ls-novinky.forumczech.com

PříjemPříjem  FAQFAQ  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Rezačka Fortschritt E282

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
octavio558
štamgast 2
štamgast 2

Počet příspěvků : 27

PříspěvekPředmět: Re: Rezačka Fortschritt E282   Sun Dec 30, 2012 4:30 pm

OfF_StaRs - doska je MS9167C
Návrat nahoru Goto down
http://octavio558@azet.sk
OfF_StaRs
Ace *
Ace *

Počet příspěvků : 230

PříspěvekPředmět: Re: Rezačka Fortschritt E282   Sun Dec 30, 2012 10:30 pm

no takže to čo si napísal vyššie že ti odišla matičná tak je to matičná tu istú chybu mal aj bratranec stalo sa mu to čo tebe Very Happy a vybavuje sa mu nová matična tak odporúčam ti to dáť do opravy a upgradovať si to Very Happy a diki za ten názov MB pozriem si jej info Very Happy

tak pozrel som si tu matičnú tak je to úplná slaba matičná slabá rýchlosť v SATA I alebo II neviem presne a vôbec to nemá PCI ale AGP ku tomu 8x bieda to maš fakt starý komp tipujem z roku 2005 že....
Návrat nahoru Goto down
octavio558
štamgast 2
štamgast 2

PříspěvekPředmět: Re: Rezačka Fortschritt E282   Mon Dec 31, 2012 12:18 pm

neviem ze z ktoreho roku je.to mi bratranec predal.skusim vymenit grafiku.a co robilo bratrancovi za neplechy?mne startoval windows a zamrzol.ked som pc restartoval tak bola cista cierna obrazovka a zdroj velmi hucal Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
OfF_StaRs
Ace *
Ace *

PříspěvekPředmět: Re: Rezačka Fortschritt E282   Mon Dec 31, 2012 2:08 pm

tak vymeň je a možno to pôjde lepšie Very Happy bratrankovi nešlo to že keď zapínal PC tak ho asi 10x zapínal a nezapol ho, tak prišiel ku mne domov s HDD dali sme mu tam Windows 7 či to pôjde keď prišiel domov tak zapol ho ale na druhý krát ho nezapol, už ho má v oprave a je to matičná ale my sme to už dávno vedeli Very Happy to isté maš asi aj ty

a tu druha grafa sa vola ako daj názov Very Happy
Návrat nahoru Goto down
octavio558
štamgast 2
štamgast 2

PříspěvekPředmět: Re: Rezačka Fortschritt E282   Mon Dec 31, 2012 3:29 pm

no ja mam 2 pocitace.ten co mi siel ale v stredu sa mi pokazil ma 2,2GB procesor.2GB ramku,128MB grafiku PSI-e slot.nazov maticnej neviem.ale LS 2013 mi siel v pohode.mam doma PCI-e slot 512MB grafiku a chcel som vlozit tam.no pokazil sa mi ten PC.druhy PC ma 2,6GB procesor.2GB ram.256MB grafiku.ale ked otvorim nejake okno tak ta modra lista co napravo mas 3 tlacitka - minimalizovaz,maximalizovat a krizik vypnut tak ked za tu modru listu chytim a idem z myskou hore a dole tak tak ako keby som po vode z tym chodil.nieco z grafikou neje v poriadku
Návrat nahoru Goto down
octavio558
štamgast 2
štamgast 2

PříspěvekPředmět: Re: Rezačka Fortschritt E282   Mon Dec 31, 2012 3:30 pm

I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you
Návrat nahoru Goto down
octavio558
štamgast 2
štamgast 2

PříspěvekPředmět: Re: Rezačka Fortschritt E282   Mon Dec 31, 2012 3:40 pm

Off_StaRs - nemas na pokeci nick?ked tak daj
Návrat nahoru Goto down
OfF_StaRs
Ace *
Ace *

PříspěvekPředmět: Re: Rezačka Fortschritt E282   Tue Jan 01, 2013 5:57 am

octavio558 napsal:
no ja mam 2 pocitace.ten co mi siel ale v stredu sa mi pokazil ma 2,2GB procesor.2GB ramku,128MB grafiku PSI-e slot.nazov maticnej neviem.ale LS 2013 mi siel v pohode.mam doma PCI-e slot 512MB grafiku a chcel som vlozit tam.no pokazil sa mi ten PC.druhy PC ma 2,6GB procesor.2GB ram.256MB grafiku.ale ked otvorim nejake okno tak ta modra lista co napravo mas 3 tlacitka - minimalizovaz,maximalizovat a krizik vypnut tak ked za tu modru listu chytim a idem z myskou hore a dole tak tak ako keby som po vode z tym chodil.nieco z grafikou neje v poriadku

tak skús urobiť to čo chceš Very Happy možno ti to pôjde a to čo hovoríš jak by si po vode chodil tak to neviem čo to je za chýba
Návrat nahoru Goto down
klokan44
štamgast 2
štamgast 2

Počet příspěvků : 34

PříspěvekPředmět: Re: Rezačka Fortschritt E282   Tue Jan 01, 2013 6:25 am

Pánové, nechcete si to řešit přes sz a nezasekávat zbytečně fórum?
Návrat nahoru Goto down
octavio558
štamgast 2
štamgast 2

PříspěvekPředmět: Re: Rezačka Fortschritt E282   Tue Jan 01, 2013 11:49 am

vsetko vadi co slovaci tu pisu.vsetko je mimo pravidiel.cesy co tu riesie a pytaju tak to je v sulade vasich ceskych pravidiel.neviem preco tie kktiny stare nakladne auta u roku 2 pred kristom ste spravili.myslite si ze niekto si ich stiahne?ale ked pytam nieco spravit ja slovak tak mate tolko prace a ze sa to len tak neda.nevadi.prajem vam vsetkym vsetko dobre v novom roku a vela taky spatnych modov
Návrat nahoru Goto down
alpa53
Master **
Master **

Počet příspěvků : 156

PříspěvekPředmět: Re: Rezačka Fortschritt E282   Tue Jan 01, 2013 4:45 pm

Octavio, nevím proč se rozčiluješ, tvůj problém patří spíš do Pomoci a myslím, že tu nikdo neřeší jestli je někdo slovák nebo čech, podívej se na nadpis tématu. Všechno nejlepší do novýho roku a snad trošku té tolerance.
Návrat nahoru Goto down
klokan44
štamgast 2
štamgast 2

Počet příspěvků : 34

PříspěvekPředmět: Re: Rezačka Fortschritt E282   Tue Jan 01, 2013 6:31 pm

octavio, nikdo ti tu nedělá problémy, protože jsi slovák, já osobně jsem poloviční slovák, ale problémy s počítačem si snad můžete řešit jinak než na fóru o hře. Jinak pěkný nový rok všem
Návrat nahoru Goto down
octavio558
štamgast 2
štamgast 2

PříspěvekPředmět: Re: Rezačka Fortschritt E282   Tue Jan 01, 2013 9:47 pm

klokan44 - ale nehnevas sa ze?ja nic zle nemal na mysli ale ked tak rad by som chcel ten ZETOR 7011 z uzkymi zadnimi kolesami v prevedeni aky som mal na druzstve a aj moju octaviu.ved to urcite by viaceri hraci privitali.aj tebe stastny novy rok a vela uspechov ci v sukromnom alebo v pracovnom zivote
Návrat nahoru Goto down
Peter Kováč
Master *
Master *

Počet příspěvků : 144

PříspěvekPředmět: Re: Rezačka Fortschritt E282   Wed Jan 02, 2013 6:06 pm

Zdravím páni...nehádajme sa tu o tom kto je slovák a kto čech..sme na jednéj lodi..treba si navzájom poradiť..nik študovaný z neba nespadol..ja sa tiež nevyznám do úpravy strojou a máp..to prenechám na tých čo to vedia a teším sa na nové mapy a mody..tak veľa chute a zdaru modelárom do práce...
Návrat nahoru Goto down
OfF_StaRs
Ace *
Ace *

PříspěvekPředmět: Re: Rezačka Fortschritt E282   Wed Jan 02, 2013 6:55 pm

octavio - ja som ti povedal že ti ten zetor urobím tak urobím svoj sľub dodržím počkaj pár týždňov a on pride Very Happy a tiež prajem všetkým šťastný nový rok
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Rezačka Fortschritt E282   Today at 10:21 pm

Návrat nahoru Goto down

Rezačka Fortschritt E282
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: