ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Logitech G27

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
diba
štamgast 1
štamgast 1
diba


Počet příspěvků : 15
Registrován : 17. 12. 12

Logitech G27 Empty
PříspěvekPředmět: Logitech G27   Logitech G27 EmptyFri Dec 28, 2012 2:16 pm

Chci se zeptat zda někdo tuto hru nehraje s volantem G27. Pře veškerou snahu nedokáži nastavit abych měl plyn a brzdu na dvou různých osách. (zmáčknu plyn a traktor se rozjede dopředu, jakmile ho pustím traktor zastaví a začne couvat), předem děkuji za pomoc
Návrat nahoru Goto down
Kubulka
štamgast 6
štamgast 6
Kubulka


Počet příspěvků : 85
Registrován : 05. 04. 12

Logitech G27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Logitech G27   Logitech G27 EmptyFri Dec 28, 2012 5:40 pm

V Logitech profileru si najeď na Options,Global Device Settings a v kolonce Steering Wheel Settings musíš mít zaškrtnutý Report Combined Pedals(bez zaškrtnutí se ve hře zobrazuje jako Axis 5),uložit,dále si to nastav ve hře,bude se ti to hlásit jako jedna osa Axis 6 to znamená že na jízdu vpřed bude Axis 6 a na jízdu dozadu taky Axis 6(ve skutečnosti to budou dvě osy každá zvlášť) ale měly by fungovat samostatně.Já mám sice G25ku ale snad by to mělo být stejný Wink ještě detail FFb nehledej není ve hře zakomponováno takže žádné brnění do ruky nebude Very Happy to bude možná až LS 2015 Laughing
Návrat nahoru Goto down
diba
štamgast 1
štamgast 1
diba


Počet příspěvků : 15
Registrován : 17. 12. 12

Logitech G27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Logitech G27   Logitech G27 EmptyFri Dec 28, 2012 8:35 pm

Thanks to Kubulka konečně funguje !!!!!
Návrat nahoru Goto down
diba
štamgast 1
štamgast 1
diba


Počet příspěvků : 15
Registrován : 17. 12. 12

Logitech G27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Logitech G27   Logitech G27 EmptyFri Dec 28, 2012 9:53 pm

Kubulko newim jak je to mozne ale uz to zase nejde. Poprve jsem nastavil vse jak si rikal a fungovalo. Jelikoz jsem ale mel vymazane na volantu vsechny ostatni funkce vratil jsem to do defaultu s tim ze si doladim jen co budu potrebovat a od te doby nejdou nastavit ani pedaly ani volant... Sad

O 20 minut později: tak sem preinstaloval Logitech profiler a vypada ze to pujde... ovsem jak dlouho Smile)) dik za pomoc
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Logitech G27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Logitech G27   Logitech G27 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Logitech G27
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Volant logitech G27
» Logitech Driving Force GT
» Sháním server, je mi 19, Logitech G27, brain
» Nastaveni volantu Logitech momo racing

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: