ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Slepice+vajíčka, golfové vozíky, rotor

Goto down 
+4
Rumcajs
Mion
751
nicon
8 posters
AutorZpráva
nicon
štamgast 3
štamgast 3
nicon


Počet příspěvků : 44
Registrován : 22. 07. 11

Slepice+vajíčka, golfové vozíky, rotor Empty
PříspěvekPředmět: Slepice+vajíčka, golfové vozíky, rotor   Slepice+vajíčka, golfové vozíky, rotor EmptyFri Dec 28, 2012 9:31 pm

Ahoj,

chtěl jsem se zeptat jestli někdo nevíte o nějakém módu aby slepice snášely vajíčka do kurníku, bylo by lehčí je potom sbírat. Mám přes 200 slepic a při zrychleném času bych mohl být jen u slepic a sbírat vajíčka.

Druhý dotaz se týká golfových vozíků. Jeden jsem si z golfového hřiště dovezl k sobě na farmu a teď už se ho nemůžu zbavit a co hůř, z jednoho se mě udělali hned čtyři. Ať je odvezu kamkoli na mapě tak při restartu vozidel se opět objeví u mě na farmě a na golfovém hřišti už není žádný.

třetí dotaz se týká brány, přesněji módu brány, nevíte o nějakém módu velké brány, tu co mám z oficiálních stránek je malá a kombajny tím neprojedou.
Jednu jsem stáhl z uložto rotor, ale nefungovala, byla ve formátu *.rar, když jsem ji rozbalil tak se objeví pouze adresář rotor, žádný zip soubor. Když jsem to zapakoval do zipu tak to taky nefungovalo.

Všem děkuji za rady a pomoc.
Návrat nahoru Goto down
751
štamgast 2
štamgast 2
751


Počet příspěvků : 32
Registrován : 13. 07. 11

Slepice+vajíčka, golfové vozíky, rotor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slepice+vajíčka, golfové vozíky, rotor   Slepice+vajíčka, golfové vozíky, rotor EmptySat Dec 29, 2012 6:57 pm

je mozny ze ta brana je urcena na vlozeni pres giants editor
s tema vozikama a slepicema ti bohuzel neporadim
Návrat nahoru Goto down
Mion
Master **
Master **
Mion


Počet příspěvků : 159
Registrován : 07. 11. 12

Slepice+vajíčka, golfové vozíky, rotor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slepice+vajíčka, golfové vozíky, rotor   Slepice+vajíčka, golfové vozíky, rotor EmptySat Dec 29, 2012 7:24 pm

No ano, pokud restartuješ vozidla před spuštěním hry tak je jasné že tam budou..., zkus vozidla nechat tak jak jsou a pusť hru
Návrat nahoru Goto down
nicon
štamgast 3
štamgast 3
nicon


Počet příspěvků : 44
Registrován : 22. 07. 11

Slepice+vajíčka, golfové vozíky, rotor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slepice+vajíčka, golfové vozíky, rotor   Slepice+vajíčka, golfové vozíky, rotor EmptySat Dec 29, 2012 9:28 pm

No u té brány není napsáno, že se musí vkládat přes giants editor, pokud ano tak mám smůlu protože s ním neumím pracovat, pokoušel jsem se o to u LS 11 ale bez valného výsledku.

Pokud vozidla (golfové vozíky) odvezu pryč ze svého statku a hru spustím tak jsou tam kde jsem je zanechal, ale nevrátí se už na golfové hřiště.
Pokud restartuju vozidla tak by právě nemělo být jasné aby se objevili u mě na statku, protože nejsou moje, ale měla by se vrátit na golfové hřiště kam patří.
Když je odvezu na golfové hřiště, hru uložím, načtu tak jsou na golfovém hřišti, ale jakmile dám restart vozidel tak jsou opět u mě.
Návrat nahoru Goto down
Rumcajs
Master ***
Master ***
Rumcajs


Počet příspěvků : 186
Registrován : 03. 09. 11

Slepice+vajíčka, golfové vozíky, rotor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slepice+vajíčka, golfové vozíky, rotor   Slepice+vajíčka, golfové vozíky, rotor EmptySat Dec 29, 2012 10:33 pm

To proto,že je to dáno už ve hře,aby vozidla po restartu byla na farmě.Takhle to je i v dřívějších verzích hry.Je to proto,když někde uvízneš aby jsi se z toho dostal a nemusel jsi vozidla hledat po mapě.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Slepice+vajíčka, golfové vozíky, rotor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slepice+vajíčka, golfové vozíky, rotor   Slepice+vajíčka, golfové vozíky, rotor EmptySat Dec 29, 2012 10:34 pm

Dej sem odkaz na tu bránu at víme jestli to je Placeable object nebo ne a Ty golfové vozíky jsou taky jako tvoje. Hra je udělaná tak že veškeré stroje co jsou ve hře se po restartu přesunou na farmu na určené místo. Jinak to nejde ,tak se tomu nediv.
Ty slepice by šli předělat v programu GE ale do kurníku by jsi určitě nevešel a tím pádem ani bys je nemohl posbírat ty vejce. A kdyby jses chtěl těch golf. aut zbavit ,tak je stačí vymazat v souboru "careerVehicles_map01.xml" ve složce kde máš uloženou. např: C:\Program Files\Farming Simulator 2013\profileTemplate.
Tam odmažeš těch několik řádků co jsou psané ty golf. auta a už je ve hře nikdy na začátku hry neuvidíš. Já jsem to udělal hned po 3 zapnutím hry, protože to tam jenom zavazí.
Návrat nahoru Goto down
nicon
štamgast 3
štamgast 3
nicon


Počet příspěvků : 44
Registrován : 22. 07. 11

Slepice+vajíčka, golfové vozíky, rotor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slepice+vajíčka, golfové vozíky, rotor   Slepice+vajíčka, golfové vozíky, rotor EmptySat Dec 29, 2012 11:28 pm

Golfové vozíky zkusím odstranit podle návodu hned jak se dostanu domů.

Ty slepice jsem myslel spíš něco jako aby se vajíčka shromažďovala na jednom místě, je jasné, že do kurníku se nedá vlézt, je tam pletivo :-) ale přece jenom i v reálu snáší slepice do kurníku a né po celé zahradě.

Tady je odkaz na tu bránu, je někde uprostřed rolltor, je to zabalené v raru, když to rozbalím tak je tam pouze adresář a né formát zip

http://www.ls2013.com/category/farming-simulator-2013/page/47
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Slepice+vajíčka, golfové vozíky, rotor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slepice+vajíčka, golfové vozíky, rotor   Slepice+vajíčka, golfové vozíky, rotor EmptySun Dec 30, 2012 1:10 pm

S tím odkazem co jako !!! Kdo má kde hledat. Dej jen na ukožto co chceš a dej sem odkaz.
Návrat nahoru Goto down
Kubulka
štamgast 6
štamgast 6
Kubulka


Počet příspěvků : 85
Registrován : 05. 04. 12

Slepice+vajíčka, golfové vozíky, rotor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slepice+vajíčka, golfové vozíky, rotor   Slepice+vajíčka, golfové vozíky, rotor EmptySun Dec 30, 2012 2:04 pm

Brána je pouze pro upravu v GE
Návrat nahoru Goto down
nicon
štamgast 3
štamgast 3
nicon


Počet příspěvků : 44
Registrován : 22. 07. 11

Slepice+vajíčka, golfové vozíky, rotor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slepice+vajíčka, golfové vozíky, rotor   Slepice+vajíčka, golfové vozíky, rotor EmptySun Dec 30, 2012 8:33 pm

To Tonn: když jsem sem ten odkaz dával tak to bylo na 47 straně, neuvědomil jsem si, že když přidávají další módy tak se to bude posouvat. Nikdo nejsme neomylní. Omlouvám se

To Kubulka: díky za odpověď, třeba někdo udělá podobnou do módu.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Slepice+vajíčka, golfové vozíky, rotor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slepice+vajíčka, golfové vozíky, rotor   Slepice+vajíčka, golfové vozíky, rotor EmptySun Dec 30, 2012 9:00 pm

Je lepší dát sem přímý odkaz at se to nemuí někde hledat. Ted to je už na 54 sstraně a zitra tak 60 to bude Slepice+vajíčka, golfové vozíky, rotor 650269930
Návrat nahoru Goto down
nicon
štamgast 3
štamgast 3
nicon


Počet příspěvků : 44
Registrován : 22. 07. 11

Slepice+vajíčka, golfové vozíky, rotor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slepice+vajíčka, golfové vozíky, rotor   Slepice+vajíčka, golfové vozíky, rotor EmptySun Dec 30, 2012 9:50 pm

Vím, už mě to došlo, kdybych to věděl hned tak jsem to udělal, příště budu chytřejší :-D
Návrat nahoru Goto down
koudelka
Support
Support
koudelka


Počet příspěvků : 110
Registrován : 12. 07. 11

Slepice+vajíčka, golfové vozíky, rotor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slepice+vajíčka, golfové vozíky, rotor   Slepice+vajíčka, golfové vozíky, rotor EmptyFri Jan 18, 2013 1:31 am

citace :
Ty slepice jsem myslel spíš něco jako aby se vajíčka shromažďovala na jednom místě.
To víš že to jde, ale je to piplačka.
Najdeš si v GE chickenHusbandry po rozkliknutí rozklikneš eggs objeví se ti v originálu 57 souborů egg a ty si přesuneš na místo kde potřebuješ a to je vše. drunken drunken drunken Sleep
Návrat nahoru Goto down
http://www.ls2011.funsite.cz/
nicon
štamgast 3
štamgast 3
nicon


Počet příspěvků : 44
Registrován : 22. 07. 11

Slepice+vajíčka, golfové vozíky, rotor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slepice+vajíčka, golfové vozíky, rotor   Slepice+vajíčka, golfové vozíky, rotor EmptySat Jan 19, 2013 10:38 am

Díky za radu, ale psal jsem že s GE nemám absolutně žádné zkušenosti, v LS11 jsem to zkusil a celá hra se sesypala, takže jsem hledal spíš nějaký mód, který by udělal to, že jednou za den dojdeš ke kurníku a sebereš vše naráz, třeba přes takovou ikonku jako je u prodeje vajec. Bylo by to lehké a logické, takhle slepice ztrácí naprosto význam. To bych jenom chodil ve výběhu (když máš mraky slepic)
Každopádně díky za radu, ale pro mě nepoužitelná :-D
Návrat nahoru Goto down
koudelka
Support
Support
koudelka


Počet příspěvků : 110
Registrován : 12. 07. 11

Slepice+vajíčka, golfové vozíky, rotor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slepice+vajíčka, golfové vozíky, rotor   Slepice+vajíčka, golfové vozíky, rotor EmptySat Jan 19, 2013 1:02 pm

Naučit se pracovat d GIANTS editorem není tak složité. Už Lenin řekl: Učit se! Učit se!Učit se!
Návrat nahoru Goto down
http://www.ls2011.funsite.cz/
alpa53
Master **
Master **
alpa53


Počet příspěvků : 156
Registrován : 15. 07. 11

Slepice+vajíčka, golfové vozíky, rotor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slepice+vajíčka, golfové vozíky, rotor   Slepice+vajíčka, golfové vozíky, rotor EmptySat Jan 19, 2013 7:25 pm

A umřel na syfilis Laughing
Návrat nahoru Goto down
Kubulka
štamgast 6
štamgast 6
Kubulka


Počet příspěvků : 85
Registrován : 05. 04. 12

Slepice+vajíčka, golfové vozíky, rotor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slepice+vajíčka, golfové vozíky, rotor   Slepice+vajíčka, golfové vozíky, rotor EmptyMon Jan 21, 2013 12:26 am

A soudruh Demeter mu říkal,di do prdéééle,jdi do prdéééle,jdi do prdéééle Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
kohout57
štamgast 3
štamgast 3
kohout57


Počet příspěvků : 37
Registrován : 03. 10. 11

Slepice+vajíčka, golfové vozíky, rotor Empty
PříspěvekPředmět: Odpověď   Slepice+vajíčka, golfové vozíky, rotor EmptyWed Apr 10, 2013 8:21 am

Ahoj našel jsem mod na kurník kde pozbýráš vejce ve vnitřku kurníku.(mod se jmenuje Hueherstall)můžu ti ho poslat na skype můj skype je josef.kohout9
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Slepice+vajíčka, golfové vozíky, rotor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slepice+vajíčka, golfové vozíky, rotor   Slepice+vajíčka, golfové vozíky, rotor Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Slepice+vajíčka, golfové vozíky, rotor
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» premistit slepice
» VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Ostatní-
Přejdi na: