ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Deutz Agrovector

Goto down 
AutorZpráva
Mion
Master **
Master **
Mion


Počet příspěvků : 159
Registrován : 07. 11. 12

Deutz Agrovector Empty
PříspěvekPředmět: Deutz Agrovector   Deutz Agrovector EmptySun Dec 30, 2012 6:33 pm

Zdravím, nedá mi to a musím se zeptat, tento nakladač má pouze dva pohyby ramene? tzn pohyb lžící a pak pohyb ramene nahoru a dolů? Protože co si pamatuju tak v LS2011 se rameno i vysouvalo, ale je docela možné že to bylo u módu, nejsem si jist. Nicméně dá se to rameno nějak u tohoto nakladače vysunout?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Deutz Agrovector Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deutz Agrovector   Deutz Agrovector EmptySun Dec 30, 2012 6:59 pm

I v ls11 si to rameno musel vysunout pomocí tlačítka a pohybu myší. Zapni nápovědu ve hře a máš to tam napsané.
Návrat nahoru Goto down
Mion
Master **
Master **
Mion


Počet příspěvků : 159
Registrován : 07. 11. 12

Deutz Agrovector Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deutz Agrovector   Deutz Agrovector EmptySun Dec 30, 2012 7:50 pm

Jo, to vím že mám hýbat myší, ale umí pouze dva pohyby, ten třetí (tedy pohyb celéro ramena před a zase zpátky) tam není, nebo prostě nevím jak na něj
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Deutz Agrovector Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deutz Agrovector   Deutz Agrovector EmptySun Dec 30, 2012 8:09 pm

Ted sem to schválně zkoušel a de to v poho. Ten výsuv ramene ovládáš PTM a LTM ovládáš zvih a náklon lopaty nebo vydlí. To chce vyzkoušet vždy vše.
Návrat nahoru Goto down
Mion
Master **
Master **
Mion


Počet příspěvků : 159
Registrován : 07. 11. 12

Deutz Agrovector Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deutz Agrovector   Deutz Agrovector EmptySun Dec 30, 2012 8:48 pm

Wow:D ono totiž jak jsem zmáčknul to pravé tlačítko tak se mi zapnul i CoursePlay a tak nějak se to překrývalo a jde to s ním docela blbě, ale asi si stačí zvyknout, díky ještě jednou
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Deutz Agrovector Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deutz Agrovector   Deutz Agrovector Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Deutz Agrovector
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» DEUTZ
» DEUTZ FAHR
» Fendt 9460 R, Deutz X720 and Bergmann 440 Vario

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: