ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 MP - hledám ...

Goto down 
+93
TonyKill
Toskoo
Fajticek
adamko
lada.b96
m.i.r.a.n
Grep32
3Runer
Duracell
Fařmař-NcR
pantovarnik
11matqo89
Voda1992
KarlosX
Jožka
peterxx
hrisovce
Bocka
Vauger92
dráteník Joe
DeEr4k
Dawik
baloo
havlis
zetor 7245
lidstrem
kropic77cz
warhammer
jarda
misk
Lord.Mst
hornicak
GREG
kotexman
Marek 7711
jozi
kulda
freeride
Miki hris
S t e v e
Snekyno
feripp
Davd
LoPan
pukasinek
axos340
Lukin180
deerak107
ToMy26Blues
Peruan
johndeere7r
Liborius
KOVY
Phoenixik
jirka7245
ReTiRo
Fandal_cz
seldi
magnum200
bjatskular
torar
kukoms
Honza Muller
gibi77
upirek
cap007
prcek
Stejcek
Kross
Andiq
STORM_YZF
v2asa1
Dyrtix
slack01
bela6009
kuba7221
TOMASRICHTER
Panac
Kubík
Ratiboric
qjubín
KohoutPetr82
LamaLokatorCZ
Martin94
Martino
snoopy1997
VOJTANH
mino889
SAJDI
Ellendway
buldogtom
Čekuj
Rodopytel
97 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
DeEr4k




Počet příspěvků : 1
Registrován : 17. 06. 12

MP - hledám ... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: MP -hrači   MP - hledám ... - Stránka 4 EmptySun Jun 17, 2012 8:49 am

Zdravím,hladam hračou aspon 3.. LS hrajem od 14 rokou mam 16..mam vela skusenosti či z LS 2009 alebo 2011...mal som partu ale sa rozpadla pretože ich to prestalo bavit...a hrali sme 4..a išlo nam to bez seknutia ...dufam ked sa pripojite ak nejaki pridu tak by im nemalo sekat večšinov neseka...hladam hračov tak od 14-15 a vyšie...zahrali by sme hocijake mapy po dohode...teraz hram mapu DaM monopol........Pište SZ alebo moj skype robert_-simcak diky cool
Návrat nahoru Goto down
dráteník Joe

dráteník Joe


Počet příspěvků : 6
Registrován : 20. 06. 12

MP - hledám ... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MP - hledám ...   MP - hledám ... - Stránka 4 EmptyWed Jun 20, 2012 8:10 pm

čus jezeďáci, hledám někoho na MP, mám jen základní hru, nejradši bych hrál origo mapu, základní plodiny + nějaký stroje a módy
Návrat nahoru Goto down
Vauger92

Vauger92


Počet příspěvků : 2
Registrován : 04. 07. 12

MP - hledám ... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MP - hledám ...   MP - hledám ... - Stránka 4 EmptyWed Jul 04, 2012 8:42 am

Zdravim chlapy nevim jestli i slečny hrajou ale hledám lidi na multiplayer mam farming simulator platinum edici + plechovou kavalerii a pro farm 1... Zkušenosti mam pouze s 2009 jinak 2011 jen singleplayer ... Když tak skype Vauger92 nebo icq 369427953 a tam se domluvíme
Návrat nahoru Goto down
Bocka
štamgast 1
štamgast 1
Bocka


Počet příspěvků : 20
Registrován : 02. 11. 11

MP - hledám ... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MP - hledám ...   MP - hledám ... - Stránka 4 EmptyWed Jul 04, 2012 2:59 pm

Zdar pánové možná i nějaká tá dámo Very Happy hledám schopné hráče ve věku od 14 - 20 let kteří by hráli s DLC 1.2.3. a Pro farmem na základní mapě PF bez modů takže i pro lidi se slabšími kompy . Tak se ozvěte na skype martin.fiala22 nebo do SZ. traktor
Návrat nahoru Goto down
hrisovce
Lama
Lama
hrisovce


Počet příspěvků : 14
Registrován : 05. 07. 12

MP - hledám ... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MP - hledám ...   MP - hledám ... - Stránka 4 EmptyThu Jul 05, 2012 6:58 pm

zdravim chcem sa pridat ku serveru kde sa hraje realne novimy strojmi na mape nezalezi a abi som tam mal traktor podla vlastneho vyberam to uz od vidania 09 takze skusenosti mam aj z 11 hram s volantom piste sz
Návrat nahoru Goto down
peterxx

peterxx


Počet příspěvků : 2
Registrován : 10. 07. 12

MP - hledám ... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MP - hledám ...   MP - hledám ... - Stránka 4 EmptyTue Jul 10, 2012 7:58 am

caw, pridal by sa niekto ku mne.. mam mapu cibieshire2012 . je to v2 mapa.. je to lepšia ako original mapa.. mala.. ťažký terén.. alebo či by som sa ja mohol ku niekomu pridať ?
Návrat nahoru Goto down
Jožka

Jožka


Počet příspěvků : 7
Registrován : 24. 01. 12

MP - hledám ... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MP - hledám ...   MP - hledám ... - Stránka 4 EmptyThu Jul 12, 2012 1:12 pm

Zdravím, hledám MP server. Je mi jedno jaká mapa a jaké mody. Mám německé DLC 1,2,3. Mám radši novější stroje, ale klidně můžu hrát i se staršími. Je mi jedno co budu dělat. Případní zájemci kontakt SZ.
Návrat nahoru Goto down
KarlosX

KarlosX


Počet příspěvků : 2
Registrován : 13. 07. 12

MP - hledám ... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MP - hledám ...   MP - hledám ... - Stránka 4 EmptySun Jul 15, 2012 11:55 am

Panac:Dej mail pošlu ti fotku s čím hraju a dystak ti to hodím na uloz to
Návrat nahoru Goto down
Voda1992

Voda1992


Počet příspěvků : 1
Registrován : 21. 07. 12

MP - hledám ... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MP - hledám ...   MP - hledám ... - Stránka 4 EmptySat Jul 21, 2012 12:44 pm

Zdravim ludia... Hladam MP server sice na fore som novy ale hru hram uz dlho ... Je mi jedno ake mody... mam DLC packy 1,2,3 a mozem robit co bude za potreby... piste SZ Smile)
Návrat nahoru Goto down
11matqo89

11matqo89


Počet příspěvků : 8
Registrován : 21. 07. 11

MP - hledám ... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MP - hledám ...   MP - hledám ... - Stránka 4 EmptyThu Aug 02, 2012 6:31 pm

Ahoj

Hladam MP server kde by som si mohol zahrat. Radsej mam starsie stroje ako nove. Ale nebranim sa strojom ako JD a Claas. Mam jednu podmienku a to chcel by som hrat mini mapu alebo strednej velkosti. Urcite nie velku. Viem sa prisposobit praci. Pracu vykonavam na 100%. Skusenosti z LS mam hravam ho viac nez rok ale s MP este nie Smile Mám LS2011 Platinovú ediciu ak by mal záujem niekto o moje sluzby tak SS alebo fb: Maťko Owanko Lorenc... Dik
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/matko.lorenc?ref=tn_tnmn
pantovarnik

pantovarnik


Počet příspěvků : 1
Registrován : 04. 10. 11

MP - hledám ... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Lanparty   MP - hledám ... - Stránka 4 EmptyTue Aug 07, 2012 2:54 pm

Zdravim všechny hráče, já a mí kamarádi budeme na vysočině pořádat lanpárty, bude se zde hrát spousta her a já bych rád i traktor simulátor, pokud by se nás sešlo dost, byl bych pro to udělat třeba 24 hodinovou soutěž týmů. Pokud by měl někdo zájem zde je můj email: [You must be registered and logged in to see this link.] a ještě přidám odkaz na lanpárty: [You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat nahoru Goto down
Fařmař-NcR

Fařmař-NcR


Počet příspěvků : 1
Registrován : 12. 08. 12

MP - hledám ... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MP - hledám ...   MP - hledám ... - Stránka 4 EmptySun Aug 12, 2012 10:50 am

Cus hledam rozbehlej server kde mate aspon nekoho zkuseneho neakou lepsi mapu(ne zakladni!) stroje je jedno SOM skuseny traktorista a kombajnista
kontaktujte na skype: djmaros3
Návrat nahoru Goto down
jarda
štamgast 4
štamgast 4
jarda


Počet příspěvků : 54
Registrován : 25. 11. 11

MP - hledám ... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MP - hledám ...   MP - hledám ... - Stránka 4 EmptySun Aug 19, 2012 7:00 am

Zdar hledám nějaký real server kde by se hrálo spíše se starými stroji. Pokud možno aby mnel zakladatel co nejlepší net aby mne to nevyhodilo kdyz mam lepsi nez on. Jestli nekdo má o mne zájem at píse SZ
Návrat nahoru Goto down
Duracell

Duracell


Počet příspěvků : 2
Registrován : 07. 09. 12

MP - hledám ... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MP - hledám ...   MP - hledám ... - Stránka 4 EmptyFri Sep 07, 2012 1:04 pm

Zdravim hladam neaky dobry server kde sa hra hlavne real zo starimi strojmi a postupne sa kupuju novsie atd. Dakujem
Návrat nahoru Goto down
3Runer

3Runer


Počet příspěvků : 2
Registrován : 06. 09. 12

MP - hledám ... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MP - hledám ...   MP - hledám ... - Stránka 4 EmptyMon Sep 10, 2012 12:53 pm

Nazdar vsetci, hladam server na ktorom sa hra zo starymi strojmi realne a casto. Ak niekdo taky tu je nech mi pise SZ.
Návrat nahoru Goto down
Grep32

Grep32


Počet příspěvků : 2
Registrován : 17. 09. 12

MP - hledám ... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MP - hledám ...   MP - hledám ... - Stránka 4 EmptyMon Sep 17, 2012 6:38 am

Nazdar hladám niekoho na multiplayer alebo neikoho ku komu by som sa mohol pridat radsej yb som novsie stroje piste na skype: Hugango
Návrat nahoru Goto down
m.i.r.a.n

m.i.r.a.n


Počet příspěvků : 1
Registrován : 16. 09. 12

MP - hledám ... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MP - hledám ...   MP - hledám ... - Stránka 4 EmptyTue Sep 25, 2012 7:13 pm

Zdárec,hledám spolu hráče pro jakoukoliv mapu jen ne tu základní a ne základní stroje.Dejte vědět dohodnem se [You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat nahoru Goto down
lada.b96

lada.b96


Počet příspěvků : 2
Registrován : 08. 09. 12

MP - hledám ... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MP - hledám ...   MP - hledám ... - Stránka 4 EmptyFri Sep 28, 2012 5:46 pm

zdravim
Nazev hry je JZD Dřevčice.
Hledam schopnýho traktoristu popřípadě i kombajnystu,který neblbne při práci na poli a děla vše to co má.Jezdí se s novýma strojema jd,fendt,claas atd..hraju na MP funkčí mapě sample mod map,budu rád když se ke mě přidáte a budete se semnou starat o JZD.Maličkost je že nepožaduju team speak atd...Kdo ma zajem kontaktujte mě prosim na [You must be registered and logged in to see this link.]

předem dík Smile diky
Návrat nahoru Goto down
adamko

adamko


Počet příspěvků : 1
Registrován : 02. 10. 12

MP - hledám ... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MP - hledám ...   MP - hledám ... - Stránka 4 EmptyTue Oct 02, 2012 1:44 pm

Ahoj,nejsem až zas tak úplný nováček a ani skušeností moc nemám ale je to moje nejoblíbenější hra Smile .Chtěl bych se při dat k někomu na MP kdo se snaží hrát podle realu. diky
Návrat nahoru Goto down
Fajticek

Fajticek


Počet příspěvků : 13
Registrován : 04. 10. 12

MP - hledám ... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MP - hledám ...   MP - hledám ... - Stránka 4 EmptyFri Oct 05, 2012 1:08 pm

ahoj jsem tady na foru skoro nováček ale hru hraji už 2roky a chtel bych hrát MP takze kdo hledá hráče do MP tak at jsi mne pridá na skype:petrik_f
facebook:Petr Fajt
ďěkuji za přidání a ťěším se na spolupráci.
Návrat nahoru Goto down
S t e v e

S t e v e


Počet příspěvků : 5
Registrován : 05. 08. 11

MP - hledám ... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MP - hledám ...   MP - hledám ... - Stránka 4 EmptyTue Oct 09, 2012 6:40 am

čaute hladam niejaký schopný server ktorý by ma vzal Smile
Návrat nahoru Goto down
Toskoo
štamgast 2
štamgast 2
Toskoo


Počet příspěvků : 34
Registrován : 12. 10. 12

MP - hledám ... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MP - hledám ...   MP - hledám ... - Stránka 4 EmptyFri Oct 12, 2012 9:08 pm

Zdravím
Chcel by som sa opýtať kto sa chystá kúpiť, lepšie povedané hrať farming simulátor 2013 multi.
Pred objedlal som si to tak už zháňam partu Smile

Keby niečo napíšte mi do správy :O
K dispozícii mám TS Wink
Návrat nahoru Goto down
lada.b96

lada.b96


Počet příspěvků : 2
Registrován : 08. 09. 12

MP - hledám ... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MP - hledám ...   MP - hledám ... - Stránka 4 EmptyTue Oct 30, 2012 1:58 pm

čau lidi,založil jsem novej server a schánim kombajnystu nebo i traktoristu koho ta prace baví!Hraju s moderními stroji JD,Fendt,Claas atd...Hraju na mapě jmenem czech counter side map je to skěla mapa,hrajem většinou večer kolem 19:00...Server se nachazí na international ne kontinentální evropa!!Kdo by měl zájem se přidat at mě kontaktuje na [You must be registered and logged in to see this link.]

Mody pošlu mailem,předem dík a přeju krasnou hru cool
Návrat nahoru Goto down
TonyKill

TonyKill


Počet příspěvků : 1
Registrován : 15. 10. 12

MP - hledám ... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MP - hledám ...   MP - hledám ... - Stránka 4 EmptyWed Dec 26, 2012 1:02 pm

Ahoj, hledám server s mapu Agrodružstvo Vítkov. Nehraju sice každý den, jen občas po večerech. Nějaký čas už hraji a snažím se reálně.
Návrat nahoru Goto down
Henry

Henry


Počet příspěvků : 7
Registrován : 23. 10. 11

MP - hledám ... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MP - hledám ...   MP - hledám ... - Stránka 4 EmptySun Sep 14, 2014 12:23 pm

Ahoj, hledám práci, hraní singl už mě moc neba, tak bych se k někomu rád přidal Smile
samo reálné hraní, mám raději starší stroje.
Návrat nahoru Goto down
Lukyyno

Lukyyno


Počet příspěvků : 2
Registrován : 18. 10. 14

MP - hledám ... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MP - hledám ...   MP - hledám ... - Stránka 4 EmptySat Oct 18, 2014 2:24 pm

ahoj hledám uplatnění v nějakom zkušenom servu,mám plno zkušeností z ls 11 rád hraju reálně a nedělám blbosti.Děkuji za popřípadné nabídky.můj email [You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat nahoru Goto down
schneidrovec

schneidrovec


Počet příspěvků : 1
Registrován : 29. 10. 14

MP - hledám ... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MP - hledám ...   MP - hledám ... - Stránka 4 EmptyWed Oct 29, 2014 12:26 pm

Ahojte, doma máme +- 40Ha, 1x E512, 1x 6911 a 2x 7745 :-) + rozmetadlo, obraceč a takove ptakárny :-)), s JZD mám dost velké zkušenosti :-), farming simulátor mě už nebaví hrát samotného, tak se ptám jestli by někdo neměl pro mě nějakej pěknej server s pěknou mapou + modama(Zetory...), muj FB: Jenda Schneider, SKYPE: SUPERHANZ1 Jedná se o hru LS2011/Traktor 2 / FarmingSimulator 2011 :-), díky a mějte se Smile
Návrat nahoru Goto down
Alkoholik-666

Alkoholik-666


Počet příspěvků : 1
Registrován : 14. 06. 16

MP - hledám ... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MP - hledám ...   MP - hledám ... - Stránka 4 EmptyTue Jun 14, 2016 5:38 pm

prave idem hrat a ak chce niekto tu je   skype    adam-kolta      


mapa  je            Moje_mapa        video k nej je


a nazov  hry je  Skype:adam-kolta

link na mapu aj z modmy je   [You must be registered and logged in to see this link.]


Ak niekto sa prida tak dakujem.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





MP - hledám ... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MP - hledám ...   MP - hledám ... - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
MP - hledám ...
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Hledám mod
» JZD Horoměřice
» Hledam MP
» Hledám mod
» hledam mapu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Multiplayer - servery (LS11)-
Přejdi na: