze je funkcne.zakladne kombajny ho funkcne nemaju.a kosacka zapne len niektore privesy na silaz-nie vsetky.listy vozia iba stiahnute stroje.A okrem ineho,pises do temy venovanej rezacke krone bigx cargo.daj si to do youtube,nech vidis o com je rec
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester

PříspěvekPředmět: Re: Rezacka s vlekem    Fri Feb 15, 2013 12:57 pm

Myslim ze on pise o vsetkych zakladnych kombajnoch,nie o tvojom cargu.Inak velka pochvala Tondo Like a Star @ heaven
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Rezacka s vlekem    Fri Feb 15, 2013 1:00 pm

Tak proč tady píše že řezačka je špatná, když mu ani stroje ze hry nefungují a má chybu ve hře nebo bůhví kde. Asi nejspíš mezi klávesnicí a sedačkou.
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester

PříspěvekPředmět: Re: Rezacka s vlekem    Fri Feb 15, 2013 1:05 pm

zeby porucha-medzikus medzi klavesnicou a stolickou? Very Happy Asi len este nevedel,ze sa vozik neda pripajat-aspon ja som to tak pochopil-za zakladne kombajny a napisal to k tvojmu cargu.Tak asi nepochopenie problematiky z obidvoch stran

Naposledy upravil CZTomidlo dne Tue Apr 16, 2013 2:26 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : Necituj zbytečně předchozí příspěvek)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Rezacka s vlekem    Fri Feb 15, 2013 1:10 pm

Tak asi spíš z tvojí strany. Nechápu proč píše sem že mu nejdou origo stroje, když je tu téma na něco jiného. A taky buhví kde stahnul hru a jak mu jede vše atd.
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester

PříspěvekPředmět: Re: Rezacka s vlekem    Fri Feb 15, 2013 1:13 pm

33chose33 napsal:
forum jsme prošel celé, mody mam dva a zkoušel nejde mi to ani na originálních strojích. A upřímně bych ocenil, kdyby jsi ze mě přestal dělat pitomce. Pokud tě můj problém nezajímá nemusíš na něj reagovat.

pise,ze skusal zapnut prives na listu za originalne stroje...Ale to je jedno,dik za cargo,konecne ma bavi BGA
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Rezacka s vlekem    Sun Mar 24, 2013 12:26 pm

Hoši udělal jsem další kousek tohoto typu. Je to ted pro změnu Claas Jaguar 900 Cargo. Má dost věcí navíc, jako třeba kamery na lištách. Tady ji najdete.

http://www.ls-novinky.cz/Claas246.html
Návrat nahoru Goto down
marwe007-cz
Ace *
Ace *

Počet příspěvků : 247

PříspěvekPředmět: Re: Rezacka s vlekem    Sun Mar 24, 2013 12:33 pm

jj hned jak se to oběvilo v ls novinkách tak jsem jí hned stáhnul. Dobrá práce zasloužíš si +
Návrat nahoru Goto down
Peter Kováč
Master *
Master *

Počet příspěvků : 144

PříspěvekPředmět: Re: Rezacka s vlekem    Sun Mar 24, 2013 5:15 pm

hoj..ja tak isto,ako sa to objavilo hned som to sťahoval..a ani som nemusel čítať kto to urobil..hned som vedel,že ty..super práca,len tak daléj..dávam ti +
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Rezacka s vlekem    Today at 4:00 pm

Návrat nahoru Goto down

Rezacka s vlekem
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Jak dát krávám nažrat?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Kombajny / Řezačky-
Přejdi na: