ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Fireman54
štamgast 1
štamgast 1
Fireman54


Počet příspěvků : 21
Registrován : 11. 07. 11

Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku Empty
PříspěvekPředmět: Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku   Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku EmptyMon Jan 07, 2013 1:00 pm

Zdravím. Používam sejačku Horsch Pronto 18 DC V 1.2 Táto sejačka mi vyhovuje čo sa týka šírky osievanej plochy. No má jednu chybu. Pri sejbe akosi vynecháva.... Viď obrázok.
Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku Kavg96diqfdey5zztvk8_thumb
Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku 11gztzlhx4urj4rovybj_thumb
Poraďte mi prosím Vás ako to vyriešiť poprípade akú používate vy. Aby bola dosť široká ale zas nechcem nejaký extrém ako sú 24 metrové a podobne.
Vďaka.
Návrat nahoru Goto down
ragnaro92
Lama
Lama
ragnaro92


Počet příspěvků : 29
Registrován : 04. 11. 12

Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku   Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku EmptyMon Jan 07, 2013 3:31 pm

Hele stimhle ti neporadim ale řeknu kterou využívám já. Moje oblíbená je ZEN Prodigi je to taková své rázná mám dojem že má něco kolem 12 možná o trochu víc ale je kvalitní a dobrá
Návrat nahoru Goto down
Afro07
Ace ***
Ace ***
Afro07


Počet příspěvků : 281
Registrován : 16. 08. 12

Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku   Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku EmptyMon Jan 07, 2013 6:00 pm

Fireman, a když to místo přejedeš sečkou podruhé, tak už se vyplní, nebo tam je stále nezaseto?
Návrat nahoru Goto down
Fireman54
štamgast 1
štamgast 1
Fireman54


Počet příspěvků : 21
Registrován : 11. 07. 11

Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku   Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku EmptyMon Jan 07, 2013 8:13 pm

ragnaro dík. Idem stiahnúť a otestovať. Pozeral som síce už na túto sejačku ale je taká, hmmm "své rázna" Smile
To Afro07 - potom už vyplní no je tých fľakov po poli dosť takže to je riadna robota naviac. Zbytočne to predlží čas práce na jednom poli a to ma štve Sad
Návrat nahoru Goto down
Afro07
Ace ***
Ace ***
Afro07


Počet příspěvků : 281
Registrován : 16. 08. 12

Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku   Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku EmptyMon Jan 07, 2013 8:22 pm

Fireman - mno já osobně používám Amazon Cayena... sice je tam ta chyba s tou jednou hadicí, co míří do pryč... ale jinak dobrý secí stroj a lze s tím jezdit až 25 km/h, což nevím jak je u ostatních seček.
Návrat nahoru Goto down
ragnaro92
Lama
Lama
ragnaro92


Počet příspěvků : 29
Registrován : 04. 11. 12

Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku   Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku EmptyMon Jan 07, 2013 9:25 pm

abych zde něco řekl ta od ZEN je tak moc svérázná že seje i v plný rychlosti (já sní osobně jezdim maximálně na 2lv jak bude ukázáno v mém první videu který jsme vytvořil a momentálně čekám až se na Youtubu nahraje je to sice cca 39min ale má to 8GB) jinak většina příslušenství od ZEN postrádá nějkaý rychlostní limit.
Návrat nahoru Goto down
Afro07
Ace ***
Ace ***
Afro07


Počet příspěvků : 281
Registrován : 16. 08. 12

Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku   Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku EmptyMon Jan 07, 2013 9:42 pm

Ragnaro to je zase věc autora, pokud tam opomněl přidat omezení, tak se není čemu divit. Osobně bych bral sečku co bude vypadat dobře, bude se s ní jezdit dobře a bude mít záběr aspoň deset metrů. Škoda, že do LS13 není víc věcí od Amazonu, mají hezkou paletu mašin.

Hodně zajímavá byla sečka Horsch, měla vyměnitelnou zadní část (radličky mám dojem) a tak se dalo zvolit buď setí klasických obilovin nebo setí kukuřice či řepy. Ovšem tento mód je tak chybový až běda.
Návrat nahoru Goto down
ragnaro92
Lama
Lama
ragnaro92


Počet příspěvků : 29
Registrován : 04. 11. 12

Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku   Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku EmptyMon Jan 07, 2013 10:01 pm

Já jsme to tak nemyslel nějka špatně. tímto se tedy i omlouvám jeslit to vyznělo tak jako bych na to nadával. Ten stroj je hezky udělanej a celkem i promyšlenej
Návrat nahoru Goto down
Afro07
Ace ***
Ace ***
Afro07


Počet příspěvků : 281
Registrován : 16. 08. 12

Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku   Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku EmptyMon Jan 07, 2013 10:14 pm

Ragnaro, ale já to tak jak jsi to pochopil nemyslel. Reagoval jsem na to, že s tím můžeš jezdit plnou rychlostí. U klasického stroje ve hře je totiž vlastnost, která omezuje stupeň jízdy, u většiny příslušenství je to na rychlost jedna, u některých stupeň dvě. Pokud to tam on nemá, tak hold jezdíš bez omezení.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku   Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku EmptyMon Jan 07, 2013 10:24 pm

To omezení se tam dá jako vypnout nebo napíšeš příkaz at to jede tolik a tolik. Afro jakou sečku si to měl na mysli, dej sem link.
Návrat nahoru Goto down
Afro07
Ace ***
Ace ***
Afro07


Počet příspěvků : 281
Registrován : 16. 08. 12

Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku   Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku EmptyMon Jan 07, 2013 10:57 pm

Tonn: Je to tenhle Horsch Pronto

Je tam několik errorů, warningů a hra při ukončování spadne.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku   Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku EmptyMon Jan 07, 2013 11:00 pm

Nedělal to zas nějaký polák?? Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku 364988687
Návrat nahoru Goto down
Mion
Master **
Master **
Mion


Počet příspěvků : 159
Registrován : 07. 11. 12

Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku   Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku EmptyTue Jan 08, 2013 12:18 am

Mě teda na tom ZEN Prodigi nejvíc vadí že není reálný, tenhle secí stroj mi svědomí teda nepovolí, a pokud se domnívám dobře, ani ta Horsch co vynechává taky není reálná, já teda ani jednu, raději šáhnu do reálnějších vod Smile
Návrat nahoru Goto down
ragnaro92
Lama
Lama
ragnaro92


Počet příspěvků : 29
Registrován : 04. 11. 12

Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku   Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku EmptyTue Jan 08, 2013 1:53 am

Mione chápu tě, ale každý máme rádi něco mě se líbí jak je udělána a její základní věc je ta ž efunguje bez nějakých výrazných chyb. A co se týče reálnosti právě asi před 10 minutami jsme virtuálně prolítl celí Claas Lexion 770 tt a pokusím se udělat na něj spešl recenzi (bude video)
Návrat nahoru Goto down
Afro07
Ace ***
Ace ***
Afro07


Počet příspěvků : 281
Registrován : 16. 08. 12

Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku   Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku EmptyTue Jan 08, 2013 10:31 am

Myslíš Class Lexion 770, který je udělaný z modelu 600 ? Osobně musím říci, že nejreálněji vypadá 550tka a ta má taky své mouchy.

Jinak jsem koukal na sečky do LS11 a je jich tam dost zajímavých, hold si musíme počkat, než to bude do LS13
Návrat nahoru Goto down
ragnaro92
Lama
Lama
ragnaro92


Počet příspěvků : 29
Registrován : 04. 11. 12

Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku   Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku EmptyTue Jan 08, 2013 10:37 am

No hele ted si nejsem moc jistý ale jedná se o tu americkou verzi co du máme na stránkách je pravda že na střeše nad motorem jí chybý jeden větrák a taky kabina je taková jak bych to jen řekl no chybýtam dost počítačů
Návrat nahoru Goto down
Mion
Master **
Master **
Mion


Počet příspěvků : 159
Registrován : 07. 11. 12

Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku   Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku EmptyTue Jan 08, 2013 10:52 am

Ještě se musím zeptat, nevíte která ze seček seje kukuřici? Nechce se mi to všechno zkoušet, tak se ptám jestli někdo neví která...? Question
Návrat nahoru Goto down
Afro07
Ace ***
Ace ***
Afro07


Počet příspěvků : 281
Registrován : 16. 08. 12

Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku   Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku EmptyTue Jan 08, 2013 12:17 pm

Tonn napsal:
Nedělal to zas nějaký polák?? Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku 364988687

To nevím, na autora jsem raději nekoukal, bych se možná vyděsil ještě víc.
Ale jinak to nebyl špatný nápad udělat takovou secí mašinu... jen to udělat pořádně.
Návrat nahoru Goto down
Fireman54
štamgast 1
štamgast 1
Fireman54


Počet příspěvků : 21
Registrován : 11. 07. 11

Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku   Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku EmptyTue Jan 08, 2013 2:14 pm

Mion, ja používam Monosem NG Plus3 na siatie kukurice.
Návrat nahoru Goto down
alpa53
Master **
Master **
alpa53


Počet příspěvků : 156
Registrován : 15. 07. 11

Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku   Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku EmptyWed Jan 09, 2013 9:34 am

Ahoj, mně ten monosem píše v logu toto: Warning (compatibility): Texture width or height doesn't equal 2^n (C:/Documents and Settings/Jirka/Dokumenty/My Games/FarmingSimulator2013/mods/Monosem_NG_plus3/store_Monosem_NGplus_3.dds) , nevím co to znamená, ale normálně mi fungije.
Návrat nahoru Goto down
Afro07
Ace ***
Ace ***
Afro07


Počet příspěvků : 281
Registrován : 16. 08. 12

Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku   Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku EmptyWed Jan 09, 2013 9:41 am

Alpa: je tam špatné rozlišení, neodpovídá 2 na n-tou. Stačí ho změnit, zvětšit či zmenšit na najbližší hodnotu kterou už to brát bude.

takže: 2 ; 4 ; 8 ; 16 ; 32 ; 64 ; 128 ; 256 ; 512 ; 1024 ; 2048 ; .... atd
Návrat nahoru Goto down
alpa53
Master **
Master **
alpa53


Počet příspěvků : 156
Registrován : 15. 07. 11

Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku   Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku EmptyWed Jan 09, 2013 4:04 pm

Afro07: díky za radu, ale vůbec nevím která bije a se... na to. Počkám na něco lepšího.

Letos mi bude 60, tak se nedivte, že mi pomalu ujíždí vlak.


Naposledy upravil alpa53 dne Wed Jan 09, 2013 5:42 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku   Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku EmptyWed Jan 09, 2013 4:11 pm

Afro psal že u té sečky jsou textury ve špatné velikosti a vypsal ti jaké velokosti můžeš použít pro textury aby hra nevypisovala chyby. Ale pokud ani nevíš jak upravit textury do modů, tak se nedivím že nevíš o čem je řeč.
Návrat nahoru Goto down
alpa53
Master **
Master **
alpa53


Počet příspěvků : 156
Registrován : 15. 07. 11

Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku   Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku EmptyWed Jan 09, 2013 10:36 pm

Místo těch dodrbaných secích strojů jsem si stáhl Amazone seeder a předělal na "všežravca" seju všecko bez nějakých hlášek v logu a mám pokoj. Než bude něco pořádnýho. Záběr má 12m, to mi bohatě stačí Laughing
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku   Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» poradte prosim
» Poradte mi prosim
» Prosím vas poradte mi :)
» Prosím poraďte ohledně hraní po LAN
» APLIKACI.(0xc000007b)-------poradte.prosím

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: