ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Rozšíření RAM paměti

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Mion
Master **
Master **
Mion


Počet příspěvků : 159
Registrován : 07. 11. 12

Rozšíření RAM paměti Empty
PříspěvekPředmět: Rozšíření RAM paměti   Rozšíření RAM paměti EmptySun Jan 13, 2013 1:56 pm

Nedalo mi to a musím se zeptat, zde je moje sestava: Procesor: AMD Athlon 64 X2 3800+, Základní deska: Asus M2N-E, Grafická karta: Radeon HD 4850, Ram: 2GB DDR2
Už nějakou dobu uvažuju že si rozšířím aspoň tu RAM paměť, nicméně nehraju hry typu Crysis 2 nebo Call of Duty, pouze LS 2013, pomůže mi rozšíření paměti a pojede hra lépe? Protože v některých částech se hra mírně kouše, nic hrozného, ale stejně si myslím že by se to dalo vylepšit. Pomůže tedy rozšíření paměti, nebo to chce novou GK? Jde mi hlavně o zvýšení FPS. Předem děkuji za reakce Smile
Návrat nahoru Goto down
Spoon

Spoon


Počet příspěvků : 3
Registrován : 14. 03. 13

Rozšíření RAM paměti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozšíření RAM paměti   Rozšíření RAM paměti EmptyThu Mar 14, 2013 9:44 pm

Cus pri nainstalovani vetci pameti RAM ti budou hry nacitat rychleji a pc bude rychlejsi ale FPS ti to asi nezvysi jedine uber na detailech a mas klid
Návrat nahoru Goto down
OfF_StaRs
Ace *
Ace *
OfF_StaRs


Počet příspěvků : 230
Registrován : 16. 02. 12

Rozšíření RAM paměti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozšíření RAM paměti   Rozšíření RAM paměti EmptySun Mar 17, 2013 2:02 am

Mion - to že zvýšiš Ram ti FPS nestupne ja sám som mal 1GB DDR2 a hra mi načitávala viac ako 3 min, po kúpe +2GB ram mi zrýchlilo načitavanie savu a prepínanie medzi strojmi ale keď ti to seká tak si daj dolu detaily ja ich mám na medium ale mám ich vypnuté v mape Very Happy

ta GK je dobrá to je taká ako moja len ten procak je slabý ale nič zlom ja mám len o 400+ vyššie Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Mion
Master **
Master **
Mion


Počet příspěvků : 159
Registrován : 07. 11. 12

Rozšíření RAM paměti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozšíření RAM paměti   Rozšíření RAM paměti EmptySun Mar 17, 2013 3:33 am

Jak to myslíš že máš detaily vypnuté v mapě?
Návrat nahoru Goto down
OfF_StaRs
Ace *
Ace *
OfF_StaRs


Počet příspěvků : 230
Registrován : 16. 02. 12

Rozšíření RAM paměti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozšíření RAM paměti   Rozšíření RAM paměti EmptySun Mar 17, 2013 3:12 pm

ja to myslím tak že v mape kde maš Sun tak si daš Light a odskrtneš cast shadowmap,
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Rozšíření RAM paměti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozšíření RAM paměti   Rozšíření RAM paměti Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Rozšíření RAM paměti
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» FS 2013 oficiální rozšíření

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Technické-
Přejdi na: