ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 propadnuti vozidel pod povrch

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
diba
štamgast 1
štamgast 1
diba


Počet příspěvků : 15
Registrován : 17. 12. 12

propadnuti vozidel pod povrch Empty
PříspěvekPředmět: propadnuti vozidel pod povrch   propadnuti vozidel pod povrch EmptySat Jan 05, 2013 12:15 pm

Zdravim, nevite cim by mohla byt zpusobena chyba, kdy po spusteni hry se vsechny vozidla propadnout pod povrch "zeme" a padaji stale dolu a hra je nehratelna. Restoval jsem vozidla, odstranil vsechna stahnuta vozidla ale výsledek nula. Dík moc za odpoved
Návrat nahoru Goto down
Afro07
Ace ***
Ace ***
Afro07


Počet příspěvků : 281
Registrován : 16. 08. 12

propadnuti vozidel pod povrch Empty
PříspěvekPředmět: Re: propadnuti vozidel pod povrch   propadnuti vozidel pod povrch EmptySat Jan 05, 2013 12:37 pm

Prvni co zkontroluj je LOG hry, pokud tam jsou errory, tak ti to napoví, kde hledat.

Jinak log najdeš v dokumentech > my games > Farming simulator > a tam už to je
Návrat nahoru Goto down
diba
štamgast 1
štamgast 1
diba


Počet příspěvků : 15
Registrován : 17. 12. 12

propadnuti vozidel pod povrch Empty
PříspěvekPředmět: Re: propadnuti vozidel pod povrch   propadnuti vozidel pod povrch EmptySat Jan 05, 2013 12:44 pm

pise mi to error u svetel stazených z oficialniho webu (tudiz nepredpokladam, ze by chyba mohla bzt zde) a dale sem nasel dva errory: Error: Mesh 'ID252' has zero triangles a Error: UVs out of range [-8,8] MEIJER_RAMBO_SCM_3_L' ale nejsem moc moudrej co to znamena ani co bych mel udelat... Sad
Návrat nahoru Goto down
Afro07
Ace ***
Ace ***
Afro07


Počet příspěvků : 281
Registrován : 16. 08. 12

propadnuti vozidel pod povrch Empty
PříspěvekPředmět: Re: propadnuti vozidel pod povrch   propadnuti vozidel pod povrch EmptySat Jan 05, 2013 12:58 pm

Zkus dát veškeré módy u kterých to píše error pryč.

Apropo, o jakou mapu se jedná?
Návrat nahoru Goto down
diba
štamgast 1
štamgast 1
diba


Počet příspěvků : 15
Registrován : 17. 12. 12

propadnuti vozidel pod povrch Empty
PříspěvekPředmět: Re: propadnuti vozidel pod povrch   propadnuti vozidel pod povrch EmptySat Jan 05, 2013 1:02 pm

je to u zakladni mapy... ted jsem prisel jeste na jeden error:
PhysX unknown error: Internal error: Too many pairs created, new pairs will be ignored. This is perhaps due to an excessive number of objects created at one location.:
Návrat nahoru Goto down
diba
štamgast 1
štamgast 1
diba


Počet příspěvků : 15
Registrován : 17. 12. 12

propadnuti vozidel pod povrch Empty
PříspěvekPředmět: Re: propadnuti vozidel pod povrch   propadnuti vozidel pod povrch EmptySat Jan 05, 2013 1:19 pm

tak sem vymazal vsechny mody u kterzch bzl error a zadna zmena ...
Návrat nahoru Goto down
Afro07
Ace ***
Ace ***
Afro07


Počet příspěvků : 281
Registrován : 16. 08. 12

propadnuti vozidel pod povrch Empty
PříspěvekPředmět: Re: propadnuti vozidel pod povrch   propadnuti vozidel pod povrch EmptySat Jan 05, 2013 2:17 pm

Takže máš originál default mapu? A nikterak si ji neměnil? Zkus dát pryč veškeré módy. Zda i potom to bude dělat.
Návrat nahoru Goto down
diba
štamgast 1
štamgast 1
diba


Počet příspěvků : 15
Registrován : 17. 12. 12

propadnuti vozidel pod povrch Empty
PříspěvekPředmět: Re: propadnuti vozidel pod povrch   propadnuti vozidel pod povrch EmptySat Jan 05, 2013 2:54 pm

jj original default.... upravoval jsem ji, mezi polem 39 a 38,37 jsem odstranil txturu zitky a "vyhladil prechod" ale i potom hran cca tyden normalne fungovala....
Návrat nahoru Goto down
Afro07
Ace ***
Ace ***
Afro07


Počet příspěvků : 281
Registrován : 16. 08. 12

propadnuti vozidel pod povrch Empty
PříspěvekPředmět: Re: propadnuti vozidel pod povrch   propadnuti vozidel pod povrch EmptySat Jan 05, 2013 3:03 pm

A dal jsi pryč veškeré módy přidané do hry?
Návrat nahoru Goto down
diba
štamgast 1
štamgast 1
diba


Počet příspěvků : 15
Registrován : 17. 12. 12

propadnuti vozidel pod povrch Empty
PříspěvekPředmět: Re: propadnuti vozidel pod povrch   propadnuti vozidel pod povrch EmptySat Jan 05, 2013 3:04 pm

jj dal... uz tam neni vubec nic...
Návrat nahoru Goto down
diba
štamgast 1
štamgast 1
diba


Počet příspěvků : 15
Registrován : 17. 12. 12

propadnuti vozidel pod povrch Empty
PříspěvekPředmět: Re: propadnuti vozidel pod povrch   propadnuti vozidel pod povrch EmptySat Jan 05, 2013 3:08 pm

Jak se da vlozit zpet original mapa... ??? Než jsem mapu začal upravovat, zalohoval jsem si ji, ale ted kdyz jsem ji vlozil zpet mam porad mapu upravenou, i po přeinstalaci hry... ona je nejakym zpusobem provazana (natazena) v savegamu...???
Návrat nahoru Goto down
Afro07
Ace ***
Ace ***
Afro07


Počet příspěvků : 281
Registrován : 16. 08. 12

propadnuti vozidel pod povrch Empty
PříspěvekPředmět: Re: propadnuti vozidel pod povrch   propadnuti vozidel pod povrch EmptySat Jan 05, 2013 3:15 pm

V savegame se ukladá pouze to jak jsou osetá pole, co máš za stroje, kolik máš ve skladu a tak...

a stále ti to propadává skrz zem?
Návrat nahoru Goto down
diba
štamgast 1
štamgast 1
diba


Počet příspěvků : 15
Registrován : 17. 12. 12

propadnuti vozidel pod povrch Empty
PříspěvekPředmět: Re: propadnuti vozidel pod povrch   propadnuti vozidel pod povrch EmptySat Jan 05, 2013 3:18 pm

jj porad.... Sad ale je zajimavy ze to dela pouze po resetu vozidel.... ale veskere prinslusenstvi (vleky, kultivatory, secky atd.. jsou pryc..... vidim jak propadavaji skrz zem
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





propadnuti vozidel pod povrch Empty
PříspěvekPředmět: Re: propadnuti vozidel pod povrch   propadnuti vozidel pod povrch Empty

Návrat nahoru Goto down
 
propadnuti vozidel pod povrch
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Giant Editor
» Propadnutí pod zem
» Resetování vozidel - nastavení
» Výměna vozidel v mapě
» ? Propadnutí příslušenství strojů pod povrh ?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: