ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Restartovanie kompu

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
LS-MoRo
štamgast 3
štamgast 3
LS-MoRo


Počet příspěvků : 38
Registrován : 05. 10. 12

Restartovanie kompu Empty
PříspěvekPředmět: Restartovanie kompu   Restartovanie kompu EmptySun Jan 13, 2013 7:00 am

cawte mam problem ktory ma trapi mam origo hru a ked si stiahnem nejaku mapu mi pocitac spravi cvak a ako keby som ho zapal odznovu a robi mi to ked spustim hru a ked mi ju nacitava alebo dokonca nacita 2 minuti ide a zase restartuje pls pomoc diky pls
Návrat nahoru Goto down
Čmelák 12
Moderátor
Moderátor
Čmelák 12


Počet příspěvků : 282
Registrován : 01. 08. 11

Restartovanie kompu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restartovanie kompu   Restartovanie kompu EmptyThu Feb 14, 2013 9:22 am

Zkoušel jsi hru reinstalovat?
Zkusil bych ji odinstalovat,pročistil registry a znovu nainstaloval. U tehle hry se mi to nestalo,ale u nektere jiné ano. Po stažení modifikaci padala,nebo se restaltoval PC.
Návrat nahoru Goto down
http://www.cmelakov.cz
PalkiS
štamgast 5
štamgast 5
PalkiS


Počet příspěvků : 76
Registrován : 11. 04. 12

Restartovanie kompu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restartovanie kompu   Restartovanie kompu EmptyThu Feb 14, 2013 10:30 am

Odinštaluj hru (nezabudni zalohovať savy ale len zložku savegame 1-30, ktorú potrebuješ ostatne vymaž) a cez program ccleaner vyčisti registri potom to znovu nainštaluj a skus ak to padne tam zmenši grafiku v hre možno ta grafická sa dostane do štádia prehriatia a radšej reštartuje počítač aby nevyhorela a ešte sem napíš do parametre tvojho PC
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Restartovanie kompu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restartovanie kompu   Restartovanie kompu Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Restartovanie kompu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: