ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Rýchlosť kvasenia-bioplynka

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
DO-DO
štamgast 2
štamgast 2
DO-DO


Počet příspěvků : 29
Registrován : 10. 11. 12

Rýchlosť kvasenia-bioplynka Empty
PříspěvekPředmět: Rýchlosť kvasenia-bioplynka   Rýchlosť kvasenia-bioplynka EmptySat Jan 12, 2013 9:09 pm

Skúšal už niekto nastaviť rýchlosť kvasenia siláže (pice) lebo silá pri bioplynke naplním raz-dva ale čakať 30-45 minút na kvasenie je dosť dlho bad skúšal to už niekto nastavovať ? aby čas kvasenia bol kratší...
Návrat nahoru Goto down
http://at-snina.wbl.sk/
pipinbob
štamgast 4
štamgast 4
pipinbob


Počet příspěvků : 57
Registrován : 26. 11. 11

Rýchlosť kvasenia-bioplynka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rýchlosť kvasenia-bioplynka   Rýchlosť kvasenia-bioplynka EmptySat Jan 12, 2013 11:25 pm

Tak to trošku nechápu,tak proč čekáš tak běž dělat jinou práci mě by třeba nevadilko kdyby to kvasilo 2 dny.
Návrat nahoru Goto down
Mion
Master **
Master **
Mion


Počet příspěvků : 159
Registrován : 07. 11. 12

Rýchlosť kvasenia-bioplynka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rýchlosť kvasenia-bioplynka   Rýchlosť kvasenia-bioplynka EmptySun Jan 13, 2013 12:06 am

taky si myslím, klidně i déle, však já jsem rád jak to zakryju a nemusím se o to chvíli starat
Návrat nahoru Goto down
Ferry333

Ferry333


Počet příspěvků : 11
Registrován : 24. 12. 12

Rýchlosť kvasenia-bioplynka Empty
PříspěvekPředmět: Do-do   Rýchlosť kvasenia-bioplynka EmptySun Jan 13, 2013 7:10 am

jak to naplníš raz dva?? já posekl čtyri pole kolem bioplynky a měl sem plnou jednu a půl jamy................?????
Návrat nahoru Goto down
DO-DO
štamgast 2
štamgast 2
DO-DO


Počet příspěvků : 29
Registrován : 10. 11. 12

Rýchlosť kvasenia-bioplynka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rýchlosť kvasenia-bioplynka   Rýchlosť kvasenia-bioplynka EmptySun Jan 13, 2013 9:58 am

Začal som hrať od začiatku na tej najväčšej obtiažnosti a bioplynka je na začiatku jediný zdroj veľkého prímu lebo podľa mňa je najlepšie na začiatku investovať do výroby siláže no rýchlosť kvasenia je zo začiatku na nervy. A Ferry333 ja zo 7-čky poľa na originál mape naplním jamu asi na 97% Cool
Návrat nahoru Goto down
http://at-snina.wbl.sk/
DO-DO
štamgast 2
štamgast 2
DO-DO


Počet příspěvků : 29
Registrován : 10. 11. 12

Rýchlosť kvasenia-bioplynka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rýchlosť kvasenia-bioplynka   Rýchlosť kvasenia-bioplynka EmptySun Jan 13, 2013 10:02 am

Okolie bioplynky je umna pole 4,5,6,7,8
Návrat nahoru Goto down
http://at-snina.wbl.sk/
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Rýchlosť kvasenia-bioplynka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rýchlosť kvasenia-bioplynka   Rýchlosť kvasenia-bioplynka EmptySun Jan 13, 2013 11:17 am

DO-DO napsal:
Začal som hrať od začiatku na tej najväčšej obtiažnosti a bioplynka je na začiatku jediný zdroj veľkého prímu lebo podľa mňa je najlepšie na začiatku investovať do výroby siláže no rýchlosť kvasenia je zo začiatku na nervy. A Ferry333 ja zo 7-čky poľa na originál mape naplním jamu asi na 97% Rýchlosť kvasenia-bioplynka 351549032

Hele prdel si dělej z někoho jiného. Co tu píšeš za nesmysly že hraješ těžkou verzi, a hned už máš pole za 350 000 + dalši. A co řezačka a vleky. Z napsanými penězi to umí hrát každý blbec.
Návrat nahoru Goto down
pipinbob
štamgast 4
štamgast 4
pipinbob


Počet příspěvků : 57
Registrován : 26. 11. 11

Rýchlosť kvasenia-bioplynka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rýchlosť kvasenia-bioplynka   Rýchlosť kvasenia-bioplynka EmptySun Jan 13, 2013 12:41 pm

Tak tady nato sem ani radši nereagoval protože mě trvalo asi 30hodin než sem vůbec mohl začít trošku něco hrat pořád do kola sem sklízel 2 pola a vozil na prodej když byla dobrá cena a pak teprve sem mohl koupit kravy atd.aby měli podestýlku a co žrat..
Návrat nahoru Goto down
DO-DO
štamgast 2
štamgast 2
DO-DO


Počet příspěvků : 29
Registrován : 10. 11. 12

Rýchlosť kvasenia-bioplynka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rýchlosť kvasenia-bioplynka   Rýchlosť kvasenia-bioplynka EmptySun Jan 13, 2013 1:37 pm

NENAPÍSAL SOM ČAS KOĽKO UŽ HRÁM ! A najskôr kôli tomu chcem nastaviť rýchlosť kvasenia lebo už asi tretí týždeň obrábam päť polí a pri takomto čase kvasenia to premňa stráca hratelnosť lebo nič iné nerobím len prevádzkujem bioplynku z okolitými poliami nie som s tých čo si dopíšu peniaze to potom nemá zmysel vôbec hrať zeračky a vleky sa dajú stiahnúť všetko sú to stoje ktoré sú staršie, menšie a zároveň aj lacnejšie tak na začiatku som nemal rezačku za 450 000€ ale príslušenstvo ktoré bolo za 2800€ a rezalo jednu brázdu potom stroj za napríklad 100 000€ z 1.5m lištou preto som aj v nedávnych príspevkov popísal ako napojiť veľký vlek za rezačku a zbaviť sa tak PC pomocníkov ale to je už niečo iné nenavštevujem toto fórum kôli vyvolávaniu konfliktov Tonn ale kôli radám a nápadom. Začíname riešiť praktiky 12-16 ročných hráčov čo nevedia hrať hru bez cheatov a čo si hru stiahli z netu namiesto toho aby si ju kúpili a neriešime to o čo som prosil.


Naposledy upravil DO-DO dne Sun Jan 13, 2013 3:22 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://at-snina.wbl.sk/
pipinbob
štamgast 4
štamgast 4
pipinbob


Počet příspěvků : 57
Registrován : 26. 11. 11

Rýchlosť kvasenia-bioplynka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rýchlosť kvasenia-bioplynka   Rýchlosť kvasenia-bioplynka EmptySun Jan 13, 2013 2:15 pm

Jo tak to potom já,boužel ti nedokážu poradit ale jsi borec když jsi nepoužil peníze týhle lidi si cením boužel ale nevím jak tě poradit.
Návrat nahoru Goto down
Rodeoorava
štamgast 2
štamgast 2
Rodeoorava


Počet příspěvků : 29
Registrován : 14. 11. 12

Rýchlosť kvasenia-bioplynka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rýchlosť kvasenia-bioplynka   Rýchlosť kvasenia-bioplynka EmptyTue Jan 22, 2013 6:11 pm

DO-DO napsal:
NENAPÍSAL SOM ČAS KOĽKO UŽ HRÁM ! A najskôr kôli tomu chcem nastaviť rýchlosť kvasenia lebo už asi tretí týždeň obrábam päť polí a pri takomto čase kvasenia to premňa stráca hratelnosť lebo nič iné nerobím len prevádzkujem bioplynku z okolitými poliami nie som s tých čo si dopíšu peniaze to potom nemá zmysel vôbec hrať zeračky a vleky sa dajú stiahnúť všetko sú to stoje ktoré sú staršie, menšie a zároveň aj lacnejšie tak na začiatku som nemal rezačku za 450 000€ ale príslušenstvo ktoré bolo za 2800€ a rezalo jednu brázdu potom stroj za napríklad 100 000€ z 1.5m lištou preto som aj v nedávnych príspevkov popísal ako napojiť veľký vlek za rezačku a zbaviť sa tak PC pomocníkov ale to je už niečo iné nenavštevujem toto fórum kôli vyvolávaniu konfliktov Tonn ale kôli radám a nápadom. Začíname riešiť praktiky 12-16 ročných hráčov čo nevedia hrať hru bez cheatov a čo si hru stiahli z netu namiesto toho aby si ju kúpili a neriešime to o čo som prosil.

DO DO a nemá vplyv na rýchlosť kvasenia nastavenie kl "8" rýchleší beh ??? 30,60 alebo až 120 x ??? Mne aspoň rastlinstvo rýchlejšie rastie (cez noc) Very Happy Nechce sa mi behať po tme. Ráno to pribrzdím kl. "7" na 5 násobok Very Happy
Návrat nahoru Goto down
DO-DO
štamgast 2
štamgast 2
DO-DO


Počet příspěvků : 29
Registrován : 10. 11. 12

Rýchlosť kvasenia-bioplynka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rýchlosť kvasenia-bioplynka   Rýchlosť kvasenia-bioplynka EmptyTue Jan 22, 2013 8:35 pm

Herný čas ktorý zrýchľuješ alebo spomaľuješ nemá žiaden vplyv na rýchlosť kvasenia riadi sa to reálnym časom a to 30-45 minút a asi záleží aj na koľko % máš naplnenú silážnu jamu...
Návrat nahoru Goto down
http://at-snina.wbl.sk/
Sponsored content





Rýchlosť kvasenia-bioplynka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rýchlosť kvasenia-bioplynka   Rýchlosť kvasenia-bioplynka Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Rýchlosť kvasenia-bioplynka
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Bioplynka
» Omezená rychlost
» Bioplynka nastavenie
» Mléko+Bioplynka
» Rychlost vyprazdňování

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: