ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 vyber mapy

Goto down 
+10
Afro07
LS-MoRo
ramos4
Bohumil27
mates706
rambo
Mion
Peha761
Jirka716
tomik88
14 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




vyber mapy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: vyber mapy   vyber mapy - Stránka 2 EmptyFri Feb 01, 2013 3:48 pm

Tak se zkus stím poprat sám a uvidíš jak to je jednoduché udělat mapu. To není jen si mapu stáhnout vyzkoušet a pokud nejde tak letí do koše. Dobrou mapu děláš měsíce než vše uděláš a pořádně vyzkoušíš i v MP aby bylo vše ok.
Návrat nahoru Goto down
44Honza
štamgast 3
štamgast 3
44Honza


Počet příspěvků : 42
Registrován : 26. 01. 13

vyber mapy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: vyber mapy   vyber mapy - Stránka 2 EmptyFri Feb 01, 2013 4:08 pm

Já bohužel nic takového nedokážu a neumím,věřím že to není nic jednoduchýho a smekám před těmi co to dokážou vymyslet a hlavně udělat tak aby to fungovalo jak má ale přes to se mi zdá že map je docela dost ale všechny mají to samé prostě zasít sklidit a prodat ale chybí tam nějakej nápat jako např.už zmiňovaný výrobní mod.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



vyber mapy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: vyber mapy   vyber mapy - Stránka 2 EmptyFri Feb 01, 2013 4:42 pm

Ten výrobní mod je dobrá věc jenže v ls13 nefunguje 90% scriptů z ls11 a mezi nima je i ten výrobní mod. Kdy bude těžko říct když GS nevydal scripta ke hře a tak ani stroje pořádně nejdou natož mapy s něčím navíc.
Návrat nahoru Goto down
Rodeoorava
štamgast 2
štamgast 2
Rodeoorava


Počet příspěvků : 29
Registrován : 14. 11. 12

vyber mapy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Supermapa   vyber mapy - Stránka 2 EmptySat Feb 02, 2013 9:20 am

Bohumil27 napsal:
Ahoj.
Já hraji v SP mapu OGF map V3 Final,ale tu ještě není. Mám jí z Modhoster.de a je perfektní a v logu čistá
ANO musím potvrdiť. Je neskutočne dobrá a praktická. Hral som aj Two rivers. Sú zhruba na jednej úrovni, no vrátil som sa ku OGF Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





vyber mapy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: vyber mapy   vyber mapy - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
vyber mapy
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Výběr mapy
» vyber mapy
» Výběr módů
» Mapy
» Mapy

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: